Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gimse by Night, fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Gimse by Night, fellesstart
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 26 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 129 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend AuneByåsen ILA200441
Petter Liabakk EriksenByåsen ILA506972
Lene Berg HanssenByåsen ILA208919
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILA195952

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin Borge HeirFossum IFA174826
Tarjei HoloFossum IFA203231

Fredrikstad SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKA501366
Hans Petter MathisenFredrikstad SKA180916

Freidig (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brage AsplemFreidigA203659
Anders EInumFreidigA7807356
Jonas GrønliFreidigA215144
Nora HalvorsenFreidigC206044
Tristan HalvorsenFreidigB504441
Arild HeggesetFreidigB503919
Mattis HoltFreidigA179878
Mikkel HoltFreidigA184323
Johan IvarssonFreidigA504287
Øystein Grande JarenFreidigA206055
Tora KittilsenFreidigB207404
Una KittilsenFreidigB206519
Vegard KittilsenFreidigA504704
Ane Malene KolstadFreidigA180130
Jo Even KolstadFreidigA502812
Oscar LyngenFreidigA506650
Kristian Fredrik LynumFreidigA195937
Vera MelkildFreidigA180322
Jostein MårdalenFreidigA221066
Anna Aurora NolteFreidigB224051
Lars SandstadFreidigA504578
Jens Even StorhovFreidigA182078
Mathea Spets StorhovFreidigB182074
Simen Spets StorhovFreidigA203586
Andreas SylteFreidigA182033
Maria Ulseth SylteFreidigA211561
Nils Olav VennevikFreidigB497403
Maria Strømdal WikFreidigB213142
Tina Strømdal WikFreidigA214965

Frol IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Isak BergsetFrol ILA225930
Jørgen FiskumFrol ILA187167
Paul SirumFrol ILA211470

IL Leik (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone AlmåsIL LeikA506670
Ola KeiseråsIL LeikA506688

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne EikenKongsberg OLA209814

Kristiansand OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matias Hodne HanischKristiansand OKA229996
Morten JørgensenKristiansand OKA221391

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OLA500915

Melhus IL (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus ILB225309
Martin AuneMelhus ILB224269
Erik BakkMelhus ILNY222611
Stein Ivar FossMelhus ILA211185
Johannes HalvorsrudMelhus ILC211301
John LerliMelhus ILB211381
Kristoffer LerliMelhus ILB224281
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus ILA501353
Martin MelhuusMelhus ILC197955
Atle PedersenMelhus ILA215066
Peter Prytz JensenMelhus ILB224055
Sigurd SchrøderMelhus ILC234345
Oskar StorlerMelhus ILA224320
Trine SunnsetMelhus ILB211444
Gunleiv SælandMelhus ILB236318
Reidun SælandMelhus ILB236309
Ørjan SæterMelhus ILB225268
Erik Tofte jrMelhus ILB224351
Mona WindsethMelhus ILB83227
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILB211419

NTNUI (46)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen AamodtNTNUIA181443
Fredrik AndreassenNTNUIB505668
Rebekka BeddigNTNUIC
Pauline Røstum BellingmoNTNUIA197006
Jacob Berg LofthusNTNUIA222586
Nina Asheim BirkelandNTNUIA207788
Solveig BlindheimNTNUIA145119
Marianne Opsahl BredesenNTNUIA177697
Ingvild BrekkeNTNUIA507077
Kristin BrekkeNTNUIA197786
Endre BruasetNTNUIB68481
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIA194879
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUIA194880
Sindre Østgulen DeiszNTNUIA504503
Aurora FossøyNTNUIA62220
Synne FossøyNTNUIA98004
Nora GrafferNTNUIB187191
Olav Milian Schmitt GranNTNUIA220800
Emil GranqvistNTNUIA501157
Ingrid GulbrandsenNTNUIA193890
Erik GustafssonNTNUIA506768
Idunn HaavengenNTNUIA167389
Hildegunn HeggøyNTNUIA82335
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUIA501834
Karen Oline KolstadNTNUIA212749
Tobias KristensenNTNUIA216933
Hannah MalmeiNTNUIA181468
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUIA199489
Sonja MellbergNTNUIA202890
Maja MorawskaNTNUIA
Simen Eid NielsenNTNUIA238260
Erlend Nilsen SandnesNTNUIA227726
Kristian Nilsen SandnesNTNUIA188845
Anders Felde OlaussenNTNUIA182081
Jakob Kalvig SkoganNTNUIA219293
Marie StyrvoldNTNUIA177964
Åsne Skram TrømborgNTNUIA180127
Anu TuomistoNTNUIA506103
Anna UlvensøenNTNUIA182140
Marta UlvensøenNTNUIA196843
Håvard Mo VaadalNTNUIA501732
Ingunn Egeberg VáriNTNUIA501086
Ingvild WangNTNUIA507035
Thorstein WangNTNUIA501117
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIA222552
Camilla ÖhmanNTNUIA208461

Nydalens SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Langedal BreivikNydalens SKA227567
Jostein TandbergNydalens SKA502575

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossA501008

OL Gaula (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon RøstumOL GaulaA178780

OL Trollelg (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HaugskottOL TrollelgA217107
Kristin HaugskottOL TrollelgA216726
Stig Arild HaugskottOL TrollelgB188762

Oppsal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringA500581
Are WigaardOppsal OrienteringA214979

Sandnes IL (Rogaland) (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)A196743

Stjørdals-Blink Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringA503111

Wing OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OKA503970
Petter Andreas LonaWing OKA212595
August Hopstad NykvistWing OKA223811
Agnar RenolenWing OKA221451
Øyvind SchjelderupWing OKA210013

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringA91574

Annonser

IOF Eventor