Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 29 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 133 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 17-20199482
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD 50-199602
Andrine VikenByåsen ILD 17-20181017
Maren VikenByåsen ILD 15-16192325
Øystein WiggenByåsen ILH 50-226114
Øyvind WiggenByåsen ILH 21-500061

Freidig (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild H ClausenFreidigH 21-179864
Knut LillealternFreidigH 60-217002
Alf Petter LynumFreidigH 11-12186849
Margot Bolstad LynumFreidigD 40-505397
Stig Magnar LøvåsFreidigH 21-401016
Maj-Lisbet RønningFreidigA3,5207676
Nils Olav VennevikFreidigH 70-497403

Frol IL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel AlstadFrol ILN-åpen
Jonas AlstadFrol ILH -10206018
Magnus AlstadFrol ILH 13-14208684
Arne GrevskottFrol ILH 50-216867
Mari Kilskar GrevskottFrol ILD 17-20186921
Randi JensenFrol ILA3,5187148
Petter LynumFrol ILA3,5202330
Johannes MatbergFrol ILN-åpen211719
Sander MatbergFrol ILN-åpen
June MunkebyFrol ILD 15-16213659
Bjørn Åge ReinåsFrol ILH 40-187162
Brage ReinåsFrol ILN-åpen211675
Mia ReinåsFrol ILD -10213775
Selma SkjulsvikFrol ILD 11-12212762
Martin Wold StavrumFrol ILH 15-16165307
Ådne Krogstad StendahlFrol ILH 13-14207673
Gustavas UrbonasFrol ILH -10213480
Ane Marte VatnFrol ILB2,0187117
Sigurd VatnFrol ILH 13-14187160

Larvik OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karianne Hjortland OddvikLarvik OKD 21-98183

Malvik IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar ForbordMalvik ILH 70-208600

Melhus IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John LerliMelhus ILH 50-211381
Kristoffer LerliMelhus ILH 13-14224281
Atle PedersenMelhus ILH 50-215066
Oskar StorlerMelhus ILH 15-16224320

Nidarøst OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OKH 70-159521

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hedvig ÅstebølNTNUID 21-227489

OK Skøynar (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BolstadOK SkøynarH 50-62367
Hallvar HallanOK SkøynarH 15-16186846
Hege HallanOK SkøynarD 15-16206280
Håkon HallanOK SkøynarH 11-12144653
Guro HegstadOK SkøynarD 13-14206279
Hege HegstadOK SkøynarB2,0186948
Laura HegstadOK SkøynarN-åpen186952
Simen HegstadOK SkøynarH 15-16151236
Aksel Lie BolstadOK SkøynarH 13-1492342
Eirik Lie BolstadOK SkøynarN-åpen92352
Sigve Lie BolstadOK SkøynarH 11-1292349
Erling Andreas RonglanOK SkøynarH 40-206179
Louise RonglanOK SkøynarD 15-16186951
Terje RønningOK SkøynarH 50-188799
Trym Nergård RønningOK SkøynarH 15-16181491
Joar SvendgårdOK SkøynarH 40-62096
Marit SvendgårdOK SkøynarD 11-12204377
Morten SvendgårdOK SkøynarH 17-20186842
Håvard VeieOK SkøynarH 15-16206180
Aksel VeskeOK SkøynarH 15-16204339

OL Trollelg (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul ForsethOL TrollelgH 80-191258
Anders HaugskottOL TrollelgH 17-20217107
Frode HaugskottOL TrollelgH 50-216715
Kristin HaugskottOL TrollelgD 40-216726
Sigrid HaugskottOL TrollelgD 13-16C216833
Anders LaugloOL TrollelgH 70-179416
Geir PaulsenOL TrollelgH 50-179391
Roar SkulbørstadOL TrollelgH 40-191298
Frode StensrudOL TrollelgH 70-200407
Øistein ÅsmulOL TrollelgH 70-238065

Steinkjer OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Katrine Austmo MøllerSteinkjer OKD 40-179894
Atle DengerudSteinkjer OKH 50-204808
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKD 17-20203266
Mateo HendersonSteinkjer OKN-åpen212176
Vegard JermstadSteinkjer OKH 15-16204813
Rolf KarsetSteinkjer OKH 70-203506
Gunhild KvistadSteinkjer OKD 50-195961
Karita MøllerSteinkjer OKD 11-12212244
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OKH 50-204800
Sindre TusetSteinkjer OKH 15-20B212111

Stjørdals-Blink Orientering (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 17-20222632
Jakob HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 50-502655
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 17-20165123
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink OrienteringH 17-20165297
Monica HægstadStjørdals-Blink OrienteringD 40-173366
Håvard KjesbuStjørdals-Blink OrienteringH 40-203343
Henrik KraftStjørdals-Blink OrienteringH 17-20227490
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink OrienteringB2,0165295
Kyrre KraftStjørdals-Blink OrienteringH 40-165294
Mattis MyhreStjørdals-Blink OrienteringH 21-211530
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringD 11-12187186
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringH 40-187051
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringB2,0203654
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink OrienteringN-åpen224950
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 17-20503111
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink OrienteringH 50-211305
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 15-16235930
Mette WanvikStjørdals-Blink OrienteringD 40-503967

Stokke IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke ILD 21-178225

Verdal OK (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anton BjartnesVerdal OKH 21-200370
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OKD -10212545
Martine Nubdal FrøsethVerdal OKN-åpen223888
Ole Morten FrøsethVerdal OKA3,5226297
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OKD -10223876
Lars GrindbergVerdal OKB2,0
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OKH 11-12223886
Jon Marius IversenVerdal OKB2,0241711
Simon Mitchell IversenVerdal OKN-åpen
Edvard Konradsen SætherVerdal OKN-åpen212384
Sverre KristoffersenVerdal OKH 70-80126
Magnhild KvaalVerdal OKD 50-80817
Einar LundVerdal OKH 50-80808
Iver Gjedrem LundVerdal OKH 15-20B227791
Olav Gjedrem LundVerdal OKH 13-16C500564
Sondre Gjedrem LundVerdal OKC1,5187017
Torstein Gjedrem LundVerdal OKH 13-16N187016
Stein MarkhusVerdal OKH 50-211651
Trude MarkhusVerdal OKD 15-16181876
Filip Mitchell IversenVerdal OKH 11-12213017
William Mitchell IversenVerdal OKH -10223869
Edvin SivertsenVerdal OKH 60-91617
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKD 11-12212613
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKH 17-20187014
Martin Vehus SkjerveVerdal OKH 15-16500634
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKD 17-20201976
Johannes SollidVerdal OKH 80-217478
Cathrine ThorhusVerdal OKD 50-184554
Svein Inge YdseVerdal OKH 21-228434

Wing OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OKH 50-210013
Kristin JægerWing OKD 21-176252
Per Ivar SkinderhaugWing OKH 50-203543
Rune StræteWing OKH 50-501009
Robert StrømWing OKH 70-188838

Annonser

IOF Eventor