Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 21 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 15-16 (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Tobias AlstadFrol IL195842
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227508
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF201918
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Tobias EspedalNydalens SK501469
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel HoltFreidig184323
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Mikkel KatlaFossum IF203103
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Christopher LadimOK Moss192251
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Hans Grønborg NielsenAllerød OK
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Iver RingheimLarvik OK195549
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Snorre SlokvikNotodden OL236512
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Tord SølvbergIL Veten223715
Brage TakleKristiansand OK198046
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

Annonser

IOF Eventor