Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 13-14 (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Peder BryggenHalden SK202091
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Martin DybvikStokke IL195896
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Sindre Solheim EideOdda OL192098
Brage EikåsSandefjord OK182096
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Martin KaiserSturla, IF222549
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Jonas KroghOppsal Orientering504807
Sondre LadimOK Moss503554
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Brage Bell LysakerFana IL211903
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett92681
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Endre SandKongsberg OL236449
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Liam WingstedtHalden SK176982
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Erik ZagarLarvik OK212309
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

Annonser

IOF Eventor