Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 6
Arrangørorganisasjon: Hope IL
Dato: onsdag 6 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

Austre Moland IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar GrøsleAustre Moland ILH3 B-nivå504525

Froland IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Didrik GauslåFroland ILH1 Nybegynner165563
Vemund HelsørFroland ILH1 Nybegynner226220
Øyvind HelsørFroland ILH5 A-nivå lang165566

Gjerstad IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gudrun Fidje GrytingGjerstad ILD1 Nybegynner212360
Kristina Fidje GrytingGjerstad ILD2 C-nivå212302
Tallak Olav GrytingGjerstad ILH5 A-nivå lang199446
Finn PettersenGjerstad ILH4 A-nivå kort506798

Hisøy OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OKD5 A-nivå lang212879
Einar Krafft MyhrenHisøy OKH4 A-nivå kort234804
Kristin Krafft MyhrenHisøy OKD3 B-nivå212190
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKD4 A-nivå kort212436
Nils-Henrik PedersenHisøy OKH3 B-nivå195860
Ann Mari StudsrudHisøy OKD3 B-nivå98483
Fredrik StudsrudHisøy OKH4 A-nivå kort412226

IF Trauma (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Henrik HirschIF TraumaH3 B-nivå195680
Mia HirschIF TraumaD4 A-nivå kort189015
Tone HirschIF TraumaD4 A-nivå kort221238
Bjørn Idar SætranIF TraumaH5 A-nivå lang216677

IK Grane Arendal Orientering (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal OrienteringH3 B-nivå222601
Even FossumIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang206421
Magnus FossumIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort186064
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD5 A-nivå lang193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort222250
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal OrienteringH2 C-nivå503905
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal OrienteringH2 C-nivå186173
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort194888
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringD3 B-nivå193005
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringD2 C-nivå193012
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringD4 A-nivå kort206417
Anne RingvollIK Grane Arendal OrienteringD1 Nybegynner
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringH5 A-nivå lang192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringD2 C-nivå206523
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal OrienteringH4 A-nivå kort186174

IL Imås (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL ImåsD3 B-nivå206511
Øyvin SimonsenIL ImåsH4 A-nivå kort504631
Henrik Andreas TømtIL ImåsH3 B-nivå207732
Per Kristian TømtIL ImåsH5 A-nivå lang206546

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peter SvenningKlubbløsH2 C-nivå200383

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne NøvikNydalens SKD4 A-nivå kort188964

Vegårshei IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karine VestølVegårshei ILD5 A-nivå lang206428
Olav VestølVegårshei ILH5 A-nivå lang206427
Ole Petter VestølVegårshei ILH5 A-nivå lang222073

Øyestad IF allianse (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianseD1 Nybegynner235228
Marita AanonsenØyestad IF allianseD2 C-nivå235229
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianseD3 B-nivå160721
Tonje JohnsenØyestad IF allianseD2 C-nivå160726
Rune LandsverkØyestad IF allianseH3 B-nivå502955
Rikke WernersenØyestad IF allianseD2 C-nivå79937

Annonser

IOF Eventor