Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Trondheim

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 7 september 2018 - søndag 9 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 374 påmeldte deltakere.

N-åpen (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Einar AndresenMalvik IL224450sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Eystein AskeFreidig225496mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Balder BergstrømFreidigmellom (m/STOK u.løp), dag 2
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL234001mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK233893sprint, dag 1
Magnus Elden EggenWing OK234228sprint, dag 1
Selma Lund EikremFreidigmellom (m/STOK u.løp), dag 2
Eira Forsbak AsplemFreidig233799sprint, dag 1
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK233681mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Vilde HaalandWing OK223659sprint, dag 1
Aksel HanssenByåsen IL228534mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Emil Braa HolmOL Trollelg223838mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Anna F. HøysæterWing OK213643mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Emma ImslandWing OK223827sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Endre KroghFreidig78941mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226225sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Clara LeroyerFreidig
Odin Bang LukassenWing OK223512mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Saga Melbye-BergWing OK223676mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Arne Magnus MelhuusWing OK223810mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Leo Næbb-MelumWing OK223663sprint, dag 1
Gaute Holck SandbergWing OK202606sprint, dag 1
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Sindre SoltveitOL Trollelg234260mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Elias StensethByåsen IL228474mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig96490sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Karoline Tøndel ChutkoWing OK233621sprint, dag 1

D -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK233611mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Guro HaalandWing OK223822sprint, dag 1
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sunniva Preisig MotrøMelhus IL234317mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Maia Ruano StrandWing OK203542sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Tuva Holck SandbergWing OK223614sprint, dag 1
Lina SandquistOL Trollelg234481mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Hedda SæbøNidarøst OK224259sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig206045mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Greta HedmanÖstersunds OK92018
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Ingeborg KolstadWing OK223812mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Anna Emilie LonaWing OK223821sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Frid FagerliKlubbløsmellom (m/STOK u.løp), dag 2

D 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Hanna LindqvistÖstersunds OK84681
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Selma NevinFreidig233837
Solveig Louise NissenFreidig211745
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595sprint, dag 1, lang, dag 3
Ella SandstadFreidig182067
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Mia UrsetIL BUL-Tromsø506793
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826mellom (m/STOK u.løp), dag 2

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446mellom (m/STOK u.løp), dag 2

D 15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Anna ChristensenFreidig225367mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Mari EidsmoFreidig505186
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Ane Malene KolstadFreidig180130
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
June MunkebyFrol IL213659mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Linnea MunkebyFrol IL195841mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Oda ScheeleNydalens SK501067
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Pia Young VikNydalens SK502698
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HallanOK Skøynar206280
Maria Hongslo SiiriOL Trollelg217839mellom (m/STOK u.løp), dag 2

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine VikenByåsen IL181017lang, dag 3

D 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Åse BerganNydalens SK204666mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Lene Berg HanssenByåsen IL208919mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374sprint, dag 1
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Vera MelkildFreidig180322sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Matilde MunkebyFrol IL227491mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Dina ReitanFreidig206043mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Maria Ulseth SylteFreidig211561sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Solveig SæternesByåsen IL189054sprint, dag 1
Andrine VikenByåsen IL181017sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3

D 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK92015
Ingeborg EideByåsen IL199727mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Mari FastingByåsen IL500296mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Selma Øfsthus GravirNTNUI129120mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Helen HanstockÖstersunds OK92007
Elin-Kristin Hem OlsenFreidig82166mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Ragnhild HjermstadFossum IF502915mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Marte Hoff HagenNTNUI222695sprint, dag 1
Kristina LarssonÖstersunds OK92011sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Line Hovdenak LyngNidarøst OK505470sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Maja MorawskaNTNUImellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Marit NerstenNTNUI503359sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Nanna NorderudNTNUI220772sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Helen PalmerByåsen IL190327mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Marit SchmidOL Trollelg236427
Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK181458
Eva TesarovaWing OK504587
Tora VollsetHeming Orientering222093sprint, dag 1

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik506670
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Liv TennesWing OK199281sprint, dag 1
Kari Tønset GuttvikWing OK223818mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Kari UlsethFreidig180719
Anne UrsetIL BUL-Tromsø501100

