Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 9 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 304 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb213156
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb224835
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF209786
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving213499
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb223533
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb64758
Herman Finstad LandIL Tyrving213288
Håkon Juell LarsenIL Tyrving211676
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Elias MolundIL Tyrving71545
Eirik NastadAsker Skiklubb207602
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Tiril MyklatunIL Tyrving213446
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erika A. GjedeboOppsal Orientering217853
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Una NastadAsker Skiklubb212614
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK213819
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 13-14 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergIL Tyrving211509
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Vida Helland-HansenIL Tyrving217061
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Linnea HolstIL Tyrving192323
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tuva HøyerFossum IF225161
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Marie KvarmeSturla, IF183830
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving211364
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Karen SkaugeHeming Orientering187301
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Kristine SolbakkenIL Tyrving505502
Elise ThorsengFossum IF193878
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 15-16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mari BrendeFossum IF505202
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Stella HolmboeIL Tyrving191265
Iris HolstIL Tyrving181925
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Malene JebsenHeming Orientering506802
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Ea LunøeNydalens SK502930
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Pernille KatlaFossum IF191341
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Marie LilandNydalens SK500589
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ada WulfsbergNydalens SK501377

D 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb507025
Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving213522
Eva SyversenRøyken OL222663

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beatriz AzagraNydalens SK504392
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454

D19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlandkjennIL Tyrving97984
Line Drange RuudRøyken OL193703
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin FalkFossum IF
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb216964
Katja MjøsundNydalens SK500188
Bodil NordenströmFossum IF191346
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Nora SkauenIL Tyrving182125
Siri StørmerNydalens SK204745
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne DahlNydalens SK192454
Anna GöhlmanIL Tyrving502467
Eldri HoloFossum IF193878
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Kari MadslienNydalens SK201959
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Kari HygenFreidig201973

H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Rasmus MjøsundNydalens SK220790
Magnus MolundIL Tyrving213376
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Olaf Blom-HagenFossum IF177485
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Lavrans HirschIL Tyrving213521
Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving91490
Jacob Finstad LandIL Tyrving203319
Marius Juell LarsenIL Tyrving193705
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Mons Sætre LorentsenFet OL225154
Linus MjøsundNydalens SK202161
Even Nygård ThorsengFossum IF213095
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK80017
Sigmund ØlstadFet OL213162

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend MyhreIL Tyrving211992

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering224316
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Oliver NilsenFossum IF213244
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF228448

H 15-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Marius BakkeFossum IF186911
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Erlend BørliFossum IF504152
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kristian Juell LarsenIL Tyrving213389
John OtterleiØstmarka OK179410
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Elias StubberudNydalens SK500557
Elia ThorvikNydalens SK181021
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BerganNydalens SK501605
Eskil FrøislandVang OL208085
Peter GisholtFossum IF198904
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Lars Young VikNydalens SK204299
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Kristian NæssNydalens SK503951

H19- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Henrik EijsinkNydalens SK503558
David GottfridssonLillomarka OL193617
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Lars LeirenKolbotn og Skimt OL238020
Ivar LundanesIL Tyrving200904
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving222251
Vegard RuttenborgIL Tyrving177243
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Jostein TandbergNydalens SK502575
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Harald BakkeFossum IF89475
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Kyrre GranFet OL180192
Charles HalaasFossum IF209868
Nils-Erik HirschIL Tyrving189007
Johan JebsenHeming Orientering204665
Eirik JørgensenIL Tyrving211243
Ola LestebergKongsberg OL211224
Asgeir MjøsundNydalens SK202096
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Christian ReuschHeming Orientering194449
Andreas SylteFreidig182033

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter AntonsenNydalens SK191587
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Øystein HoloFossum IF502112
Fredrik HøyerFossum IF205548
Håkon JendalFossum IF214746
Christian JomaasFossum IF501016
Trond LundIL Tyrving501010
Einar LunøeNydalens SK177011
Arne OlaussenOppsal Orientering501517
Børge PedersenNydalens SK194140
Øystein RappRaumar Orientering187318
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Per-Jacob ØlstadFet OL207008
Øystein ØstermannHeming Orientering179812

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Erik FiskumIL Tyrving234972
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Per ØhlckersIL Tyrving199326

Direkte B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tanja AppenzellerFossum IF209952
Randi BudahlFet OL201813
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Jens Christian HolstIL Tyrving192324
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Kristine ThorsengFossum IF224709

Direkte C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Kristine RomørenFossum IF225232
Katrine SolbakkenIL Tyrving217553
Beate UndebergetOppsal Orientering209720

Direkte A (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300

Direkte AK (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK180326
Charmaine FungKlubbløs
Ingrid HasaasFossum IF195946
Olav HasaasFossum IF192554
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Øyvind HelmersenFet OL201988
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Tellef Juell LarsenIL Tyrving213585
Marte NarumNydalens SK506969
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Brian PoonKlubbløs
Tone SkramRøyken OL188879
Camilla StridsklevIL Tyrving169675
Toril WiigIL Tyrving186236
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Annonser

IOF Eventor