Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 8
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 12 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 180 påmeldte deltakere.

Andebu IL (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 60-181554
Martin AskeAndebu ILH 17-234860
Anette Kjærås FiringAndebu ILD 40-156974
Astrid FodnæssAndebu ILD 17-C235813
Anne HaugbergAndebu ILD 11-12216844
Ingrid Knotten HaugbergAndebu ILD 40-217170
Kristian HaugbergAndebu ILN-åpen241550
Rune Firing HaugbergAndebu ILH 40-217165
Einar IdlandAndebu ILH 40-234851
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu ILN-åpen234857
Emilie JahreAndebu ILD15B211241
Mathias JahreAndebu ILH 13-16C211339
Mona JahreAndebu ILD 40-211393
Trond Olav JahreAndebu ILH 40-216803
Amalie KvernsmyrAndebu ILD 13-14211279
Stian KvernsmyrAndebu ILH 40-211240
Erling LefsakerAndebu ILH 40-234967
Magnus LundAndebu ILH 40-241890
Leah Myhre LefsakerAndebu ILN-åpen235049
Mia Myhre LefsakerAndebu ILN-åpen235046
Sigbjørn MyhreAndebu ILH 60-236002
Elisabeth RødAndebu ILD 60-79499
Halvard Sommerstad-EidAndebu ILN-åpen241640
Johan Sommerstad-EidAndebu ILN-åpen236003

Botne SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thorolf TrolsrudBotne SKH 70-501730
Hjørdis ØvreåsBotne SKD 70-221257
Magnar ØvreåsBotne SKH 70-504511

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind WatterdalHadeland OLH 17-71481

Hedrum OL (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OLD 13-16C221008
Elin BordøyHedrum OLD 40-187285
Lill DürbeckHedrum OLD 17-C221359
Jørgen FjæreHedrum OLH 40-203391
Karoline FjæreHedrum OLD 13-16C157980
Kristoffer FjæreHedrum OLH 15-16203392
Torill Hynne FjæreHedrum OLD 40-221399
Tormod FjæreHedrum OLH 70-187297
Jan Ivar Sæthre GundersenHedrum OLH 50-182011
Anders Kristian HoltHedrum OLH 40-182126
Henrik R HoltHedrum OLH 15-16186936
Kari Reppesgård HoltHedrum OLD 40-187288
Sindre R HoltHedrum OLH 17-221389
Espen JohnsenHedrum OLH 40-182118
Ingvild JohnsenHedrum OLD 15-16203633
Ludvig JohnsenHedrum OLH 17-203443
Kristian Juel johannessenHedrum OLH 17-C186970
Holger KjærlandHedrum OLH 17-C221356
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OLD 13-16C221463
Astrid Reppesgård LieHedrum OLD 70-187296
Anton LommeHedrum OLH 70-203285
Jarle LysnesHedrum OLH 17-203389
Roger LysnesHedrum OLH 50-182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLD 40-221358
Pernille MoltebergHedrum OLD 17-C186968
Martin NaufHedrum OLH 60-182122
Annika van RaaijHedrum OLD 11-12187291
Eelco van RaaijHedrum OLH 40-221400
Katrine van RaaijHedrum OLD 40-187290
Viljan van RaaijHedrum OLH 15-16187320
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 80-203598
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OLH 13-14186969
Ludvig SkramdalHedrum OLH 11-12187325
May-Britt SkramdalHedrum OLD 17-C187295
Per Einar StrømHedrum OLH 50-221210

Hisøy OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Widar Taxth LølandHisøy OKH 70-98008
Gerd YttervikHisøy OKD 70-69685

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH 70-502481

Larvik OK (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH 70-237787
Kari BergLarvik OKD 17-C217231
Elin BjervaLarvik OKD 17-180000
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH 70-177772
Christopher David EriksenLarvik OKN-åpen235256
Heidi EriksenLarvik OKD 17-C211538
Svein EriksenLarvik OKH 70-186942
Jørgen FrøydLarvik OKH 17-197776
Rolf GjølbergLarvik OKH 70-221255
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 50-204203
Helge HalvorsenLarvik OKH 80-187324
Tom KristensenLarvik OKH 40-177539
Gerd LangsethLarvik OKD 70-216681
Randi Kristin NærumLarvik OKD 60-180802
Celine Vik OlsenLarvik OKD 40-216970
Jørn SundbyLarvik OKH 17-504453
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUIH 17-194880

