Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Høvdingen
Dato: tirsdag 2 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Siri BirkenesBirkenes IL224905
Janne BjorvandOddersjaa SSK
Tina BoothKristiansand OK213740
Silje BøenKristiansand OK237893
Gro BørteKristiansand OK221217
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK80104
Adriana EikKristiansand OK222156
Ingunn GåsværTorridal IL86205
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Ingrid MosfjellBirkenes IL224800
Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse86124
Bjørg OrdingIL Høvdingen91089
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998
Anne Karin RibeKristiansand OK84997
Anette RøsnesIL Høvdingen230093
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Damer - lang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Kristine NygårdBirkenes IL224752
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

Herrer - kort løype (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Sigmund BergKristiansand OK217041
Brage BjorvandOddersjaa SSK
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
John HansenKristiansand OK208650
Eirik HodnemyrIL Vindbjart236788
Helge HodnemyrIL Vindbjart228088
Per Magne HoffHisøy OK234809
Jakob JohannessenKristiansand OK213651
Nils Egil JohannessenIL Høvdingen507767
Paul JohannessenKlubbløs224326
Svein Roar JonsmyrBirkenes IL203394
Einar JørundlandOK Sør211619
Asle KregnesKristiansand OK184642
Per LarsenKristiansand OK236333
Erling Heggelund LiaBirkenes IL225011
Magne MoyOK Sør505873
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
Emil NygårdBirkenes IL225087
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Kristian NyhusBirkenes IL203289
Terje RøsnesIL Høvdingen192275
Bjørn A. SchouOK Sør505866
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK198045
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Guttorm Strande SyrristRingerike OL78988
Reidar SæstadKristiansand OK237894
Bart VergeylenKristiansand OK504389
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Erling ØenIL Høvdingen192197
Steinar ÅneslandBirkenes IL203295

Herrer - Nybegynner løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen GunvaldsenIL Høvdingen240970
Vegard Gauslaa GunvaldsenIL Høvdingen240969
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Henning Hauene SvalandBirkenes IL233930

Herrer - lang løype (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL156979
Knut AurebekkTorridal IL208689
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Espen BirkenesBirkenes IL203397
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Arne BujordetKristiansand OK149104
Morten CowardOK Sør192692
Stein CowardOK Sør71282
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Harald EikKristiansand OK237882
Håvard EndalBirkenes IL192187
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Helge FossøyØyestad IF allianse86123
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Øystein HalvorsenKristiansand OK180873
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Espen JohannessenIL Høvdingen221274
Nils Arne JohannessenKristiansand OK187174
Paul-Erling LiaBirkenes IL203339
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Trygve LølandBirkenes IL203291
Widar Taxth LølandHisøy OK69685
Dag MoeKristiansand OK184578
Jostein MoeTorridal IL226027
Magnus MosfjellBirkenes IL203395
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Fredrik B. OrdingIL Høvdingen229421
Kristen RibeKristiansand OK84996
David RundeKristiansand OK221505
John RundeKristiansand OK504087
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Lars Jøran SundsdalBirkenes IL156553
Jonny SvalandBirkenes IL203297
Øivind SæbøKristiansand OK503946
Brage TakleKristiansand OK198046

Damer - Nybegynnerløype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magdalena DegelmannBirkenes IL
Birte HansenIL Høvdingen240971
Grete HitreskogKristiansand OK506678
Camilla Hauene SvalandBirkenes IL233878

Damer - C-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette Javenes FlaaBirkenes IL225005
Solveig SchouOK Sør505871
Marie SundsdalBirkenes IL239373
Klara TobiassenBirkenes IL224829
Ingeborg ÅneslandBirkenes IL224874

Herrer - C-løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819
Johan LindebergBirkenes IL
Erlend SundsdalBirkenes IL95782

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor