Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Open, dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 2
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: lørdag 2 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 202 påmeldte deltakere.

Bodø og Omegn IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åge MohusBodø og Omegn IF OrienteringH 60-82249

Byåsen IL (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen ILH 50-503615
Erlend AuneByåsen ILH 15-16200441
Kari Solem AuneByåsen ILD 40-203785
Torgeir AuneByåsen ILH 40-502351
Bjørn BergerByåsen ILH 60-505396
Maja BergerByåsen ILD 21-504601
Torvin Bergh-HansenByåsen ILN-åpen212458
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILH 11-12225572
Tom BuggeByåsen ILH 70-211274
Einar EideByåsen ILH 15-16209976
Stina ElfvingByåsen ILD 60-180863
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILD 19-20504331
Lars Martin HafstadByåsen ILH 40-502654
Snorre HansenByåsen ILH 21-208638
Lene Berg HanssenByåsen ILD 17-18208919
Rine HanssenByåsen ILD 50-192378
Kjell MaroniByåsen ILH 60-221188
Arild NomelandByåsen ILH 40-504501
Una NomelandByåsen ILN-åpen504602
Jérôme SoulardByåsen ILH 21-200382
Dagfinn StenvikByåsen ILH -10225310
Sigurd StenvikByåsen ILH 21-504621
Andrine VikenByåsen ILD 19-20181017
Maren VikenByåsen ILD 15-16192325
Kristin Høydalsvik WellsByåsen ILDirekte A71525

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-180916

Freidig (70)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidigD 40-69051
Tore Angell-PetersenFreidigH 70-228354
Geir ArnesenFreidigH 50-179424
Eystein AskeFreidigN-åpen225496
Marita AskeFreidigD 13-14212777
Brage AsplemFreidigH 15-16203659
Eira Ausen FossmarkFreidigD 13-14212972
Anna ChristensenFreidigD 15-16225367
Arild H ClausenFreidigH 50-179864
Mari EidsmoFreidigD 15-16505186
Tomas EidsmoFreidigH 40-173137
Vetle Grønvik EkraFreidigH 15-16212776
Emil GrønliFreidigH 13-14211762
Erlend GrønliFreidigH -10225465
Jonas GrønliFreidigH 17-18215144
Tristan HalvorsenFreidigH 13-14504441
Håkon HolstadFreidigH 17-18203584
Mikkel HoltFreidigH 15-16184323
Øystein Grande JarenFreidigH 21-206055
Sindre JohannessenFreidigH 21-504436
Pål KittilsenFreidigH 40-206040
Tora KittilsenFreidigD 13-14207404
Una KittilsenFreidigD 13-14206519
Vegard KittilsenFreidigH 17-18504704
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 15-16504483
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigD 11-12211845
Ane Malene KolstadFreidigD 15-16180130
Jo Even KolstadFreidigH 17-18502812
Torid KvaalFreidigD 70-501018
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH 13-14192662
Mathias LeroyerFreidigH -10502096
Håvard LorangeFreidigH 50-217001
Oscar LyngenFreidigH 19-20222709
Alf Petter LynumFreidigH 11-12186849
Kristian Fredrik LynumFreidigH 17-18195937
Janne Fossum MalmringFreidigDirekte B203660
Linus Fossum MalmringFreidigN-åpen238054
Olle MalmringFreidigH 40-206218
Anne MelkildFreidigD 50-241261
Sigrid MelkildFreidigD 50-211655
Vera MelkildFreidigD 19-20180322
Silje Marie NissenFreidigD 15-16212787
Solveig Louise NissenFreidigD 13-14211745
Anna Aurora NolteFreidigD 13-14224051
Emil Aleksander NolteFreidigH -10502989
Filip Leonard NolteFreidigN-åpen206048
Mette Resell NolteFreidigD 40-188746
Maja Sjøgren CarlsenFreidigN-åpen228467
Tale Tannvik SkeiFreidigD 15-16221189
Reidun Fallan SmaavikFreidigD 60-203585
Irene Storler SnøfuglFreidigN-åpen225001
Lina Storler SnøfuglFreidigD 13-14206033
Ludvik Storler SnøfuglFreidigH 11-12206034
Marit Storler SnøfuglFreidigN-åpen228509
Jens Even StorhovFreidigH 50-182078
Mathea Spets StorhovFreidigD 13-14182074
Torunn Spets StorhovFreidigD 50-181956
Vegard Lereim StorliFreidigH 13-14212820
Kristoffer Strømdal WikFreidigH 13-14179862
Andreas SylteFreidigH 40-182033
Ole Ulseth SylteFreidigH -10206049
Vegard Ulseth SylteFreidigH 15-16220833
Elisabeth SæthreFreidigD 50-209988
Vilde Talgø-KristiansenFreidigD 13-14212780
Iver Dalsaune ThunFreidigH 13-14180850
Nils Olav VennevikFreidigH 70-497403
Maria Strømdal WikFreidigD 13-14213142
Tina Strømdal WikFreidigD 40-72148
Geir WillumsenFreidigDirekte A69093
Gunnar ØsterbøFreidigH 70-181218