OL Trollo (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan BøhleOL TrolloH 60-221216
Oliver DraveckyOL TrolloH 17-C216738
Gro EiaOL TrolloD 60-226962
Olav Amund HanaOL TrolloH 50-92512
Dag Rønning JensenOL TrolloH 70-171167
Ian RingheimOL TrolloH 40-204716

OL Tønsberg og omegn (42)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegnN-åpen60888
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegnH 70-187215
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnN-åpen226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD 11-12201592
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnH 13-14191260
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 17-177707
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegnH 17-C500249
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH 70-505488
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 13-14501325
Børre GrovanOL Tønsberg og omegnH 17-C504338
Maria GrovanOL Tønsberg og omegnD 13-14217822
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 17-502662
David HanssonOL Tønsberg og omegnH 40-217657
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegnH 11-12217651
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-199628
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 15-16199688
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-C199687
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegnH 17-196872
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegnH 13-16C223796
Silje IslandOL Tønsberg og omegnD 40-177737
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH 17-177757
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH 13-14199523
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD 15-16199691
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnN-åpen217836
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnN-åpen221338
Arne KnoopOL Tønsberg og omegnH 17-C96275
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnN-åpen96274
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnH 80-184298
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD 40-199627
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen199656
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH 13-14239020
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegnD 40-215019
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegnH 80-190256
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnH 50-205575
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnD 15-16222564
Else StordalOL Tønsberg og omegnD 17-C199630
Hans StordalOL Tønsberg og omegnH 70-199690
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegnH 60-80458
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnH 60-502477
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnD 60-502478
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnH 15-16217854
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnN-åpen241741

Porsgrunn OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLN-åpen195954
Egil RonæssPorsgrunn OLH 70-195709

Sande Sportsklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 60-201595
Widar TrømborgSande SportsklubbH 60-170747

Sandefjord OK (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OKD 60-238121
Stine ArntzenSandefjord OKD 40-208739
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKH 70-206454
Frank EliassenSandefjord OKH 70-174991
Trond FossSandefjord OKH 50-205484
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD 15-16207890
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 80-221026
Trond GjelstadSandefjord OKH 17-208740
Benjamin GjoneSandefjord OKH 15-16213254
Daniella GjoneSandefjord OKD 11-12213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH 13-14213383
Knut GjoneSandefjord OKH 50-223921
Sigrun GjoneSandefjord OKD 17-C224334
Ella Arentz HagenSandefjord OKD 17-206254
Svein Børge HaugbergSandefjord OKH 70-174695
Bjørn HaugenSandefjord OKH 80-207812
Emilie JohansenSandefjord OKD 15-16199605
Knut Ivar JohansenSandefjord OKH 40-86870
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKN-åpen223934
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKH 50-241789
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD 17-199374
Oliver LagerSandefjord OKN-åpen223994
Roar LøkenSandefjord OKH 70-238017
Inger MørkSandefjord OKD 17-C187238
Tiri RebårdSandefjord OKD 50-199599
Emilie Kleppan StampeSandefjord OKD 13-16C224348
Lill-Ann TorpSandefjord OKD 50-92407

Sandefjord TIF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kåre NilsenSandefjord TIFH 70-221150
Svein ThorsenSandefjord TIFH 70-184643

Stokke IL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke ILH 60-197800
Margareta BrynhildsenStokke ILD 70-211574
Anikken Gjein DybvikStokke ILD 40-223932
Jens G. DybvikStokke ILH 11-12195951
Lars Martin GjeinStokke ILH 70-203627
Randi HansenStokke ILD 60-211332
Eirunn HiisStokke ILD 17-C236400
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 60-231205
Runar KittilsenStokke ILH 70-239076
Magne KløveStokke ILH 50-211547
Arne KristensenStokke ILH 50-96681
Bjørnar OlsrødStokke ILH 50-203614

Telenor BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Olav SkogstadTelenor BILH 17-215237

Annonser

IOF Eventor