Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Sprintcup, Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, Finale
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 3 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 220 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (49)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen ILD 21-195919
Haakon ArnesenByåsen ILH 50-503615
Turid ArnesenByåsen ILD 50-503616
Erlend AuneByåsen ILH 15-16200441
Torgeir AuneByåsen ILH 40-502351
Bjørn BergerByåsen ILH 65-505396
Torvin Bergh-HansenByåsen ILH -10191299
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILH 11-12225572
Guri BjørndalByåsen ILD 50-229612
Tom BuggeByåsen ILH 70-211274
Einar EideByåsen ILH 15-16209976
Gøril EideByåsen ILD 40-199490
Ragnhild EideByåsen ILD 17-20199600
Stina ElfvingByåsen ILD 65-180863
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 17-20199482
Hedda Hoff HagenByåsen ILD 17-20222698
Knut HagenByåsen ILH 50-200231
Lene Berg HanssenByåsen ILD 17-20208919
Rine HanssenByåsen ILD 50-192378
Kjell-Arne HenninenByåsen ILH 60-180834
Mari HoffByåsen ILD 50-181864
Frida HolmqvistByåsen ILD -10212402
Sigrid HægstadByåsen ILD -10212220
Arnfinn LangelandByåsen ILH 80-228138
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen ILÅpen lang226225
Malin Nordgård LeirenByåsen ILD 13-14212099
Vilde Nordgård LeirenByåsen ILD -10212120
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD 50-199602
Marte Lien JohnsenByåsen ILD 17-20221351
Petter LienByåsen ILH 17-20147643
Kjell MaroniByåsen ILH 60-221188
Imre Overgård FremstadByåsen ILH 13-14228447
Morten SkoglundByåsen ILH 60-178050
Jérôme SoulardByåsen ILH 21-200382
Dagfinn StenvikByåsen ILH -10225310
Sigurd StenvikByåsen ILH 21-168424
Johannes StordalByåsen ILH 11-12225321
Skjalg StordalByåsen ILH 40-216910
Ådne StordalByåsen ILH 13-14225177
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILH 13-14228494
Arne SæterhaugByåsen ILH 80-76076
Håkon SæternesByåsen ILH 15-16502484
Eirik VefsnmoByåsen ILH 60-161048
Aksel VikenByåsen ILH 13-14224821
Andrine VikenByåsen ILD 17-20181017
Maren VikenByåsen ILD 15-16192325
Rune VikenByåsen ILH 50-184064
Ingrid Wollan BenumByåsen ILD 11-12212159
Marie Wollan BenumByåsen ILD 11-12212641

