Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norgescup mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup mellom
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: lørdag 11 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 200 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924, 3644192
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521, 3672557
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Malin HaugeHisøy OK212879
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 4026308
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Iris HolstTyrving IL181925, 4041406
Oda Isnes TyseEiker OL3973492, 192560
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 3668720
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655, 501015
Mina JørgensenTyrving IL200361, 3699832
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie Lindløv JensenOK Moss504498, 3985686
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175, 500311
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669, 4030334
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 4025235
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 3640794
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3506821
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485, 195861
Oda ScheeleNydalens SK4015764, 501067
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3942596

D 19-20 E (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934, 3694023
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Ane DyrkornNTNUI180221, 3684875
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF4042115, 500116
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374, 3786902
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Anine LomeHamar OK195757, 3887080
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergNTNUI503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Hanne VassendPorsgrunn OL241426, 3863792

D 21- E (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlindheimNTNUI145119, 3334869
Isabel DonnerNTNUI84606
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Tilla Farnes HennumNTNUI500002, 3816220
Elin GranstedtNTNUI203491, 3946191
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Marion HuberNydalens SK226171, 3809480
Triin JäädmaaNTNUI200123
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 4040457
Ingrid LundanesNTNUI235111, 3594934
Hanne SandstadFreidig206030, 3505393
Malin SandstadNTNUI504681, 3793395
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Line SølbergIL Leik502953, 3906294
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Anna UlvensøenNTNUI507856, 3673902
Oda WennemoByåsen IL181231, 3127958
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846, 236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Margrethe WisløffNTNUI3885043, 500313
Martine ÅstebølFrol IL3621703, 208108

H 17-18 E (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Marius BakkeFossum IF186911, 4041471
Henrik BelboSteinkjer OK212174, 3683182
Cornelius BjørkSandefjord OK507608, 4005484
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102, 4021515
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066, 4004545
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450, 3886363
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418, 503965
Jonas GrønliFreidig215144, 3217478
Sondre Zahl HagenFossum IF504809, 4041414
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360, 3674843
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Mikkel HoltFreidig184323, 3967130
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 3650660
Mikkel KatlaFossum IF203103, 4015384
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779, 501270
Christopher LadimOK Moss212141, 3981099
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Olav Kristian LundKongsberg OL228395, 3977253
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 4040150
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933, 211519
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Tobias RøddeGanddal IL197866
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428, 4004479
Simen Spets StorhovFreidig203586, 3680360
Håkon SæternesByåsen IL502484
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974, 184396
Håvard VeieOK Skøynar206180, 4041182
Anders VestølVegårshei IL222559, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 506778
Lars Young VikNydalens SK204299, 3993433
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113, 3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646, 187042
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 19-20 E (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780, 508000
August Asheim BirkelandNTNUI507601, 3574563
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI502377, 3981461
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3979010
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 4040630
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Mats EidsmoFreidig508238, 3816279
Kasper Harlem FosserHeming Orientering506933, 3946514
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 4027199
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 4009106
Mathias HermstadFreidig201390
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL508333, 3947553
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Even LindaasVang OL202094, 3998374
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3787397
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3983350
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb3986379, 211766

H 21- E (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884, 3846219
Mathias BjuganNTNUI505430, 3777877
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436, 3610722
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3815594
Eirik Langedal BreivikNTNUI3985207, 227567
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880, 3782323
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503, 3623501
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Jørgen FiskumFreidig3594439, 187167
Gaute FriestadNTNUI504430, 3608957
Sturla FrydenlundNTNUI209840, 3383676
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Emil GranqvistNTNUI241336, 3671427
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131, 3583663
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Martin Borge HeirNTNUI174826, 3973724
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Mattis HoltFreidig179878, 3597143
Jo Forseth IndgaardFrol IL3880465, 502893
Ulf Forseth IndgaardFrol IL505152, 3623873
Simon JakobssonFrol IL507844, 4025813
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604, 184997
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Sverre Huber KaasNydalens SK226172, 3810462
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532, 3885670
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Carl Petter LyngenFrol IL508131, 3585916
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366, 3693843
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039, 3597986
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI211647, 3870714
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Simen Eid NielsenNTNUI238260, 3781994
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Lars OwrenFreidig3891116, 506830
Marius PyttenNTNUI197877, 3624624
Øystein RappRaumar Orientering187318
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985, 3617628
Jonas RessemFrol IL198810, 3298221
Vegard RessemFrol IL187161, 3297413
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012, 3781606
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219, 3621596
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3684511
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Lars SolliMo OK507026, 3441482
Oskar StørmerFossum IF4027991, 209002
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Jostein TandbergNTNUI502575, 3880846
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 4004222
Håvard Mo VaadalNTNUI3925393, 501732
Håvard WedegeFredrikstad SK4006789, 507607
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Are WigaardNTNUI214979, 3626850
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811, 3978731
Marius ØieLøten o-lag501531, 4037768
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

Annonser

IOF Eventor