Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Merkeløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Merkeløpet
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: søndag 8 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Birkenes IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen BirkenesBirkenes ILH 45-203397
Lars BirkenesBirkenes ILH 11-12225105
Siri BjorvandBirkenes ILD 21-216806
Mette Javenes FlaaBirkenes ILD 17-A kort225005
Sigmund Javenes FlaaBirkenes ILH 13-14224819
Svein Roar JonsmyrBirkenes ILH 55-203394
Emil NygårdBirkenes ILH 13-14225087

IK Grane Arendal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringH 65-503611

IL Høvdingen (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen JohannessenIL HøvdingenH 17-A kort221274
Nils Egil JohannessenIL HøvdingenH 65-507767
Audun KjøstvedtIL HøvdingenH 75-229528

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvin SimonsenIL ImåsH 65-504631

IL Vindbjart (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild TelstøIL VindbjartH 75-203330

Kristiansand OK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKH 17-229986
Erlend Odd BergeKristiansand OKH 17-504439
Jon BjørgumKristiansand OKH 21-209927
Jack BjørnsenKristiansand OKH 21-197830
Jan BlandkjennKristiansand OKH 55-220759
Vegard DanielsenKristiansand OKH 21-230085
Adriana EikKristiansand OKD 17-A kort222156
Harald EikKristiansand OKH 45-237882
Ragnhild HaldKristiansand OKD 55-228397
Øystein HalvorsenKristiansand OKH 65-180873
John HansenKristiansand OKH 55-208650
Morten HulløenKristiansand OKH 55-191221
Rune KittelsenKristiansand OKH 55-402905
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKH 21-184333
Øyvind MikkelsenKristiansand OKH 45-502231
Dag MoeKristiansand OKH 21-184578
Ingvild MulenKristiansand OKD 45-80825
Trygve Børte NomelandKristiansand OKH 15-16501209
John RundeKristiansand OKH 17-504087
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKH 21-197872

Marnardal IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild BjørkenesMarnardal ILH 55-189056
Lars Peder VaajeMarnardal ILH 55-501673

Oddersjaa SSK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Glad BalchenOddersjaa SSKH 17-A kort168226
Elin Glad BalchenOddersjaa SSKD 65-221166
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKH 65-192474

OK Sør (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten CowardOK SørH 17-A kort192692
Stein CowardOK SørH 65-193129
Kjell Arne HålandOK SørH 21-227057
Helge KristensenOK SørH 55-506785
Magne MoyOK SørH 65-505873

Otra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILUtvikling B501219

Søgne og Songdalen OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKD 65-239378
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKH 65-239482
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKH 55-197876
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKD 65-197880
Frank SolåsSøgne og Songdalen OKUtvikling C194882
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKH 21-197885
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKD 15-16213286
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKD 21-504224
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKD 11-12212465
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKH 21-216713

Torridal IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bente MestadTorridal ILD 21-236393
Mette MestadTorridal ILD 21-236434
Jostein MoeTorridal ILH 21-226027

Annonser

IOF Eventor