Freidig (70)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eva AmundsenFreidigD -10224365
Mari Angell-PetersenFreidigD 40-69051
Marita AskeFreidigD 13-14212777
Brage AsplemFreidigH 15-16203659
Anna ChristensenFreidigD 15-16225367
Mari EidsmoFreidigD 15-16505186
Tomas EidsmoFreidigH 40-173137
Vetle Grønvik EkraFreidigH 15-16212776
Eira Forsbak AsplemFreidigD -10185929
Emil GrønliFreidigH 13-14211762
Erlend GrønliFreidigH -10225465
Nora HalvorsenFreidigD 11-12206044
Tristan HalvorsenFreidigH 13-14504441
Arild HeggesetFreidigH 50-503919
Sverre HellevikFreidigH 13-14224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidigH 15-16224853
Håkon HolstadFreidigH 17-20203584
Jon HolstadFreidigH 40-97601
Mikkel HoltFreidigH 15-16184323
Mathias Enebak IversenFreidigH 15-16228080
Tora KittilsenFreidigD 13-14207404
Una KittilsenFreidigD 13-14206519
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 15-16504483
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigD 11-12211845
Ane Malene KolstadFreidigD 15-16180130
Jo Even KolstadFreidigH 17-20502812
Torid KvaalFreidigD 75-501018
Magnus LandstadFreidigH 75-483336
Anthony LeroyerFreidigH 40-233777
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH 13-14192662
Mathias LeroyerFreidigH -10502096
Oscar LyngenFreidigH 17-20222709
Alf Petter LynumFreidigH 11-12186849
Kristian Fredrik LynumFreidigH 17-20195937
Margot Bolstad LynumFreidigD 40-505397
Anne MelkildFreidigD 50-241261
Sigrid MelkildFreidigD 50-211655
Vera MelkildFreidigD 17-20180322
Anne NevinFreidigÅpen lang228533
Selma NevinFreidigD 13-1472454
Sven NevinFreidigH 11-1272454
Matias NissenFreidigH 17-20214966
Silje Marie NissenFreidigD 15-16212787
Solveig Louise NissenFreidigD 13-14211745
Anna Aurora NolteFreidigD 13-14224051
Mette Resell NolteFreidigD 40-188746
Grete Berge OwrenFreidigD 60-214816
Bernt RognesFreidigH 50-201831
Helge RustadFreidigH 60-173333
Jostein RøFreidigH 15-16203648
Aleksander SkoglundFreidigH 17-20179372
Irene Storler SnøfuglFreidigÅpen kort225001
Lina Storler SnøfuglFreidigD 13-14206033
Marit Storler SnøfuglFreidigÅpen kort228509
Mathea Spets StorhovFreidigD 13-14182074
Vegard Lereim StorliFreidigH 13-14212820
Vilde Lereim StorliFreidigD 15-16179918
Kristoffer Strømdal WikFreidigH 13-14179862
Maria Ulseth SylteFreidigD 17-20211561
Vilde Talgø-KristiansenFreidigD 13-14212780
Ine Bohnhorst TegdanFreidigD 11-12225393
Jørgen TegdanFreidigH 40-191303
Iver Dalsaune ThunFreidigH 13-14180850
Agnes Vatterholm JernbergFreidigD 11-12224073
Nils Olav VennevikFreidigH 70-497403
Anders WaageFreidigH 70-219195
Maria Strømdal WikFreidigD 13-14213142
Tina Strømdal WikFreidigD 40-72148
Geir WillumsenFreidigH 50-69093
Gunnar ØsterbøFreidigH 75-181218

Frol IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren GrandeFrol ILD 21-160101
Øystein HaugFrol ILH 21-179806
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-211600

Göteborg Majorna OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kerstin WadmanGöteborg Majorna OKD 17-20226114

IK Hakarpspojkarna (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin GranstedtIK HakarpspojkarnaD 17-20203491

IL Leik (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone AlmåsIL LeikD 40-226140
Ola KeiseråsIL LeikH 21-226229
Eivind NæveIL LeikÅpen kort160496
Ådne SundetIL LeikH 11-12226231

Malvik IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik ILH 40-226191
Jens Anton AndresenMalvik ILH -10213797
Petter Andreas BerghMalvik ILH 40-192933
Finn Einar BrandsenMalvik ILH -10224018
Hilde ForbordMalvik ILD 50-72257
Roar ForbordMalvik ILH 75-208600
Ingebrigt FuglemMalvik ILH 40-207646
Kenneth KjelaasMalvik ILH 17-20208705
Iver OlaussenMalvik ILH 15-16208599
Jon Olaf OlaussenMalvik ILH 40-188771
Lars Erik StrømsnesMalvik ILH 50-180207
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH 17-2096318
Maria StuifbergenMalvik ILD 40-226192
Eigil SørliMalvik ILH 75-504466

Melhus IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Ivar FossMelhus ILH 50-211185
John LerliMelhus ILH 50-211381
Kristoffer LerliMelhus ILH 13-14224281
Hege Solhjem MelhuusMelhus ILD 50-197929
Peter Prytz JensenMelhus ILH 15-16224055
Joakim Solberg QvenildMelhus ILH 15-16222229
Oskar StorlerMelhus ILH 15-16224320
Ørjan SæterMelhus ILH 15-16225268

