Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 45- (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Harald BakkeFossum IF89475
Lars BerglundRingerike OL504705
Audun BjerknesMåren OK501317
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Atle BorgersenHedrum OL203672
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Kenneth DybvikStokke IL224085
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Arild FlatenVegårshei IL217372
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Kyrre GranFet OL180192
Anders GustafssonSturla, IF189130
Runar HafskjoldNydalens SK214915
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Stig InstanesSturla, IF209843
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Johan JebsenHeming Orientering204665
Espen JohnsenHedrum OL182118
André JægtvikKonnerud IL500282
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Pål KittilsenFreidig206040
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Steinar LandeBø OL227677
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Neil MarstonHemsedal IL483542
Stig MellingRingerike OL215004
Trond MyhreFossum IF191338
Arild NyhaugAsker Skiklubb505200
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Helge NysæterBergens TF191385
Per Erik OpsethRingerike OL160317
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Christian ReuschHeming Orientering194449
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Uwe RöhnerLOK Berlin
Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb502576
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Pål SommerheinOK Horten401132
Øyvind StoksethHalden SK501487
Frode StrislandFossum IF229636
Atle StrømHedrum OL150454
Geir TorgersenHalden SK204759
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering184112
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Annonser

IOF Eventor