Frol IL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Isak BergsetFrol ILH 21-225930
Jørgen FiskumFrol ILH 21-187167
Mari Kilskar GrevskottFrol ILD 17-18186921
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-211600
Johan Otto MunkebyFrol ILH 21-195938
Jonas RessemFrol ILH 21-198810
Vegard RessemFrol ILH 21-187161
Lars Sandstad SkjesetFrol ILH 21-187219
Espen SundsvikFrol ILH 21-80796
Line SundsvikFrol ILD 21-234811
Stian SundsvikFrol ILH 21-234909
Martin VisterFrol ILH 21-500292

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dorte NarumHamar OKDirekte A181462

IL Leik (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL LeikD 50-205505
Tone AlmåsIL LeikD 40-226140
Ola KeiseråsIL LeikH 21-226229

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir HanssenKlubbløsDirekte A504710

Korgen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Gaute BuvikKorgen ILH 60-66605
Arnulf VillmoKorgen ILH 60-192115

Kristiansand OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard DanielsenKristiansand OKH 21-230085

Malvik IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar ForbordMalvik ILH 70-208600
Ingebrigt FuglemMalvik ILH 40-207646
Silja FuglemMalvik ILD 11-12211848
Øystein HusbyMalvik ILH 40-188777
Kjellrun SporildMalvik ILD 60-208704
Lars Erik StrømsnesMalvik ILH 50-180207
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH 17-1896318

Melhus IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle PedersenMelhus ILH 50-215066

Nidarøst OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD 15-16213563
Johannes LangaasNidarøst OKH 17-18213810
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD 17-18224270
Tord RomundstadNidarøst OKH 13-14213734
Hedda SæbøNidarøst OKD -10224259

Nord-Østerdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OKD 50-208003

NTNUI (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Raadal BjørloNTNUIH 21-182103
Solveig BlindheimNTNUID 21-145119
Katerina ChromaNTNUID 21-195483
Sindre Østgulen DeiszNTNUIH 21-504503
Olav Milian Schmitt GranNTNUIH 19-20220800
Ingrid GulbrandsenNTNUID 21-193890
Live Bredholt JørgensenNTNUID 21-174588
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUID 19-20501834
Karen Oline KolstadNTNUID 21-212749
Åshild KolstadNTNUID 21-182129
Tobias KristensenNTNUIH 21-216933
Olai Stensland LillevoldNTNUIH 21-196772
Arne Johannes LøkkenNTNUIH 21-231459
Henry McNultyNTNUIH 21-220185
Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUID 21-229646
Anders Felde OlaussenNTNUIH 21-182081
Adrian OpheimNTNUIH 21-206305
Nicolas RioNTNUIH 21-146643
Jakob Kalvig SkoganNTNUIH 21-219293
Anna UlvensøenNTNUID 21-182140
Håvard Mo VaadalNTNUIH 21-501732

OK Skøynar (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvar HallanOK SkøynarH 15-16186846
Hege HallanOK SkøynarD 15-16206280
Håkon HallanOK SkøynarH 11-12204402

OL Trollelg (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul ForsethOL TrollelgH 80-191258
Stig Arild HaugskottOL TrollelgH 70-188762
Anders LaugloOL TrollelgH 70-179416
Lars O. LøsethOL TrollelgH 40-
Eirik MarthinsenOL TrollelgH 21-187214
Jan SchmidOL TrollelgH 21-211189
Marit SchmidOL TrollelgD 21-236427
Tommy SchmidOL TrollelgH 21-211537
Roar SkulbørstadOL TrollelgH 40-191298
Øistein ÅsmulOL TrollelgH 70-238065

Røros IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode SjøvoldRøros ILH 50-178029

SK Kamenice (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tomas RusySK KameniceH 21-170780

Steinkjer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf KarsetSteinkjer OKH 70-203506
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OKH 50-204800

Stjørdals-Blink Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard KjesbuStjørdals-Blink OrienteringH 40-203343
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink OrienteringD 40-502656
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringD 11-12187186
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringH 40-187051
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringDirekte A203654
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringH -10224950
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 19-20503111
Sigurd SævikStjørdals-Blink OrienteringH -10224090

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Harald Löfgren JohansenVaregg FleridrettH 21-181016

Verdal OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein MarkhusVerdal OKH 50-211651
Trude MarkhusVerdal OKD 15-16181876

Wing OK (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine AndersenWing OKD 17-C202357
Frank BjarkøWing OKH 60-188759
Henrik BraathenWing OKH 15-16228370
Sigurd BraathenWing OKH 13-14213155
Ruth Astrid Castejon-DiezWing OKN-åpen202527
Imre Leander GangauneWing OKN-åpen223702
Magne GuttvikWing OKH 13-14213289
Loke Strøm HaugsnesWing OKH 11-12234100
Ingeborg KolstadWing OKD 11-12223812
Sofus H LindWing OKH 11-12213348
Anna Emilie LonaWing OKD 11-12223821
Petter Andreas LonaWing OKH 15-16212595
Asbjørn Magnus MidtbøWing OKH 21-184545
Johannes Karstein MidtbøWing OKH 21-211297
August Hopstad NykvistWing OKH 15-16223811
Leo Næbb-MelumWing OKN-åpen223663
Anna RenolenWing OKD 17-18221441
Robert StrømWing OKH 70-188838
Karoline Tøndel ChutkoWing OKN-åpen193068
Kari Tønset GuttvikWing OKD 40-223818
Jonas VindalWing OKH 17-18506690
Agnes Wullum-VestadWing OKN-åpen192917

Annonser

IOF Eventor