Nidarøst OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD 15-16213563
Arne Kjell FoldvikNidarøst OKH 80-501254
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKD 65-228381
Jan Erik KofoedNidarøst OKH 60-227494
Johannes LangaasNidarøst OKH 17-20213810
Line Hovdenak LyngNidarøst OKD 21-505470
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD 17-20224270
Tord RomundstadNidarøst OKH 13-14213734
Rolf Helge RøsandNidarøst OKH 60-505577
Dag StenersenNidarøst OKH 50-207769
Torleif StephansenNidarøst OKH 75-217003

NTNUI (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNTNUIÅpen lang192147
Laura EdvardsenNTNUIÅpen lang
Jan KondulaNTNUIH 21-505167
Simen Liberg TronsauneNTNUIÅpen lang
Eline Nesdal SundliNTNUIÅpen lang
Tonje Aasheim NymarkNTNUID 17-20500914
Eirin StorkNTNUIÅpen lang
Per-Martin Vian GrønliNTNUIH 21-160753
Simen Bog VikaneNTNUIÅpen lang
Ingvild WangNTNUID 21-158428
Ane ZakariassenNTNUIÅpen lang
Elise ØstremNTNUIÅpen lang

OL Trollelg (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL TrollelgH 21-181922
Bjørn Ludvig BrenneOL TrollelgH 70-71355
Anders HaugskottOL TrollelgH 17-20217107
Frida HaugskottOL TrollelgD 15-16216794
Frode HaugskottOL TrollelgH 50-216715
Eirik MarthinsenOL TrollelgH 21-187214
Inge NørstebøOL TrollelgH 60-201847
Jan SchmidOL TrollelgH 21-211189
Marit SchmidOL TrollelgD 21-236427
Roar SkulbørstadOL TrollelgH 40-191298
Øistein ÅsmulOL TrollelgH 70-238065

Røros IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode SjøvoldRøros ILH 50-178029

Selbu OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald GrønningSelbu OKH 40-223721
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OKH 13-14223623
Elisabeth StørsethSelbu OKD 21-223719
Anders TørumSelbu OKH 13-14223786
Lars Erik UglemsmoSelbu OKH 15-16223630

Steinkjer OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf KarsetSteinkjer OKH 70-203506

Wing OK (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar AasvangWing OKH 65-71687
Mathias BjuganWing OKH 21-505430
Henrik BraathenWing OKH 15-16228370
Sigurd BraathenWing OKH 13-14213155
Magne GuttvikWing OKH 13-14213289
Brage Strøm HaugsnesWing OKH -10202356
Loke Strøm HaugsnesWing OKH 11-12234100
Dag Erik HellandWing OKH 50-211471
Erling Eide HustvedtWing OKH 15-16502362
Ingeborg KolstadWing OKD 11-12223812
Morten KorsvoldWing OKH 50-223593
Eivind LonaWing OKH 40-211262
Petter Andreas LonaWing OKH 15-16212595
Asbjørn Magnus MidtbøWing OKH 21-184545
Johannes Karstein MidtbøWing OKH 21-211297
Terje MidtbøWing OKH 50-199655
August Hopstad NykvistWing OKH 15-16223811
Agnar RenolenWing OKH 50-221451
Nikolai RenolenWing OKH 15-16504504
Knut SkjesolWing OKH 75-193030
Ådne Skjæveland JøssingWing OKH 17-20184224
Lars SkrøvsethWing OKH 65-505823
Borgar StavrumWing OKH 13-14223664
Rune StræteWing OKH 50-501009
Robert StrømWing OKH 75-188838
Eva TesarovaWing OKD 21-504587
Kari Tønset GuttvikWing OKD 40-223818
Jon VindalWing OKH 50-211567
Jakob Jøsang WithWing OKH 11-12223650

Annonser

IOF Eventor