Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammensløpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Drammensløpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: søndag 19 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 248 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (38)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker SkiklubbN-åpen212070
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 15-16207566
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH 11-12191071
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 13-14 190683
Nina BirkelundAsker SkiklubbDir-A191119
Haakon DolvenAsker SkiklubbDir-A228441
Karin Halsaa DolvenAsker SkiklubbD 13-14 212264
Olaf Halsaa DolvenAsker SkiklubbH 15-16503559
Marit EgnerAsker SkiklubbD 45-199742
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 15-16205545
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 17-209846
Simen Dalen EriksenAsker SkiklubbH 11-12239477
Torleif GaltelandAsker SkiklubbDir-B212659
Svein GranerudAsker SkiklubbH 50-504485
Bjørn GunnerødAsker SkiklubbH 75-501122
Vera HalsaaAsker SkiklubbDir-B225308
Øyvind HoveidAsker SkiklubbH 65-168818
Arild NyhaugAsker SkiklubbH 45-505200
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH 13-14 204534
Brage Fuglseth OlsenAsker SkiklubbH 11-12212550
Gaute Fuglseth OlsenAsker SkiklubbN-åpen228515
Jørn Bue OlsenAsker SkiklubbH 70-207969
Kjersti Fuglseth OlsenAsker SkiklubbDir-A67730
Maria PerssonAsker SkiklubbD 50-160811
Jakob RastadAsker SkiklubbH 13-14 207424
Mikkel RastadAsker SkiklubbH 11-12502885
Øystein RastadAsker SkiklubbDir-A212379
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 45-181955
Selma Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-12N203792
Katrine SkyrudAsker SkiklubbDir-B62179
Tord Erik SkyrudAsker SkiklubbDir-B203537
Martha WisløffAsker SkiklubbD 13-14 207601
Toril Fougner WisløffAsker SkiklubbD 45-500271
Anne Lise ØfsthusAsker SkiklubbD 75-502379
Arne ØfsthusAsker SkiklubbH 75-502245
Anders ØpstadAsker SkiklubbDir-A78376
Erlend Hellerud ØpstadAsker SkiklubbH -10225241
Helene Hellerud ØpstadAsker SkiklubbN-åpen228551

Berger og Svelvik OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OLD 17-AK188992
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OLD 21-B88779
Trude HansenBerger og Svelvik OLD 17-AK189096
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OLH 40-222456
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OLH 17-AK188995
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OLH -10224741
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLH 45-188786
Atle SolheimBerger og Svelvik OLH 70-186305
Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OLN-åpen224743
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OLD 11-12225303

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKD 15-16217780
Thorolf TrolsrudBotne SKH 70-501730

Eiker OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OLDir-A173149
Berit GrosvoldEiker OLD 70-179799
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLH 70-501244
Mina HobbelstadEiker OLD 11-12211989
Aud KjemperudEiker OLD 65-184662
Oda Isnes TyseEiker OLD 15-16192560

Fossum IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond BrevikFossum IFH 50-501121
Lars Erik GjeinFossum IFH 45-241722
Sigbjørn ModalsliFossum IFH 60-215003

Haugerud IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IFH 75-502814
Unni DrageHaugerud IFD 75-502419
Øystein MadsenHaugerud IFH 75-239500

Hedrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin JohanssonHedrum OLD 17-C501843

Heming Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon C. FougnerHeming OrienteringH 75-501326
Bjørn SandelienHeming OrienteringH 70-244787
Sidsel SandelienHeming OrienteringD 70-504527

Hemsedal IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor RudningenHemsedal ILH 15-16186190
Endre UlsakerHemsedal ILH 17-AK243730
Erlend UlsakerHemsedal ILH 11-12206352
Sindre UlsakerHemsedal ILH 15-16228377

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ismail Burak AkkanKlubbløsDir-B
Kari LyngbakkenKlubbløsDir-A231530

