Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM nattorientering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM nattorientering
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 17 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 189 påmeldte deltakere.

D 17-18 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL4044541
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Christine HoenEiker OL3572500
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Ine InstanesSturla, IF
Malene InstanesSturla, IF
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingeborg KvarmeSturla, IF3977931
Ingrid LamarkGanddal IL3983715
Emma Meyer LarssonTyrving IL4038287
Solveig Moen LetmolieEiker OL3952454
Marie LilandNydalens SK3883089
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett4030334
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Andrea RanvikKonnerud IL4025235
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Tale StrandKongsberg OL3630720

D 19-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK3708542
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Ane DyrkornNTNUI3684875
Thea DyrkornNTNUI3681244
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF3640158
Pernille KatlaFossum IF3861374
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3887080
Vera MelkildFreidig3781788
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Synne StrandAsker Skiklubb3847712

D 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Solveig BlandkjennTyrving IL
Kristine FjeldboTyrving IL
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Maren Jansson HaverstadNydalens SK4024055
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071
Gunvor Hov HøydalFossum IF3987005
Marie Hammer IversenØstmarka OK4043097
Karen Oline KolstadNTNUI4040457
Tone Bergerud LyeNydalens SK3710910
Ingjerd MyhreKongsberg OL3864535
Malin SandstadNTNUI3793395
Kine Hallan SteiwerHalden SK4042149
Anna UlvensøenNydalens SK3673902
Mariann UlvestadBækkelagets SK3982105
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3977873
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147

H 17-18 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL4055182
Marius BakkeFossum IF3962081
Cornelius BjørkSandefjord OK4005484
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630
Jonas GrønliFreidig3904703
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3674843
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Håkon HolstadFreidig3649894
Mikkel HoltFreidig3967130
Grunde IsaksætreGrue IL4050175
Vegard KittilsenFreidig3652674
Jo Even KolstadFreidig3642055
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn3982576
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK3707346
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering4041042
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
David RundeKristiansand OK3940681
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Lars SandstadFreidig3802295
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL
Simen Spets StorhovFreidig3680360
Jakob TorgersenHalden SK3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Lars Young VikNydalens SK3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 19-20 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
August Asheim BirkelandNTNUI3574563
Jørgen BaklidNTNUI3982477
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF4048492
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Eskil FrøislandVang OL4004586
Anders HaugskottOL Trollelg4027199
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Niels Christian HellerudHalden SK
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF4042669
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Elias JonssonNydalens SK3917549
Scott JuvikIL Gular3871415
Styrk Hundseid KamsvågNTNUI3947553
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002
Oskar Spets StorhovFreidig3983350
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Johan Christie ØrkeNTNUI3986379

H 21- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL3599297
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Alan CherryNydalens SK3860467
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Henrik EijsinkNydalens SK4022760
Bjørn EkebergTyrving IL4042651
Petter Marki ErichsenKristiansand OK3625100
Gaute FriestadNTNUI3608957
Markus GladEmblem IL4028981
Mathias GløersenBækkelagets SK4055901
Emil GranqvistNTNUI3671427
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Audun HeimdalNTNUI3917200
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093
Haakon IngvaldsenNittedal OL
Espen JakobsenTyrving IL3971249
Simon JakobssonFrol IL4025813
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Olav LundanesHalden SK4043444
Herman Ryen MartinsenNTNUI3693843
Hans Petter MathisenFredrikstad SK4047338
Asgeir MjøsundNydalens SK
Anders NordbergNydalens SK3793700
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering3620804
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Beat RothNydalens SK4046611
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Stian SundsvikFrol IL3691508
Johan SvedbergHeming Orientering3809118
Andreas SølbergIL Leik3641958
Anders TiltnesTyrving IL
Anders VisterNydalens SK3597804
Håvard WedegeFredrikstad SK4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK3978731
Marius ØieLøten o-lag4037768
Sindre ØsthagenFredrikstad SK4060604

D21-Gjest (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering

H21-Gjest (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb
Georg A. BuggeKlubbløs
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett3978863
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering4044533
Daniel RoosAttunda OK4056198
John Kasper SvergjaNydalens SK

Åpen-Gjest (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BendiktsenKonnerud IL
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Morten FismenFossum IF3885522
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Arild HeggesetFreidig

Annonser

IOF Eventor