Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM-natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM-natt
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / IF Trauma / Vest-Agder
Dato: onsdag 23 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Birkenes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes ILD 21-216806

Fana IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn HøllelandFana ILH 21-211193

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne AndersenFredrikstad SKD 21-509422

Froland IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind HelsørFroland ILLøype 2248551

Hisøy OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKD 21-211385
Einar Krafft MyhrenHisøy OKLøype 3234804
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKD 15-16212436
Nils-Henrik PedersenHisøy OKLøype 3195860
Georg SmedsaasHisøy OKH 21-234912
Ann Mari StudsrudHisøy OKLøype 398483

Hope IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mads Henrik SandnesHope ILH 21-185793

IF Trauma (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mia HirschIF TraumaD 17-20189015
Tone HirschIF TraumaLøype 3221238
Inge SkjæveslandIF TraumaLøype 3168617
Inger SkjæveslandIF TraumaLøype 4237881
Espen SolheimIF TraumaLøype 2509140
Vilde Haslekås SolheimIF TraumaD 13-14
Bjørn Idar SætranIF TraumaLøype 2216677

IK Grane Arendal Orientering (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal OrienteringH 21-222086
Even FossumIK Grane Arendal OrienteringH 17-20206421
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 21-193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 15-16186172
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringH 21-192904
Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal OrienteringH 21-236794
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal OrienteringH 15-16225130
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal OrienteringLøype 4507620
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringLøype 2206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringH 21-503611
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal OrienteringLøype 3506769

IL Imås (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Petter LaugenIL ImåsLøype 3209755
Øyvin SimonsenIL ImåsLøype 2504631
Henrik Andreas TømtIL ImåsH 15-16207732
Per Kristian TømtIL ImåsH 21-206546

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein KristoffersenKlubbløsLøype 1508918
Jan Arild RørvikKlubbløsLøype 1

Kristiansand OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon BjørgumKristiansand OKH 21-209927
Jack BjørnsenKristiansand OKH 21-197830
Bjarne FærestrandKristiansand OKH 21-188905
Anna Sofie HoffKristiansand OKD 21-195909
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH 21-503555
Trygve Børte NomelandKristiansand OKH 17-20501209
David RundeKristiansand OKH 17-20221505
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKH 21-504431
Brage TakleKristiansand OKH 15-16198046
Glenn TøråKristiansand OKH 21-61053
Thorbjørn VærpKristiansand OKH 21-507857

Nordre Follo Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit VågsnesNordre Follo OrienteringLøype 3203488

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander H. RogndokkenNydalens SKH 21-207832

Søgne og Songdalen OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKD 15-16213286
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKD 21-504224
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKLøype 4212465
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKH 21-216713

Øyestad IF allianse (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge FossøyØyestad IF allianseH 21-246669

Annonser

IOF Eventor