Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TA-sprint 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-sprint 3
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 19 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

Åpen 1,5 km (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Aalberg BylundSteinkjer OK204786
Jonas AlstadFrol IL206018
Rune BjørgumStjørdals-Blink Orientering211237
Jonas Aalberg BylundSteinkjer OK204576
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Laura HegstadOK Skøynar186952
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Lage InderdalSteinkjer OK204798
Edvard Konradsen SætherVerdal OK212384
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950

Åpen 2,0 km (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian MidthjellVerdal OK80120

Åpen 2,5 km (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Dahlen AspenesSteinkjer OK195961
Anton BjartnesVerdal OK200370
Frida DahlSteinkjer OK165322
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Arne GrevskottFrol IL216867
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Inge HafstadVerdal OK209777
Sofie HallemVerdal OK203553
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK212113
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Gunnar VatnFrol IL187134

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karita MøllerSteinkjer OK212244
Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OK211955
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon HallanOK Skøynar144653
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Guro HegstadOK Skøynar206279

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Sigurd VatnFrol IL187160

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HallanOK Skøynar206280
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL213659
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering235930

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Henrik BelboSteinkjer OK212174
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Simen HegstadOK Skøynar151236
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Sindre TusetSteinkjer OK212111
Aksel VeskeOK Skøynar204339

Annonser

IOF Eventor