Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 21- (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
David AnderssonIFK Lidingö SOK
Oskar AndrénIL Leik504684
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Kjetil BjørloHalden SK187303
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Kristian DalbyFredrikstad SK500583
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK194003
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK187227
Morten FredhOK Moss208419
Espen Hadmark HultgreenJärla Orientering152512
Håvard HagaNydalens SK502921
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Sigur HeggedalNydalens SK202187
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Andreas HøyeFredrikstad SK193983
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Magne JutulstadBækkelagets SK221404
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Ola KeiseråsIL Leik226229
Trond KortnerØstmarka OK181802
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Håvard LucasenFredrikstad SK505669
Trond LundTyrving IL501010
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Jostein MoeTorridal IL226027
Stepan MudrakFredrikstad SK506347
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI211647
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Jon NilsenVegårshei IL192451
Anders NordbergNydalens SK181232
Rune NygaardIL Gular207699
Per Melander OftenNydalens SK194465
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Matthieu PuechHalden SK209924
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Yngve SkogstadFrol IL502895
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Oskar StørmerFossum IF209002
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Andreas SølbergIL Leik216649
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Olav VestølVegårshei IL206427
Anders VisterNydalens SK209926
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669
Are WigaardOppsal Orientering214979
Espen WigaardOppsal Orientering502092
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Emil WingstedtHalden SK208496
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK61171
Sindre ØsthagenFredrikstad SK206555

Annonser

IOF Eventor