Kongsberg OL (54)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OLH 13-14 502336
Ingrid Lundin BerganKongsberg OLDir-B205547
Jan Olav BerganKongsberg OLH 11-12205394
Torgeir BrandalKongsberg OLH 55-192953
Asbjørn BræckKongsberg OLH 75-181805
Hanne BræckKongsberg OLD 75-98986
Anita Sørensen DrageKongsberg OLD 50-181574
Sølve DrageKongsberg OLH 17-502238
Vetle DrageKongsberg OLH 15-16502338
Øyvind DrageKongsberg OLH 55-211394
Johan EgerKongsberg OLH 15-16500586
Kristin EgerKongsberg OLD 45-196870
Marte EgerKongsberg OLD 11-12196871
Barbara Willkommen EikenKongsberg OLD 45-220733
Terje Ulla EikenKongsberg OLH 50-190660
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLN-åpen219186
Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OLDir-B219187
Nils Zahl ErikssonKongsberg OLN-åpen219185
Ingvild GustafssonKongsberg OLD 13-14 501608
Jarand GustafssonKongsberg OLH 11-12196856
Per GustafssonKongsberg OLDir-A203004
Bjørn HaavengenKongsberg OLH 17-188468
Åsne HaavengenKongsberg OLD 15-16202045
Elisabeth HetlevikKongsberg OLD 50-216819
Leiv HopeKongsberg OLH 75-200585
Erik HøivoldKongsberg OLH 55-217636
Iselin HøivoldKongsberg OLD 11-12231509
Selma HøivoldKongsberg OLD 15-16503909
Bjørn JohannesenKongsberg OLH 50-168407
Vegard Holm JohannesenKongsberg OLH 15-16179399
Olav Kristian LundKongsberg OLH 15-16228395
Halvor LøkenKongsberg OLH 13-14 206488
Hilde MoholthKongsberg OLD 50-208691
Konstanse MoholthKongsberg OLD 15-16184520
Beth NicolaysenKongsberg OLD 50-177546
Jane RødderKongsberg OLD 50-182060
Espen RøsteKongsberg OLH 45-204757
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OLH 11-12192421
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLD 13-14 204756
Vebjørn RøtvoldKongsberg OLH 17-AK214953
Endre SandKongsberg OLH 13-14 236449
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OLD -10234142
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OLH 13-14 217134
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OLD 40-63777
Ingjerd SommerstadKongsberg OLD 45-231180
Jon StrandKongsberg OLH -10183843
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLD 15-16193062
Helene Brandal SøftingKongsberg OLD 13-14 193063
Karoline TorøKongsberg OLD 15-16183883
Roger Andre VaneboKongsberg OLH 50-208598
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH 15-16502815
Sarah WølloKongsberg OLD 17-AK159005
Hans Otto ØverbyKongsberg OLH 50-217554
Håkon ØverbyKongsberg OLH 11-12217391

Konnerud IL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILH 11-12228468
Lars BaklidKonnerud ILH 50-220872
Oskar BaklidKonnerud ILH 13-14 212561
Emma Grete Feyling HaareKonnerud ILD 65-150384
Hans Lyder HaareKonnerud ILH 65-186999
Terje Pahr HaareKonnerud ILDir-A191694
Therese HaareKonnerud ILD 17-80034
Nora Småge HilsenKonnerud ILD 15-16212632
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILH 11-12507392
Håvard HågårdKonnerud ILDir-A187048
Julie Økern HågårdKonnerud ILN-åpen226183
Martine Gjermstad PettersenKonnerud ILD 13-14 224300
Anni SaarelaKonnerud ILD 15-20B225931
Alfred SchauKonnerud ILH 13-16C507318
John SchauKonnerud ILH 70-506836
Mone Småge-HilsenKonnerud ILD -10224341
Hedda SpangbergKonnerud ILD 15-16212664
Mette SpangbergKonnerud ILD 45-173215
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 15-16212335

Lardal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eline SchjervenLardal OLD 15-16192960
Liv SchjervenLardal OLD 45-82130
Mina SchjervenLardal OLD 15-16234921

Lierbygda OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLH 17-AK228430
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLH 13-16C206537
Marianne SpanliLierbygda OLD 60-187106

Modum OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell GrønhovdModum OLH 70-501141
Annabell Aunmo KjellevoldModum OLD 13-16C213144
Hedda Kind KjellevoldModum OLD 13-16C223849
John Ivar KjellevoldModum OLH 70-184426
Johanna Sofie LongfjeldModum OLD 15-16212818
Jørn-Are LongfjeldModum OLH 45-205438
Marianne Solheim SandbergModum OLD 17-AK228432
Hanne Løver ThonModum OLD 50-501171

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein TurtumøygardMåren OKH 65-502381
Linn Mei WaalerMåren OKD 17-AK212721

