Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 21 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 50- (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Arild AndresenFossum IF165904
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Anders BergsetIL Veten92119
Kjetil BjørloHalden SK187303
Tore BjørnerødOK Moss195675
Terje BlindheimLillomarka OL504686
Dag BrenåsVarteig OL221080
Geir BråtenVegårshei IL181985
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Lars EnerhaugenModum OL211550
Rune EngehultNotodden OL207904
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Anders FlågenHeming Orientering154241
Einar GisholtFossum IF226659
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Christian GrotnesTyrving IL211267
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Vegard HaldenNydalens SK502958
Bjørn HallanLommedalens IL501512
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Gunnar HopeModum OL212760
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Håkon JendalFossum IF214746
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Christian JomaasFossum IF501016
Tore JuvikIL Gular216874
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Hallvard KorenOK Moss504468
Are KristiansenTyrving IL502380
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Roger LysnesHedrum OL182119
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Ivar MølnvikFossum IF501251
Svein NygårdLillomarka OL229680
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Børge PedersenNydalens SK194140
Øystein RappRaumar Orientering187318
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Rune ScheeleNydalens SK207658
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Geir SommerheinOK Horten214914
Jens Even StorhovFreidig182078
Per Einar StrømHedrum OL221210
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Ole TørnqvistFana IL192921
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Øystein WiggenByåsen IL226114
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

Annonser

IOF Eventor