Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 30 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 643 påmeldte deltakere.

N-åpen (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Syver AamodtKongsberg OL247984
Iver AarsethNydalens SK213437
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IF228555
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL213572
Erik BerganKongsberg OL184532
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Olai BisethKongsberg OL236317
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering234192
Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL243932
Eivind BredholtKongsberg OL233898
Mathis BurckhardtEiker OL213783
Sondre BuslandEiker OL
Thea BuslandEiker OL
Kamille DanielsenKongsberg OL242330
Tobias DanielsenKongsberg OL242268
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Alva Zahl ErikssonKongsberg OL247985
Klara Zahl ErikssonKongsberg OL219186
Nils Zahl ErikssonKongsberg OL219185
Mari GulliksenEiker OL
Vilje HillerenEiker OL213682
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL211859
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Rebecca Grace HommeSturla, IF228451
Viljar Godager KaasBækkelagets SK96760
Snorre Nielsen KlevSturla, IF233622
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Henni Meland-TangenBækkelagets SK224919
Julia Meland-TangenBækkelagets SK212247
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK170602
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Maia Maudal PettersenKongsberg OL234036
Marina SandvoldEiker OL244001
Oline SolbakkenEiker OL
Agnes SolhaugBerger og Svelvik OL88782
Sanna SolhaugBerger og Svelvik OL88786
Ulla SolhaugBerger og Svelvik OL189096
Eira Zürcher-GretteEiker OL243933
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338

D 9-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Nilsen BergFossum IF213239
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF228552
Nila HillerenEiker OL213809
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Marlene KeilholzRøyken OL225404
Martine RøkebergEiker OL244009
Line Zürcher-GretteEiker OL244010
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering192116
Andrea VaneboKongsberg OL208586

D 21A (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920
Solveig BlandkjennTyrving IL97984
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Kristine FjeldboTyrving IL508140
Therese HaareKonnerud IL80034
Maren Jansson HaverstadTyrving IL504689
Ragnhild HjermstadFossum IF502915
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520
Lene Godager KaasBækkelagets SK500299
Barbro Kvåle TrømborgHadeland OL3123874
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255
Louise OramBækkelagets SK197974
Linn Hege RosoLardal OL222631
Malin SørensenNydalens SK204574
Marika TeiniHalden SK500091
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Siri UlvestadNydalens SK504622
Emilie WestinNydalens SK203458
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Margrethe WisløffNTNUI500313
Lise Østlid BagstevoldTyrving IL239382

D 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Linnea DanielsenKongsberg OL242330
Marte EgerKongsberg OL196871
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Frida HopeModum OL99113
Mareike KeilholzRøyken OL224361
Oda OpsethRingerike OL212144
Elise RenardKongsberg OL238174
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Cathrine SognNotodden OL213087
Adele TeigenKongsberg OL204618
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

U-N 10-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaia AamodtKongsberg OL247788
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OL225773
Sondre MoenNydalens SK4005500
Eline Maudal PettersenKongsberg OL229616

D 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Signe HoloFossum IF193896
Tuva HøyerFossum IF225161
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Ylva KlausenSturla, IF212981
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK245594
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

U-C 10-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Mina HobbelstadEiker OL211989
Simen HøyerFossum IF205543
Herman Finstad LandTyrving IL213288
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Sebastian RøkebergEiker OL213583
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF211925

D 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Tiril KihleKonnerud IL212654
Marie KvarmeSturla, IF507448
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Eline SchjervenLardal OL192960
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

U-B 12-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering211707
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454

D 17-AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Borge HoviSkien OK79803
Carmen DirroMåren OK203743
Ingrid LøsetRingerike OL192379
Solveig SletnerRøyken OL184182
Marianne Solheim SandbergModum OL228432
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina EidstenSturla, IF507862
Elisabeth Rønning Kvam HaugomRøyken OL225666

D 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IF212906
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Mina SchjervenLardal OL234921
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Karoline TorøKongsberg OL183883

D 35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Britta FismenFossum IF225242
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Kristin SletnerIL GeoForm67395

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL507952
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Karoline BredlandKongsberg OL228554
Linda FredhOK Moss506342
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

D 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL236810
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Kristin EgerKongsberg OL196870
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Laila Ruste GårdhammerOK Horten402939
Larysa MironavaModum OL63605
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Trine OpsethRingerike OL87529
Liv SchjervenLardal OL82130
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271

