Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3, med Junior Norgescup Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 21 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 17-20 E (101)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737, 175835
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887, 3644838
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3964400
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Solveig Eline BergTyrving IL203507, 3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Karoline BjørnerødOK Moss504584, 3908332
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 501008
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Carmen DirroMåren OK203743, 3955069
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Anne EikenNTNUI209814, 3599107
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180, 3632411
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL504331, 3785607
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Sanna FinstadKongsberg OL91437
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862, 3646528
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992, 3770773
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252, 500252
Idunn HaavengenNTNUI167389, 3607629
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Thea Charlotte HansenRøyken OL207005, 207005
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291, 3680501
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125, 3741261
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3885118
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662, 3598588
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenTyrving IL200361, 3699832
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105, 3663580
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834, 3946696
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK504149
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403, 3649746
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Thea LandKonnerud IL202977, 3672573
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Marte Karine LarsenKongsberg OL3541802, 229423
Emma Meyer LarssonTyrving IL183330, 3630498
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3684867
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870, 3940749
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311, 3885175
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468, 181468
Lotte MarkussenAsker Skiklubb226296, 3846045
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK189932, 3621448
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Silje MorlandstøEiker OL3572302, 211618
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399, 3597432
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631, 3665858
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 3640679
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 3640794
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441, 3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233, 3657517
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830, 504226
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 3943214
Kathinka RogstadKongsberg OL210056, 3598224
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888, 3567575
Malin SandstadFreidig504681, 3793395
Oda J SikkelandTyrving IL501590, 3577988
Synne SkjærsteinTyrving IL502453, 3593175
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793, 502918
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237, 3640265
Line SølbergIL Leik502953, 3906294
Andrea VaneboKongsberg OL208586, 3922226
Hanne VassendPorsgrunn OL203386, 3863792
Karine VestølVegårshei IL206428, 3912052
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968, 3830213
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888, 3831716
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043
Ada WulfsbergNydalens SK3671328, 501377
Sarah WølloKongsberg OL3656295, 159005

Annonser

IOF Eventor