Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Neseskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Neseskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 1 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Damer - kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

Herrer - kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Kristoffer TveitGanddal IL211788

Damer - mellom (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Herrer - mellom (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Sverre Magnar NordalStatoil BIL96734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Bjørn SivertsenSkanska Norge 500391
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813

Damer - lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Nora SvendsenGanddal IL211917

Herrer - lang (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Trond LamarkGanddal IL184425
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Henning SundbyGanddal IL225587
Tore SvendsenGanddal IL184560
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Damer - XL (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer - XL (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Harald KalagerNTNUI500532
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Mathieu McGuireGanddal IL197954
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Geir SandSUS BIL181660
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor