Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 4

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 21 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Silje BøenKristiansand OK237893
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Elke SchuttKristiansand OK213756
Amalie WedegeFlosta IL235925

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK184176
Unni MyhreOddersjaa SSK91278

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK509049
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob JohannessenKristiansand OK213651

H 17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Christian BøenKristiansand OK216987
Morten CowardOK Sør192692
Einar EkelandOddersjaa SSK505067
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Ståle MyhreOddersjaa SSK91279
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn506632
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Guttorm Strande SyrristRingerike OL78988

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kyrre EllefsenOK Sør401019
Tony HalsallOtra IL501219
Roar MyhreKristiansand OK237895
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK198045

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund BergKristiansand OK509102
Arild BjørkenesKlubbløs123787
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Robert CowardOK Sør60693
Stein CowardOK Sør71282
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Øyvind TorgersenKristiansand OK91373
Terje WoldOK Sør227051

H-16N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver FuglestadKristiansand OK60730
Johan Andreas HolmeKristiansand OK224242
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK224394
Isak KvarstenKristiansand OK224221
Reinert SødalKristiansand OK224327
Tobias TøråKristiansand OK61053

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528
Magne MoyOK Sør505873

H12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvald KalsåsKristiansand OK224299

H-bedr (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenLøplabbet197830
Harald EikNikkelverket BIL237882
Bjarne FærestrandBroadnet188905
Reidar SæstadDnB NOR237894
Thorbjørn VærpPoint Taken507857

D-16N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OK224134
Liv JohannessenKristiansand OK224326
Kristine LundemoenKristiansand OK213581
Adeline SlettebøeKristiansand OK213702
Othilie SødalKristiansand OK217745
Thea TøråKristiansand OK61053

D12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna KalsåsKristiansand OK224456
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK221217

D-bedr (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Christina WhiteNikkelverket BIL504224

Fullført over17 løype 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028

Annonser

IOF Eventor