Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 21 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 15-16 (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Ella BerstadHeming Orientering237773
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mari BrendeFossum IF505202
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Mari EidsmoFreidig505186
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Emma EngehultNotodden OL213060
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136
Malene Teresia JebsenHeming Orientering204667
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Oda ScheeleNydalens SK501067
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921
Ida SolliMo OK212966
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Iselin SørensenSturla, IF82105
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Pia Young VikNydalens SK502698
Live ØstvoldHeming Orientering181518
Mari ØverbyKongsberg OL217555

Annonser

IOF Eventor