Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Asker Skiklubb (53)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-20E502140, 3981222
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 17-20E500222, 3801305
Jakob Backer-TellnesAsker SkiklubbH 13-14217112
Amalie BirkelundAsker SkiklubbN-åpen212070
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 15-16207566
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH 11-12191071
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 13-14190683
Nina BirkelundAsker SkiklubbDirekte A-Kort191119
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 15-16205545
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 50-209846
Tilla Farnes HennumAsker SkiklubbD 17-20 E500002, 3816220
Emil Ruud FossheimAsker SkiklubbH 13-14502890
Torleif GaltelandAsker SkiklubbDirekte B212659
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 17-20 E500252, 3850252
Gjermund GravirAsker SkiklubbH 50-207595
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 13-14207497
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 17-20E500003, 3785482
Bjørn GunnerødAsker SkiklubbH 75-501122
Nora Christine HansenAsker SkiklubbD 13-14213005
Guro HjerpaasenAsker SkiklubbD 17-B213298
Jon OIav HjerpaasenAsker SkiklubbH 17-B168813
Øyvind HoveidAsker SkiklubbH 65-156593
Tommy JauhojärviAsker SkiklubbH 45-226300
Kristian KalagerAsker SkiklubbH 55-160802
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 55-504450
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 17-20E500286, 3638103
Håkon LøvliAsker SkiklubbDirekte A-Kort504272
Vegard LøvliAsker SkiklubbDirekte A-Kort201650
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-20 E226296, 3846045
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 55-211089
Arild NyhaugAsker SkiklubbH 45-505200
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH 13-14204534
Ann Katrin OlsenAsker SkiklubbD 55-141691
Brage Fuglseth OlsenAsker SkiklubbH 11-12212550
Gaute Fuglseth OlsenAsker SkiklubbN-åpen228515
Maria PerssonAsker SkiklubbD 50-160811
Silje Ruud FossheimAsker SkiklubbD 11-12204273
Jorun RuudAsker SkiklubbD 45-204272
Bjørn SkjævestadAsker SkiklubbH 45-502576
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 45-181955
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 13-14182028
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 21-181953
Selma Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-12N203792
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 15-16502143
Øyvind SteneAsker SkiklubbH 70-188756
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-20 E500265, 3847712
Jostein F. TellnesAsker SkiklubbH 21-189066
Margrethe WisløffAsker SkiklubbD 17-20 E500313, 3885043
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 17-20E500300, 3933017
Toril Fougner WisløffAsker SkiklubbD 45-500271
Anne Lise ØfsthusAsker SkiklubbD 75-502379
Arne ØfsthusAsker SkiklubbH 75-502245
Hilda ØfsthusAsker SkiklubbD 50-485347

Annonser

IOF Eventor