Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 21 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 13-14 (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Martin DybvikStokke IL195896
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Sindre Solheim EideOdda OL192098
Brage EikåsSandefjord OK182096
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Carl Gustav JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Martin KaiserSturla, IF222549
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sondre LadimOK Moss503554
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Brage Bell LysakerFana IL211903
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett92681
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Endre SandKongsberg OL236449
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Liam WingstedtHalden SK176982
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Erik ZagarLarvik OK212309
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

Annonser

IOF Eventor