Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Eikerløpet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 30 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 127 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maia Maudal PettersenKongsberg OL234036

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nila HillerenEiker OL96855
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183

D 21A (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Malin SørensenNydalens SK204574
Lise Østlid BagstevoldTyrving IL239382

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Eline Maudal PettersenKongsberg OL229616
Elise RenardKongsberg OL238174
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

U-C 10-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidKongsberg OL212523

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro SandKongsberg OL172220

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884

D 35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Britta FismenFossum IF225242

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL236810
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Britt Helene FossøyNotodden OL64748
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Ida SyversenRøyken OL500585

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Inger SchibstedRøyken OL179406

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit HougePorsgrunn OL246566
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Marianne SpanliLierbygda OL508903
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise SolbergBø OL208756
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Mathis RenardKongsberg OL209723

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL183843

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Daniel NystuenSturla, IF211692
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BarikmoKongsberg OL222091
Eivind OhrenRøyken OL225687

H 17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FismenFossum IF229713

H21A (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Gunnar A FiskumTyrving IL502467
David GottfridssonLillomarka OL193617
Espen JakobsenTyrving IL504561
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Sindre SandvenBækkelagets SK504330
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Øystein SørensenNydalens SK232977

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle DrageKongsberg OL502338

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge LindsethNydalens SK502771
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456

H 35 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Morten FredhOK Moss208419

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Pål Martin EidKongsberg OL228521
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Geir HoffTyrving IL505538
André JægtvikKonnerud IL500282
Espen RøsteKongsberg OL204757

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Lars EnerhaugenModum OL211550
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Syver LøkenKongsberg OL178250
Geir SommerheinOK Horten214914

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Anders FossøyNotodden OL176741
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Christian SchibstedRøyken OL188867

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Sören JonssonNydalens SK224523
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Morten JohannessenRøyken OL229667
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Per Ove TransethRøyken OL234917

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik EriksenSturla, IF507668
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Helge RevhaugRingerike OL214964
Atle SolheimBerger og Svelvik OL186305
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul BisethKongsberg OL507703
Harald LundhaugOK Moss201916
Olav SolbergBø OL203367
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Direkte AL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders NordbergNydalens SK181232

Direkte AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine RenardKongsberg OL505844

Direkte B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida BredholtKongsberg OL224782
Eirill DalanRøyken OL506800

Annonser

IOF Eventor