Nydalens SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik EijsinkNydalens SKH 17-503558
Malin EijsinkNydalens SKD 17-AK197922
Gard LindsethNydalens SKH 17-203418
Inge LindsethNydalens SKH 17-502771
Asgeir MjøsundNydalens SKH 17-202096
Katja MjøsundNydalens SKD 45-500188
Linus MjøsundNydalens SKH 11-12202161
Rasmus MjøsundNydalens SKH -1066591
Daniel Moe BlomNydalens SKH 17-AK39583

OK Skeidi (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 75-211595

OL Trollo (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel DamgaardOL TrolloH 60-86497
Dag Rønning JensenOL TrolloH 70-171167
Sindre LøvliOL TrolloDir-A124900

OL Tønsberg og omegn (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 15-20B177707
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegnDir-B198805
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH 15-16199522
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnD 11-12502811
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH 70-505488
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnH 60-506661
Else StordalOL Tønsberg og omegnD 17-C199630
Hans StordalOL Tønsberg og omegnH 70-199690
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnH 15-16217854

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas SævigOppsal OrienteringH 17-74132

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matthew NgOslostudentenes IKH 21-B223915

Ringerike OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OLH 45-504705
Mikkel BerglundRingerike OLH 15-16201736
Monica BerglundRingerike OLD 40-182073
Rasmus BerglundRingerike OLH 13-14 201737
Even Amundsen BjørkliRingerike OLH 15-16217088
Helge GrafferRingerike OLH 50-205398
Sverre GrafferRingerike OLH 17-AK192203
Martin Nøkleby MellingRingerike OLH 13-14 193917
Stig MellingRingerike OLH 45-215004
Anne Guro NøklebyRingerike OLD 45-87530

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit RøsteRingsaker OKD 65-506824

Røyken OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLD 75-197978
Askil MestadRøyken OLH 13-16N
Eirill MestadRøyken OLN-åpen
Ildrid MestadRøyken OLN-åpen
Ivar MestadRøyken OLDir-B
Tone SkramRøyken OLD 45-188879
Bjørg SvanbergRøyken OLD 60-200601

Sandefjord OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Erik LarsenSandefjord OKH 50-186898

Stabæk IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti ThoStabæk IFD 70-87564

Stokke IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander DybvikStokke ILN-åpen94396
Jens G. DybvikStokke ILH 11-12195951
Martin DybvikStokke ILH 13-14 195896
Lars Martin GjeinStokke ILH 70-203627
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 65-231205
Bjørnar OlsrødStokke ILH 50-203614

Sturla, IF (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Wirum BøenSturla, IFH -10228539
Adrian FagerlandSturla, IFH 15-1683185
Morten FjellSturla, IFDir-C211494
Marthe Graff-WiikSturla, IFD 13-14 211867
Danie Nicolai HommeSturla, IFH -10228442
Rebecca Grace HommeSturla, IFD 11-12N228451
Ine InstanesSturla, IFD 15-16199367
Malene InstanesSturla, IFD 15-16199366
Grethe Wanvik JohansenSturla, IFD 60-500394
Mats JohnsenSturla, IFH 11-12212035
Mina Akiko JohnsenSturla, IFD 13-14 212043
Henrik KaiserSturla, IFH 11-12203306
Martin KaiserSturla, IFH 13-14 222549
Aksel KlausenSturla, IFH -10188801
Lukas KlausenSturla, IFH 15-16213015
Ylva KlausenSturla, IFD 13-14 212981
Marie KvarmeSturla, IFD 13-14 183830
Andreas MelheimSturla, IFH 11-12N212969
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IFH 13-14 228455
Sigurd SmemoSturla, IFH 15-16189146
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IFH 11-12N211925
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IFH 13-14 228448
Iselin SørensenSturla, IFD 15-1682105
Linus Westerberg-HeltneSturla, IFH 11-12N228437
Jens WoldSturla, IFH 11-12211942
Julie WoldSturla, IFN-åpen213059
Martin ØstbergSturla, IFH 17-216779

Tyrving IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Wenche HultgreenTyrving ILD 60-186240
Eirik JørgensenTyrving ILDir-A211243
Mina JørgensenTyrving ILDir-A200361
Vegard RuttenborgTyrving ILH 17-177243
Kristoffer ØhlckersTyrving ILH 13-16C191210
Milda ØhlckersTyrving ILD 45-211551
Per ØhlckersTyrving ILH 65-199326
Sofia ØhlckersTyrving ILD 11-12212783

Ås-NMBU Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 55-222337
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringDir-A91575

Annonser

IOF Eventor