Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

N-åpen (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Iver AarsethIL Koll213437
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL213572
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering234383
Silje Nilsen BergFossum IF213239
Erik BerganKongsberg OL184532
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Eivind BredholtKongsberg OL233898
Håkon BryggenHalden SK177281
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Alexander DybvikStokke IL94396
Harald Solheim EideOdda OL206060
Vegard Solheim EideOdda OL192404
Elise FlatenVegårshei IL179364
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL234231
Mathilde GuitonKongsberg OL222700
Eskil HafskjoldNydalens SK212723
Sondre HafskjoldNydalens SK213784
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn
Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi64743
Kristian KaiserSturla, IF229743
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Håkon Juell LarsenTyrving IL211676
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Magnus LestebergKongsberg OL211224
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Ronia Robin MarstonHemsedal IL186090
Andreas MelheimSturla, IF212969
Helene Stenvik MoenKongsberg OL234130
Ole Håkon Stenvik MoenKongsberg OL234143
Tiril MyklatunTyrving IL158010
Hermine OddenMåren OK503393
Isolde OddenMåren OK503253
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Mathis RenardKongsberg OL209723
Maren Sofie SandOK Skeidi91519
Troy Victor StoksethHalden SK79045
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF211925
Martina VågsnesOppsal Orientering212695
Emil Solheim ØyreOdda OL206060

Annonser

IOF Eventor