Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Bonus
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 3 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

C - Lokal (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Helena AxelssonNydalens SK224261
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Solveig BerganNydalens SK180326
Tom BerganFet OL181103
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Anders FlågenHeming Orientering154241
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Martin GranlyLillomarka OL181270
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Linda HanssenØstmarka OK203515
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Dag HauglandØstmarka OK224500
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Torstein HoleNydalens SK197809
Gunnar HopeModum OL212760
May Ingela HopeModum OL204724
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Gard E. JørgensenGneist, IL503914
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Geir Ottar KvernstuenNydalens SK170828
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Sindre LangaasNydalens SK203666
Dag Håvard LarsenNydalens SK191368
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløs400366
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Rachele RighiniOslostudentenes IK214328
Tor RingstadHedrum OL506789
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Eivind RuthVBIL222431
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Marie SaugestadNydalens SK501013
Per StedjeØstmarka OK221260
Dana B. SteneNydalens SK215132
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Peer StiansenNydalens SK89029
Endre StoksethNydalens SK215452
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

Annonser

IOF Eventor