Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Frostsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 4 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Asker Skiklubb (65)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 17-20502140
Aleksander AndenæsAsker SkiklubbN-åpen213156
Elias AndenæsAsker SkiklubbH 13-16C223678
Amalie BirkelundAsker SkiklubbN-åpen212070
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 15-16207566
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH 11-12191071
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 13-14190683
Nina BirkelundAsker SkiklubbD 40-191119
Trym Holme BrinchAsker SkiklubbH 13-14
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 15-16205545
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-224573
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 50-209846
Simen Dalen EriksenAsker SkiklubbH 11-12239477
Sigve Nygård FagervoldAsker SkiklubbH -10225349
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 15-16502244
Are FlåganAsker SkiklubbH 50-505666
Arne FossheimAsker SkiklubbH 17-A kort504115
Emil Ruud FossheimAsker SkiklubbH 13-14502890
Jon Arvid FossumAsker SkiklubbH 60-500269
Torleif GaltelandAsker SkiklubbH 17-A kort212659
Svein GranerudAsker SkiklubbH 50-504485
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 17-20500252
Gjermund GravirAsker SkiklubbH 50-207595
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 13-14207497
Bjørn GunnerødAsker SkiklubbH 75-501122
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-195801
Nora Christine HansenAsker SkiklubbD 13-14213005
Øyvind HoveidAsker SkiklubbH 65-168818
Marit IsachsenAsker SkiklubbD 21-181811
Jan Anders IstadAsker SkiklubbH 40-487950
Eivind KjernsmoAsker SkiklubbN-åpen225381
Synne KjernsmoAsker SkiklubbD -10211729
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 13-14504032
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 50-504450
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 13-14226295
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-20226296
Sara MartiniAsker SkiklubbD 13-14168800
Henrik NybergAsker SkiklubbH 11-12228517
Vilmer NybergAsker SkiklubbH 13-14225016
Roar NydalAsker SkiklubbH 60-228405
Arild NyhaugAsker SkiklubbH 17-A kort505200
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH 13-14204534
Aksel OlsenAsker SkiklubbH 40-505300
Brage Fuglseth OlsenAsker SkiklubbH 11-12212550
Gaute Fuglseth OlsenAsker SkiklubbN-åpen228515
Kjersti Fuglseth OlsenAsker SkiklubbD 21-67730
Trym Fuglseth OlsenAsker SkiklubbN-åpen223791
Maria PerssonAsker SkiklubbD 50-160811
Anton PlaianAsker SkiklubbH 60-191589
Jakob RastadAsker SkiklubbH 13-14207424
Mikkel RastadAsker SkiklubbH 11-12502885
Øystein RastadAsker SkiklubbH 40-212379
Silje Ruud FossheimAsker SkiklubbD 11-12507222
Jorun RuudAsker SkiklubbD 21-204272
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 40-181955
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 15-16502143
Katrine SkyrudAsker SkiklubbD 21-62179
Tord Erik SkyrudAsker SkiklubbH 17-A kort203537
Øyvind SteneAsker SkiklubbH 70-188756
Hans-Ingar SætraAsker SkiklubbH 50-83150
Siri Scherdin SætraAsker SkiklubbD 50-94083
Tore VaajeAsker SkiklubbH 70-507022
Ruth VingerhagenAsker SkiklubbD 21-504518
Anne Lise ØfsthusAsker SkiklubbD 75-502379
Arne ØfsthusAsker SkiklubbH 75-502245

Annonser

IOF Eventor