Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 30 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 97 påmeldte deltakere.

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Silje BøenKristiansand OK237893
Una Glende JansonKristiansand OK221240
Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK201417
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Amalie WedegeFlosta IL235925
Boyan YuanKristiansand OK61053

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK184176
Gro EideOK Sør505868
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Unni MyhreOddersjaa SSK91278
Anne Karin RibeKristiansand OK84997

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK80104
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob JohannessenKristiansand OK213651

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209

H 17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Christian BøenKristiansand OK216987
Morten CowardOK Sør192692
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Espen JohannessenIL Høvdingen221274
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Ståle MyhreOddersjaa SSK91279
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Tov RambergKlubbløs
Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn506632
David RundeKristiansand OK221505
John RundeKristiansand OK504087
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Håvard WedegeFredrikstad SK507607
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan EideOK Sør505869
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Roar MyhreKristiansand OK237895
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK198045
Harald VingerhagenKristiansand OK184399

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund BergKristiansand OK509102
Arild BjørkenesKlubbløs123787
Robert CowardOK Sør60693
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
John HansenKristiansand OK208650
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Per LarsenKristiansand OK236333
Kristen RibeKristiansand OK84996
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Øyvind TorgersenKristiansand OK91373
Leif Otto TorjusenKristiansand OK235361

H-16N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Andreas HolmeKristiansand OK
Kasper HottKristiansand OK213724
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Aksel KvarstenKristiansand OK224433
Reinert SødalKristiansand OK

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Nils Egil JohannessenIL Høvdingen507767
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528
Magne MoyOK Sør505873
Øyvin SimonsenIL Imås504631

H12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver FuglestadKlubbløs
Edvald KalsåsKristiansand OK224299
Lars KostølKristiansand OK213510

H-bedr (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenLøplabbet197830
Oluf BøckmanNikkelverket BIL221130
Harald EikNikkelverket BIL237882
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Thorbjørn VærpPoint Taken93939

D-16N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OK224134
Liv JohannessenKristiansand OK224326
Kristine LundemoenKristiansand OK213581
Adeline SlettebøeKristiansand OK213702
Othilie SødalKristiansand OK

D12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna KalsåsKristiansand OK224456
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete HitreskogKristiansand OK506678
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998

D-bedr (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christina WhiteNikkelverket BIL504224

Fullført over17 løype 1 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Trine EskelandOK Sør60712

Fullført under17 Løype2 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea TøråKristiansand OK

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival