Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Erik Balchens Minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Erik Balchens Minneløp
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: søndag 26 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag Jørgen MoeTorridal IL226136

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenFredrikstad SK509422
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK221217
Adriana EikKristiansand OK222156
Målfrid KonstKristiansand OK197878

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Bente MestadTorridal IL236393
Mette MestadTorridal IL236434
Oddbjørg MoeKristiansand OK173450

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel MichelsenFossum IF500159

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Brage TakleKristiansand OK198046

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian BøenKristiansand OK216987
Morten HulløenKristiansand OK191221
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Johan MichelsenFossum IF500153
Jostein MoeTorridal IL226027
Kristian NyhusBirkenes IL203289
John RundeKristiansand OK504087
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Terje UrfjellIL Imås97789
Håvard WedegeFredrikstad SK507607
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald EikKristiansand OK237882
Dag MoeKristiansand OK184578
Roar MyhreKristiansand OK237895
Ernst PyttenTorridal IL197841
Ola SløgedalMarnardal IL189002
Håvard TelstøIL Vindbjart238193

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Per StefferudTorridal IL66840
Øivind SæbøKristiansand OK503946

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon A BjørgumIL Vindbjart508819
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Einar JørundlandOK Sør211619
Widar Taxth LølandHisøy OK69685
Magne MoyOK Sør505873
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Arild TelstøIL Vindbjart203330
Harald WibyeOK Moss205396

Utvikling B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør192692
Tony HalsallOtra IL501219
Kristin MestadTorridal IL236508

Annonser

IOF Eventor