Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Søgne og Songdalen OK
Dato: tirsdag 20 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

A-lang (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Dag MoeKristiansand OK184578
Jostein MoeTorridal IL226027
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
David RundeKristiansand OK221505
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Ola SløgedalMarnardal IL189002
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Håvard WedegeFredrikstad SK507607

A-kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein CowardOK Sør193129
Jan EideOK Sør505869
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Nils Arne JohannessenKristiansand OK187174
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK91631
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK239483
Harald VingerhagenKristiansand OK184399

B-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør192692
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Einar JørundlandOK Sør211619
Jan KruseTorridal IL503943
Sigmund SalthaugKristiansand OK91385

C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bart VergeylenKristiansand OK504389

Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK224394

A-lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

A-kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Gro BørteKristiansand OK221217
Gro EideOK Sør505868
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Bente MestadTorridal IL236393
Kristin MestadTorridal IL236508
Mette MestadTorridal IL236434
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

B-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Gudveig JørundlandOK Sør181467

C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK509049
Kirsten SalthaugKristiansand OK91384

Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine LundemoenKristiansand OK213581

Annonser

IOF Eventor