Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 20 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 17-20E (113)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222, 502140
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3801305
Jonatan AuneHalden SK202994
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Audun BerganNydalens SK501605, 3607686
Elias BergsetIL Veten229749, 3682291
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Eirik BlågestadIndre Østfold OK3971108, 215056
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229, 3708427
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 224268
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Sølve DrageKongsberg OL502238, 3123650
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Mats EidsmoFreidig179813, 3816279
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482, 3566965
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3946514
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Mathias GløersenBækkelagets SK501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 3624459
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3444122
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911, 3498821
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 3819083
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Mathias HermstadFreidig201390
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872, 3847068
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 3650660
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507, 3945607
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757, 3873031
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Elias JonssonNydalens SK203274, 3917549
Isak JonssonNydalens SK502695, 3602398
Scott JuvikIL Gular504399, 3871415
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL199496, 3947553
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140, 3614757
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490, 3575784
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555, 3601671
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442, 3785060
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK501366, 3693843
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Einar MelsomFossum IF183652, 3701208
Christian MichelsenOK Pan Århus
Jakob MoOL Toten-Troll197755, 3907250
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666, 3697554
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 3652666
Sverre NarumVang OL3796547, 206442
Andreas NysæterBergens TF226165
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109, 3501012
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3940715
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3882081
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444, 3831674
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars SandstadFreidig504578, 3505393
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Simen Spets StorhovFreidig203586, 3680360
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287, 186896
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3880846
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813, 3738721
Anders VestølVegårshei IL3910221, 222559
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Lars Young VikNydalens SK204299, 3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3933017
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Annonser

IOF Eventor