Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Grankvistløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Grankvistløpet
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 4 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

Åpen N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Mathias LinløkkenØstmarka OK203469
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Solveig Ruud TednesØstmarka OK223667
Håvard RønningenØstmarka OK223687
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Liv SimonsenOK Øst206440
Tor SimonsenOK Øst203006
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412

D13-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina BrevikØstmarka OK212046
Monica BrevikØstmarka OK212503
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

H13-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
John OtterleiØstmarka OK179410

Damer A Mellom (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Gunvor RuudØstmarka OK

Damer A Kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK413285
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Katrine HolenØstmarka OK220802
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Heidi VogtØstmarka OK68166

Herrer A Lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573

Herrer A Mellom (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK411679
Kim Berg-OlsenØstmarka OK224006
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Jørn MjøsterØstmarka OK200634
Svein OtterleiØstmarka OK224118
Andreas RambergØstmarka OK207518
Inge RambergØstmarka OK233493
Sverre SandernesØstmarka OK212536
Per StedjeØstmarka OK221260
Kjetil Sverdrup-ThygesonKlubbløs228372
Rune TeiglandØstmarka OK97860

Herrer A Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag HauglandØstmarka OK224500

Åpen-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Line Aas MjøsterØstmarka OK187189
Kristoffer NomelandØstmarka OK223617
Ole Martin NomelandØstmarka OK224414
Trine Annette NomelandØstmarka OK224418
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK212510
Jens Magnus RønningenØstmarka OK
Anne Sverdrup-ThygesonKlubbløs231457

Annonser

IOF Eventor