Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Langtur'n

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Langtur'n
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 29 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

H Lang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK791115
Stein BlomsethLillomarka OL
Tormod BorgGrue IL
Eivind LandeEidskog OL8030370
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK7208239
Egil RundbergetNydalens SK1004538
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1520883
Niklas StolpeEidskog OL421507
Richard Zeiner-GundersenFossum IF9191158

H 50- Mellom (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL408985
Leif BillingsøEidskog OL234542
Klaus EngenEidskog OL421515
Knut EngenRaumar Orientering9402901
Trond HolterMåren OK
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL423455
Bjarte LindstadOL Toten-Troll
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1553120
Stein Magnus MoenGrue IL452721
John Thomas PetersenNittedal OL980375
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK7205570
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK
Tor StrandRaumar Orientering253861
Jan SveenRaumar Orientering1004372
Svein ThorsbergGrue IL231118

H -49 Mellom (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute FosstveitRaumar Orientering
Jens-Henrik SimonsenOK Øst7070973
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering417798
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering680068

D 50- Mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida EngenRaumar Orientering9560074

D -49 Mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering252028

H Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GravingenGrue IL417787

D Kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering344286
Stine AustadRaumar Orientering342072
Tina BjørnstadRaumar Orientering234631
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1415171
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL452738
Emma TarandiIFK Lidingö SOK810303

Nybegynner (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marianne BergersenEidskog OL421522
Marissa Penelope BergersenEidskog OL421506
Oda Marissa BergersenEidskog OL421505
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering213968
Asbjørn LandeEidskog OL1221007
Ragnar LandeEidskog OL1270705
Dan Sverre NordstrandEidskog OL
Daniel NordstrandEidskog OL
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL421539
Liv SimonsenOK Øst941901
Tor SimonsenOK Øst941005
Lukas TarandiIFK Lidingö SOK

Annonser

IOF Eventor