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Heidi ArnesenFreidig182039mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Guri BjørndalByåsen IL229612
Åse Rita EllingsenWing OK161000sprint, dag 1
Hilde ForbordMalvik IL506781sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Camilla GillströmÖstersunds OK
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Torunn Spets StorhovFreidig181956sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Berge OwrenFreidig214816mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3

H -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Jens Anton AndresenMalvik IL213797sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Jens Anton AndresenMalvik IL213797lang, dag 3
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Erlend GrønliFreidig225465sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Brage Strøm HaugsnesWing OK233845
Mathias LeroyerFreidig502096
Martin MelhuusWing OK223632mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sondre StensethByåsen IL228548mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560mellom (m/STOK u.løp), dag 2

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan GreenÖstersunds OK92013
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Arian HaukøNidarøst OK233775mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Hallvard HellevikFreidig180307mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Alfred F. HøysæterWing OK212305mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Simon LindqvistÖstersunds OK84683
Axel LodinÖstersunds OK92014
Alf Petter LynumFreidig186849sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Jørgen Moseid UlvenFreidig203581mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sven NevinFreidig228533
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Johannes StordalByåsen IL225321mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Toste WallskogÖstersunds OK92012

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463mellom (m/STOK u.løp), dag 2

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Jørgen AuneByåsen IL229714mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Sander M JensenByåsen IL225280
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Ådne StordalByåsen IL225177mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Michael OlsenMelhus IL225123mellom (m/STOK u.løp), dag 2

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Wullum-VestadKlubbløs234525sprint, dag 1

H 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309sprint, dag 1
Tobias AlstadFrol IL195842
Brage AsplemFreidig203659sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269sprint, dag 1
Gabriel CallananWing OK203540sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
August Hopstad NykvistWing OK223811
Nikolai RenolenWing OK504504sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Oskar StorlerMelhus IL224320sprint, dag 1
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL502484
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Håvard VeieOK Skøynar206180sprint, dag 1

H 15-20B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Martin AuneMelhus IL224269mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Peter Prytz JensenMelhus IL224055mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sander SandmoMelhus IL225214mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Oskar StorlerMelhus IL224320mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Ørjan SæterMelhus IL225268mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL402777mellom (m/STOK u.løp), dag 2

H 17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Elias BergsetIL Veten229749mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Mats EidsmoFreidig179813mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Jonas GrønliFreidig215144
Anders HaugskottOL Trollelg217107mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Mathias HermstadFreidig201390mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Tarjei HoloFossum IF203231lang, dag 3
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL199496
Vegard KittilsenFreidig504704mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Jo Even KolstadFreidig502812mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Johannes LangaasNidarøst OK213810sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Oscar LyngenFreidig506650mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Kristian Fredrik LynumFreidig195937mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Marius PyttenKristiansand OK197877mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Lars SandstadFreidig504578mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Oskar Spets StorhovFreidig215145mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Simen Spets StorhovFreidig203586mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318sprint, dag 1, lang, dag 3
Jonas VindalWing OK506690sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2

H 21- (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Oskar AndrénIL Leik504684
Ola BergerByåsen IL170612lang, dag 3
Isak BergsetFrol IL225930mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Barry CarolanÖstersunds OK92009sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Anders EInumFreidig7807356mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Jørgen FiskumFrol IL187167mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Marius Borge HeirNTNUI206902sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Mattis HoltFreidig179878
Johannes HøysæterWing OK61005mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Simon JakobssonLånghundra IF
Øystein Grande JarenFreidig206055lang, dag 3
Ola KeiseråsIL Leik506688
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Lars O. LøsethOL Trollelg243720
Stig Magnar LøvåsFreidig401016mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sigurd MelsomFossum IF202990mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Erik MemmiHalmstad OKmellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Johan NilssonÖstersunds OK92010mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Trygve Hem OlsenFreidig505815mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Jonas RisethNTNUI151212sprint, dag 1
Frank SandbergFlyfemkamp243326
Jan SchmidOL Trollelg211189
Paul SirumFrol IL211470mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Yngve SkogstadFrol IL502895mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Sigurd StenvikByåsen IL504621sprint, dag 1
Oskar StørmerFossum IF209002mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Stian SundsvikFrol IL234909mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Anders TiltnesTyrving IL91555
James TurtonÖstersunds OK92008
Asle Heide VaskinnMelhus IL0mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Olav VestølVegårshei IL206427lang, dag 3
Jonas WaeflerFreidig228355mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Are WigaardOppsal Orientering214979

