Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 21- (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Oskar AndrénIL Leik504684
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Anders BjergaardNydalens SK221214
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK194003
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Morten FredhOK Moss208419
Håvard HagaNydalens SK502921
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Sigur HeggedalNydalens SK202187
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Andreas HøyeFredrikstad SK193983
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Magne JutulstadBækkelagets SK221404
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL503556
Emil JönssonTyrving IL208695
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Ola KeiseråsIL Leik226229
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Jostein MoeTorridal IL226027
Stepan MudrakFredrikstad SK506347
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Jon Are MyhrerNotodden OL228498
Elias Thorsdal MølnvikNTNUI211647
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Jon NilsenVegårshei IL192451
Rune NygaardIL Gular207699
Per Melander OftenNydalens SK194465
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Matthieu PuechHalden SK209924
Dag Steinar RagvinBø OL157187
David RundeKristiansand OK221505
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Yngve SkogstadFrol IL502895
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Oskar StørmerFossum IF209002
Andreas SølbergIL Leik216649
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Olav VestølVegårshei IL206427
Anders VisterNydalens SK209926
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669
Are WigaardOppsal Orientering214979
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Emil WingstedtHalden SK208496
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK61171

Annonser

IOF Eventor