Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterjukola 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterjukola 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 25 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

A-kort (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Jan GlittumOK Skeidi194707
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tom KristensenLarvik OK177539
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Harald OmlandSkien OK184463
Peder RauanLarvik OK177935
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Jan Kåre StokkeOK Skeidi216887
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

A-lang (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Arne DirdalLarvik OK198720
Ole FlaattenOK Skeidi199729
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Kjell HeideIL Hauken60915
Sindre R HoltHedrum OL221384
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Iver RingheimLarvik OK195549
Jørn SundbyLarvik OK159035
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

C-nivå (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Knut GjoneSandefjord OK223921
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Iril RingheimLarvik OK180714
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138

Annonser

IOF Eventor