H 40- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik IL226191sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Christian Andre AndresenMalvik IL226191lang, dag 3
Torgeir AuneByåsen IL502351mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Kyrre AuranMalvik IL226079mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Petter Andreas BerghMalvik IL192933sprint, dag 1
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Vegard GrønliFreidig69051mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Geir HanssenByåsen IL504710sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Erik HedmanÖstersunds OK92017
Pål KittilsenFreidig206040mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Eivind LonaWing OK211262sprint, dag 1, lang, dag 3
Olle MalmringFreidig206218
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407sprint, dag 1
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393lang, dag 3
Stefan PreisigMelhus IL197731sprint, dag 1
Agnar RenolenWing OK221451lang, dag 3
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Jørgen TegdanFreidig191303
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099

H 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Geir ArnesenFreidig179424
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Knut HagenByåsen IL200231sprint, dag 1, lang, dag 3
Arild HeggesetFreidig503919sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Gisle JohansonFana IL
Morten KorsvoldWing OK223593sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Bjarne LienByåsen IL81063sprint, dag 1
Ulf LindqvistÖstersunds OK93503
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203650mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Jens Kjetil MehammerWing OK203526sprint, dag 1
Atle PedersenMelhus IL215066
Agnar RenolenWing OK221451sprint, dag 1
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703lang, dag 3
Morten StrandWing OK223613mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207sprint, dag 1, lang, dag 3
Jon VindalWing OK211567sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge EriksenByåsen IL199601mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Tor GjermstadWing OK228367sprint, dag 1
Rune M HoltFreidig187009sprint, dag 1
Kjell MaroniByåsen IL221188
Geir OwrenFreidig215196mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Morten SkoglundByåsen IL178050

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BrantheimÖstersunds OK84692
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg506687sprint, dag 1
Roar ForbordMalvik IL208600sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Edgar FuruholtOL Trollelg208049mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Anders LaugloOL Trollelg179416
Kristian MidthjellVerdal OK80120sprint, dag 1
Frode StensrudOL Trollelg200407
Robert StrømWing OK188838

Direkte A (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte P. H AndresenMalvik IL207803sprint, dag 1
Ola BergerByåsen IL170612mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Anthony BossardKlubbløs201909
Beth Paludan CarlsenFreidig219118mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Arild H ClausenFreidig179864sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Mari FastingByåsen IL500296lang, dag 3
Triin JäädmaaOK Võru200123lang, dag 3
Anthony LeroyerFreidigsprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Janne Fossum MalmringFreidig203660sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225sprint, dag 1
Toril Aasheim NymarkNTNUI192400
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Hanne VefsnmoByåsen IL178367sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2

Direkte A lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864lang, dag 3
Johannes LangaasNidarøst OK213810lang, dag 3
Anthony LeroyerFreidiglang, dag 3
Anne NevinFreidig233995

Direkte B (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte P. H AndresenMalvik IL207803mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Elvira Marie BergheimKlubbløsmellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Wenche EideWing OK502363sprint, dag 1, mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Mona Høysæter FenstadWing OK243499mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Arne GuttvikWing OK228368mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Birgitta HansonÖstersunds OK92016
Bente HortenVingelen IL203370
Tormod LangaasNidarøst OK239667mellom (m/STOK u.løp), dag 2, lang, dag 3
Kato NykvistWing OK193067
Ingerid ReinertsenFreidig192662
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering203347mellom (m/STOK u.løp), dag 2
Arnstein VestadWing OK223846sprint, dag 1

Student (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Kristian EidsheimNTNUI201385

Annonser

IOF Eventor