Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HOK-rankingfinale 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: HOK-rankingfinale 2018
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 30 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

Askøy OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Svein NeseAskøy OLH50-184038
Bjørge SolliAskøy OLH17-AK213713
Jan Arve SolliAskøy OLH50-500608
Rannveig SolliAskøy OLD50-500609
Thord Nystuen SolliAskøy OLD/H-10213700

Bergens TF (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TFN-Åpen239564
Josefine BlomquistBergens TFN-Åpen239563
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFD15-16206432
Sigve Rygg EikelandBergens TFH17-206540
Randi HoleBergens TFD17-87062
Bjørg KocbachBergens TFD70-180128
Ingjerd SognnæsBergens TFD70-480130
Nina SoligardBergens TFD50-217014
Lars SveenBergens TFH50-187123
Matti TorgersenBergens TFH50-201948

Fana IL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BataldenFana ILB-Åpen195907
Sondre BataldenFana ILH15-20B213380
Inga Beate BøeFana ILB-Åpen501120
Stella S. DahleFana ILD15-20B233713
Sigurd EiknerFana ILH50-179948
Oskar HeksemFana ILH11-12213352
Kristoffer Heldal HersvikFana ILH11-12223560
Bjørn HøllelandFana ILH50-211193
Birk Bell LysakerFana ILH15-16211313
Brage Bell LysakerFana ILH13-14211903
Marie Roll-TørnqvistFana ILD15-16192919
Karoline StrandenesFana ILD11-12213524
Halvor Fetveit SundalFana ILH15-20B213178
Kristine Bog VikaneFana ILD15-16213410
Per VikaneFana ILH70-221409
Per VoldFana ILH70-220842

Fitjar IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar ILH15-16211234

Gneist, IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne Wilhelm KnudsenGneist, ILH50-195959
Magne KnudsenGneist, ILH17-207802
Ingrid SandvollGneist, ILD50-168625

IL Gular (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL GularD50-211280
Bodil HåheimIL GularD/H17-C94041
Arne JohannesenIL GularH50-502587
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD17-207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularD15-16192334
Scott JuvikIL GularH17-504399
Tore JuvikIL GularH50-216874
Svein LingaIL GularH50-181793
Rune NygaardIL GularH17-207699
Ane Sofie NærheimIL GularD/H13-16C204537
Samuel Elias NærheimIL GularN-Åpen204854
Sverre Johan NærheimIL GularH50-94040
Birgitte TorbjørnsenIL GularD50-192223

Os Orienteringsklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd AarbakkeOs OrienteringsklubbN-Åpen
Steinar DanielsenOs OrienteringsklubbH17-502085
Tommy SævareidOs OrienteringsklubbH50-502089

Osterøy IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy ILD17-206290
Dagfinn GjerstadOsterøy ILH11-12225456
Johannes GjerstadOsterøy ILH50-171970

Samnanger IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lisbeth AadlandSamnanger ILD50-92476
Per Arne AadlandSamnanger ILH17-188882

Stord Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen WesterheimStord OrienteringH15-16197834
Kenneth WesterheimStord OrienteringH17-197944

Sturla, IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan Kristian UndelandSturla, IFH17-236813
Karl Anton UndelandSturla, IFB-Åpen244780
Merete UndelandSturla, IFB-Åpen159614

TIF Viking (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Harald Helmich PedersenTIF VikingH70-195881
Erik Serck-HanssenTIF VikingH50-82121
Håvard Serck-HanssenTIF VikingD/H11-12N82121
Jørn TorgersenTIF VikingH70-219114
Ørjan TotlandTIF VikingH50-503098

Varegg Fleridrett (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove AasheimVaregg FleridrettD17-192587
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH15-16186016
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettD/H-10213270
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettH50-192629
Astrid Oline ErvikVaregg FleridrettD17-AK204610
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH50-202221
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH15-16186313
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg FleridrettD/H17-C202223
Lars Stuland LarsenVaregg FleridrettH50-220011
Magnus Strømme LidVaregg FleridrettH15-16195921
Mari Strømme LidVaregg FleridrettD17-185870
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH15-16505702
Kristoffer MonsenVaregg FleridrettH17-506986
Vyacheslav MukhidinovVaregg FleridrettH17-224634
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettD15-16204579
Tora Aasheim NymarkVaregg FleridrettD17-192399
Tore NymarkVaregg FleridrettH17-192524
Helge RosenlundVaregg FleridrettH50-506825
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH17-502444
Tage RosenlundVaregg FleridrettH15-16191645
Linda RykkjeVaregg FleridrettD17-184660
Ronny RykkjeVaregg FleridrettH50-500904
Stian RykkjeVaregg FleridrettH17-207688
Sveinung RykkjeVaregg FleridrettH17-199735
Tonje RykkjeVaregg FleridrettD11-12213813
Oskar RøenVaregg FleridrettH17-204561
Christine Danielsen SoløyVaregg FleridrettD17-AK222635
Sverre SoløyVaregg FleridrettD/H17-C222675
Andreas Strømme LidVaregg FleridrettH11-12195949
Karianne StrømmeVaregg FleridrettD17-235225
Christiane TrösseVaregg FleridrettD17-220066
Sverre Stuland TysværVaregg FleridrettH11-1288730
Kasper ValestrandVaregg FleridrettH17-174304

Årstad IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan HauglandÅrstad ILH50-211518

Annonser

IOF Eventor