Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Stafett, AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM Stafett, AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / IL Imås / Vest-Agder
Dato: søndag 1 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 34 påmeldte lag.

H17 (12)

NavnLagoppstilling
Birkenes IL 1
1Magnus Mosfjell203395
2Espen Birkenes203397
3Steinar Aas156979
IK Grane Arendal Orientering 1
1Stig Alvestad202288
2Sivert Møklegård Pihl507052
3Christine Mikkelsen193027
IK Grane Arendal Orientering 2
1Magnus Fossum186064
2Even Fossum206421
3Glenn Ager-Wick230599
IK Grane Arendal Orientering 3
1Geir Jonny Ringvoll192904
2Egil Fossum193466
3Egil Fossum193466
IL Imås 1
1Tarjei Nicolaisen95870
2Magnus Gautefall Nicolaisen506652
3Kjell Sandåker206403
Kristiansand OK 1
1Håvar Birkeland Stormoen504431
2Vetle Elias Lynnebakken503555
3Ørjan Svaland Aas504510
Kristiansand OK 2
1David Runde221505
2Simon Beckmann Kristiansen229986
3Erlend Odd Berge504439
Kristiansand OK 3
1Trygve Børte Nomeland501209
2John Runde504087
3Eirik Heddeland Martens184333
Kristiansand OK 4
1Åsulv Birkeland Stormoen231504
2Thorbjørn Værp507857
3Vegard Danielsen230085
Søgne og Songdalen OK 1
1Leiv-Terje Arnevik184348
2Svein Sunde235830
3Ståle Thortveit197885
Vegårshei IL 1
1Anders Vestøl222559
2Jon Nilsen192451
3Olav Vestøl206427
Vegårshei IL 2
1Jørn Bergan220929
2Håvard Nilsen193624
3Arild Flaten217372

D17 (6)

NavnLagoppstilling
Hisøy OK 1
1Inger Marie Broers Damsgaard211385
2Marianne Hauge234915
3Malin Hauge212879
IK Grane Arendal Orientering 1
1Ine Mikkelsen186172
2Lise Mikkelsen222250
3Janne Thygesen202285
IL Imås 1
1Kari Timenes Laugen183856
2Vilde Brabrand Urfjell97790
3
Kristiansand OK 1
1Sandy Hott197846
2Anna Sofie Hoff195909
3Una Glende Janson221240
Søgne og Songdalen OK 1
1Astrid White213286
2Christina White504224
3Irene Beate Øhrn Arnevik231241
Vegårshei IL 1
1Anette Fidje Bergan221139
2Arnhild U. Bråten507023
3Emma Smeland Nygårdseter206435

H150 (7)

NavnLagoppstilling
Birkenes IL 1
1Jonny Svaland203297
2Trygve Løland203291
3Steinar Ånesland203295
Hisøy OK 1
1Per Magne Hoff234809
2Widar Taxth Løland245776
3Einar Krafft Myhren234804
Kristiansand OK 1
1Jan Blandkjenn220759
2John Hansen208650
3Dag Moe184578
Kristiansand OK 2
1Jack Bjørnsen197830
2Oluf Bøckman221130
3Morten Hulløen191221
Søgne og Songdalen OK 1
1Roy Birkeland197888
2Tor Lohne216835
3Stig Erik Ørum239486
Vegårshei IL 1
1Ole Petter Vestøl222073
2Sten Åge Nygårdseter206434
3Geir Bråten245669
Øyestad IF allianse 1
1Jan Vidar Wernersen244801
2Kenneth Ånonsen235841
3Helge Fossøy246669

H13-16 (2)

NavnLagoppstilling
Birkenes IL 1
1Sigmund Javenes Flaa224819
2Camilla Hauene Svaland233878
3Emil Nygård225087
IK Grane Arendal Orientering 1
1Benjamin Jones221185
2Henrik Jones222602
3Marius Tobiassen503931

D135 (3)

NavnLagoppstilling
Kristiansand OK 1
1Ingvild Mulen80825
2Ragnhild Hald228397
3Benedicte Beckmann212044
Kristiansand OK 2
1
2
3
Torridal IL 1
1Mette Mestad236434
2Kristin Mestad236508
3Bente Mestad236393

D/H -12 (4)

NavnLagoppstilling
IK Grane Arendal Orientering 1
1Maline Duus233518
 Kaia Eveline Nilsen247893
2Anne Ringvoll222687
IK Grane Arendal Orientering 2
1Ingrid Ringvoll206523
2Andrea Malene Nilsen248145
Vegårshei IL 1
1Jørgen Flaten234195
2Olav Bergan221136
Vegårshei IL 2
1Eline Bergan221492
2Elise Flaten179364

Annonser

IOF Eventor