Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vikesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vikesprinten
Arrangørorganisasjon: Vikebygd IL
Dato: søndag 29 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte deltakere.

Bjoa IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torunn HetlandBjoa ILD 55-186871
Gro JohannessenBjoa ILN-open
Anna VivelidBjoa ILD 11-12
Turid VivelidBjoa ILD -10

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113

Fitjar IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar ILH 15-16211234
Per Audun KlosterFitjar ILH 70-156884

Ganddal IL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH 55-181858
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 17-18187124
Ingrid LamarkGanddal ILD 15-16174736
Vibeke LamarkGanddal ILD 45-189151
Øyvind LamarkGanddal ILH 13-14195846
Maria Nilsson RøddeGanddal ILC-open213110
Marius RøddeGanddal ILH 11-12211906
Tobias RøddeGanddal ILH 15-16197866
Tore RøddeGanddal ILB-open206300
Arild SvihusGanddal ILB-open206298
Kjell SvihusGanddal ILH 70-501674
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 19-501775
Oddvar TaksdalGanddal ILH 45-501146
Ole Kristian TaksdalGanddal ILH 15-16188960
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 55-216714

Haugesund IL Orientering (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL OrienteringD 19-502230
Sara HetlandHaugesund IL OrienteringD 13-14212852
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 15-16216720
Knut Steffen KvalaHaugesund IL OrienteringH 40-504279
Ivar KvaleHaugesund IL OrienteringH 60-195823
Alf Inge LindtnerHaugesund IL OrienteringH 45-39624
Per Bjarne MyhreHaugesund IL OrienteringH 50-222627
Tiril OlaussenHaugesund IL OrienteringD 17-20B211863
Tore Ruset AlneHaugesund IL OrienteringH 17-18217877
Selma SteinsvågHaugesund IL OrienteringD 13-14212932
Sigleif SteinsvågHaugesund IL OrienteringH 40-235209
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringD 45-183669
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL OrienteringD 45-192665
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 17-18229677
Kristina VollHaugesund IL OrienteringD 19-193888

IL Gular (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bodil HåheimIL GularD 17-N94041
Ane Sofie NærheimIL GularD 13-16N204537
Samuel Elias NærheimIL GularN-open204854
Sverre Johan NærheimIL GularH 50-94040

IL Strand-Ulv (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Triana K NerhusIL Strand-UlvD -10223568

Odda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil RønhovdeOdda OLH 55-229599

Sandnes IL (Rogaland) (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)D -10225066
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)D 13-14224216
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 13-14502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D -10213431
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 45-503032
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)N-open
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)H 11-12
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 11-12195899
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 50-229434
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)D 11-12189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)H 13-14224799
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)B-open143226
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 13-14211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 13-14189038
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)H 45-195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H 13-14223522
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)D -10195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 40-188699
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 11-12501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 13-14501266
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 40-184505
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D -10212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)C-open223588
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 13-14184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)A-open224120
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 11-12223975
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H -10204850

Sauda Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Egil RossebøSauda OrienteringsklubbH 40-216847

Stavanger Orienteringsklubb (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 50-169769
Arne KarlsenStavanger OrienteringsklubbB-open198001
Espen KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 19-211212
Knut Arne KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-234134
Cato MoltheStavanger OrienteringsklubbH 65-483691
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbH 13-14195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 15-16211735
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH 50-195873
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbH 65-192464
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 45-207867
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 11-12227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 15-16207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 45-227050
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbH 17-18211766
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbH 70-207888

Stord Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigvald RobberstadStord OrienteringH 75-211544
Jørgen WesterheimStord OrienteringH 15-16197834
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 45-197944

Sveio OL - Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil FiskåSveio OL - OrienteringH 45-221413

Vikebygd IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Marie BjergaVikebygd ILB-open209428
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd ILD 45-185591
Jonas Sjo BjergaVikebygd ILC-open185483

Vindafjord Orienteringslag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingebrigt GuleVindafjord OrienteringslagH 75-400354

Ålgård Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringD 11-12149899
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14184384
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 40-187110

Annonser

IOF Eventor