Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM ultralang

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM ultralang
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: søndag 12 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Malin HaugeHisøy OK212879
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 3973492
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655, 501015
Mina JørgensenTyrving IL200361, 3699832
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie Lindløv JensenOK Moss504498, 3985686
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311, 3885175
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669, 4030334
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485, 195861
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720

D 19-20 E (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Signe Bredholt JørgensenNTNUI199374, 3786902
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976

D 21- E (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Malin SandstadNTNUI504681, 3793395
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846, 236005

H 17-18 E (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Cornelius BjørkSandefjord OK507608, 4005484
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056, 3980471
Erik BohneVaregg Fleridrett217102, 4021515
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710, 506972
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414, 504809
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601, 502959
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979, 3946639
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Olav Kristian LundKongsberg OL228395, 3977253
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 19-20 E (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Eskil FrøislandVang OL208085, 4004586

H 21- E (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik EliassonHalden SK501314, 3606811
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012, 3781606
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3684511
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789

Annonser

IOF Eventor