Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 17-20E (løpstest) (79)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305
Jonatan AuneHalden SK
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Elias BergsetIL Veten3682291
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Erlend BrendstuenHalden SK
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Mats EidsmoFreidig3816279
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3566965
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Olav Milian Schmitt GranNTNUI3624459
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø503965
Even GravningenStokke IL3642402
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Kasper Harlem FosserHeming Orientering3946514
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070
Anders HaugskottOL Trollelg3730041
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Mathias HermstadFreidig
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Håkon HolstadFreidig3649894
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn3873031
Elias JonssonNydalens SK3917549
Isak JonssonNydalens SK3602398
Scott JuvikIL Gular3871415
Anders Martin JørstadKongsberg OL222693
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL3947553
Vegard KittilsenFreidig3652674
Jo Even KolstadFreidig3642055
Håkon KornmoPorsgrunn OL3912037
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering3575784
Lukas LilandNydalens SK3572799
Even LindaasVang OL3651452
Oscar LyngenFreidig3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843
Einar MelsomFossum IF3701208
Christian MichelsenOK Pan Århus
Runar Saur ModahlFredrikstad SK3697554
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3501012
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK3707346
Kristian PyttenKristiansand OK3940715
Marius PyttenKristiansand OK3624624
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett
Lars SandstadFreidig3505393
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002
Oskar Spets StorhovFreidig3574282
Simen Spets StorhovFreidig3680360
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL3882669
Emil StørmerFossum IF3781820
Jostein TandbergNydalens SK3880846
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738721
Anders VestølVegårshei IL3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Lars Young VikNydalens SK3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017

Annonser

IOF Eventor