Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Lang / Merkeløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Lang / Merkeløpet
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: lørdag 29 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Helleren ØrumSøgne og Songdalen OK

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Sofie TømtIL Imås246774
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Kristin MestadTorridal IL236508
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Haugli BråtenIL Koll227448

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK221217

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente MestadTorridal IL236393
Mette MestadTorridal IL236434

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil NygårdBirkenes IL225087

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove KjetsåOtra IL510999
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK239486

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Jarl Magnus BergeIL Koll227062
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Dag MoeKristiansand OK184578
Jostein MoeTorridal IL226027
Viggo MolundIL Imås206411
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Stian SkjæveslandMarnardal IL241410
Ola SløgedalMarnardal IL189120
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Marius SyvertsenIL Høvdingen229422
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Terje UrfjellIL Imås510986
Tor ÅmdalKristiansand OK246757

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Øyvind UdøMarnardal IL241317

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald EikKristiansand OK237882
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Helge HodnemyrIL Vindbjart228088
Christian JomaasFossum IF501016
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Kristian TømtIL Imås206546
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AndersenSøgne og Songdalen OK253839
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
John HansenKristiansand OK208650
Per LarsenKristiansand OK236333
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Arild BjørkenesMarnardal IL189056
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK511474
Erik HodneOddersjaa SSK51133
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Trygve LølandBirkenes IL203291
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen229995

Utvikling C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Grete HitreskogKristiansand OK506678
Frank SolåsSøgne og Songdalen OK194882

Utvikling B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tony HalsallOtra IL501219
Therese NilsenIL Imås236001

Annonser

IOF Eventor