Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 9
Arrangørorganisasjon: Øyestad IF allianse
Dato: onsdag 5 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687

D2 C-nivå (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523

D3 B-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove FossnesHisøy OK87656
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering87576
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK212190
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Inger SkjæveslandIF Trauma237881
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483

D4 A-nivå kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87599
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Synnøve Emblem HolteGjerstad IL207909
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744

D5 A-nivå lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879

H1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220

H2 C-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering503504
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759
Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering503931

H3 B-nivå (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Thomas H FossnesHisøy OK211278
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860

H4 A-nivå kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickKristiansand OK230599
Helge ChristensenHisøy OK87674
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering194888
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Are SkindloIF Trauma203432
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering503901

H5 A-nivå lang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Øyvind HelsørFroland IL165566
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

Annonser

IOF Eventor