Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørlandsmesterskapet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / Birkenes IL
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK502708
Nils Arne JohannessenKristiansand OK187174
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Thea TøråKristiansand OK247987
Tobias TøråKristiansand OK248089

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Klara TobiassenBirkenes IL224829
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Sofie TømtIL Imås246774

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BalchenOddersjaa SSK507090
Una Glende JansonKristiansand OK221240

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238

D 17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia HirschIF Trauma189015

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering202288
Boyan YuanKristiansand OK61053

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Marianne HaugeHisøy OK234915
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK91630
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen NygårdBirkenes IL225053

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil NygårdBirkenes IL225087

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H 17-A kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Espen BirkenesBirkenes IL203397
Harald EikKristiansand OK237882
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Kristian NyhusBirkenes IL203289
Steinar ÅneslandBirkenes IL203295

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør192692
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse235841

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
David RundeKristiansand OK221505
Anders VestølVegårshei IL509130

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering198654
Dag BlandkjennKristiansand OK509377
Sebastian DalandKristiansand OK224268
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Jostein MoeTorridal IL226027
Viggo MolundIL Imås206411
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart507083
John RundeKristiansand OK504087
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Ola SløgedalMarnardal IL189002
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857
Håvard WedegeFredrikstad SK507607

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Svein SundeSøgne og Songdalen OK235830
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BråtenVegårshei IL245669
Inge HaugeHisøy OK234810
Helge HodnemyrIL Vindbjart228088
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97789
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Tor ÅmdalKristiansand OK246757

H 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanKristiansand OK221130

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
John HansenKristiansand OK208650
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein CowardOK Sør193129
Dag MoeKristiansand OK184578
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK91631
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Øyvin SimonsenIL Imås504631

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddbjørn Jan HjetlandKristiansand OK186045
Arild TelstøIL Vindbjart203330

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619

Utvikling10-20 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fabian JohannessenKristiansand OK506791

Utvikling 10-20 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK225273
Markus MollestadJust
Ingeborg ÅneslandBirkenes IL224874

Annonser

IOF Eventor