D 50- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Anita Sørensen DrageKongsberg OL509117
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Hege FeiringTyrving IL186189
Åshild FlatebakkenTyrving IL220908
Britt Helene FossøyNotodden OL64748
Eldri HoloFossum IF193878
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Solveig KongsrudModum OL225077
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Anne-Kristin KvammeRingerike OL78998
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Jorun RuudAsker Skiklubb508100
Kristin SandvenNotodden OL211944
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Mette SpangbergKonnerud IL507652
Ida SyversenRøyken OL500585
Marit Follestad TandbergModum OL411357
Hanne Løver ThonModum OL501171
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL196741
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Anna GöhlmanTyrving IL507045
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Marianne HjermstadFossum IF186886
Kjersti HovFossum IF506132
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb502139
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Heidi SchatvetNotodden OL209283
Inger SchibstedRøyken OL179406
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985

D 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Berit DanielsenTyrving IL220726
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Brit HougePorsgrunn OL246566
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Karen Marie Eid KaarbyNydalens SK205916
Sirpa LiljaModum OL198084
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Marianne SpanliLierbygda OL508903
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Elisabeth RødAndebu IL79499
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Inger TiltnesTyrving IL234973
Linda VerdeSturla, IF209838
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Bjørg MostaulBø OL39205
Margit Ryen SteenBø OL80353
Kari StrandeRingerike OL87520
Gry Bruland VråleSturla, IF504475

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hanne BræckKongsberg OL98986
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Unni DrageHaugerud IF502419

H 9-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb213156
Alexander DybvikStokke IL94396
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF233605
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Mathis RenardKongsberg OL209723

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL234144
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Jens G. DybvikStokke IL195951
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Andreas MelheimSturla, IF212969
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Erlend SommerheinFossum IF204608
Jon StrandKongsberg OL183843
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Isak FagerlandSturla, IF233641
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Oskar HopeModum OL213031
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434
Jens WoldSturla, IF211942

H 15-16 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Jonas AarsethNydalens SK228404
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Johan EgerKongsberg OL500586
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Martin KaiserSturla, IF222549
Lukas KlausenSturla, IF213015
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Daniel NystuenSturla, IF211692
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BarikmoKongsberg OL222091
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17-AK (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL229711
Adrian FagerlandSturla, IF83185
Gisle FagerlandSturla, IF233685
Morten FismenFossum IF229713
Harald HeiaasRøyken OL245770
Ivar LundanesTyrving IL200904
Petter ReinemoKongsberg OL
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Siggen YtrehusBø OL217280
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160

H21A (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Urdal BakkeTyrving IL502887
Olle BoströmTyrving IL165079
Alan CherryNydalens SK200459
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Øyvind EngerNydalens SK160828
Gunnar A FiskumTyrving IL502467
David GottfridssonLillomarka OL193617
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Espen JakobsenTyrving IL504561
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Emil JönssonTyrving IL208695
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Inge LindsethNydalens SK502771
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Henry McNultyBækkelagets SK220185
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Sindre NordhagenOppsal Orientering207007
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Per Melander OftenNydalens SK194465
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Eirik RavnanTyrving IL502593
Vegard RuttenborgTyrving IL177243
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Nicolas SimoninBækkelagets SK509047
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Øystein SørensenNydalens SK232977
Einar TommelstadNydalens SK221253
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK86967
Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering184471
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227508
Jonas EikåsSandefjord OK206477

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456

H 35 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Morten FredhOK Moss208419
Sindre LangaasNydalens SK203666
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504

H 45- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Pål Martin EidKongsberg OL228521
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Anders GustafssonSturla, IF189130
Bernt HellerudKonnerud IL504528
Geir HoffTyrving IL505538
Jarl HommeSturla, IF209781
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
André JægtvikKonnerud IL500282
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Knut LandstadNydalens SK227500
Stig MellingRingerike OL215004
Johan MichelsenFossum IF500153
Per Erik OpsethRingerike OL
Atle PedersenFossum IF204617
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Espen RøsteKongsberg OL204757
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering223922
Pål SommerheinFossum IF401132

H 50- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Gunnar BrattliAsker Skiklubb193891
Peter CarlsenSturla, IF207695
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Lars EnerhaugenModum OL211550
Rune EngehultNotodden OL207904
Helge GisholtOK Skeidi238122
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Christian GrotnesTyrving IL221251
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Per GustafssonKongsberg OL203004
Stein H. HagenFossum IF504815
Bjørn HallanFossum IF501512
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Fredrik HøyerFossum IF205548
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Syver LøkenKongsberg OL178250
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Erlend RehnNordre Follo Orientering235208
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb502576
Geir SommerheinOK Horten214914
Rune SørensenSturla, IF189047
Runar TeigenKongsberg OL150595
Atle WølloKongsberg OL177837
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 55- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn80433
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Lars D. FjeldstadRingerike OL98502
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering500051
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Øystein HoloFossum IF502112
Gunnar HopeModum OL212760
Kolbjørn KasinKongsberg OL500238
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Petter LøeNotodden OL214544
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Torkjel NesheimTyrving IL190573
Thor NorderudTyrving IL188842
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Frode RobertsenStokke IL507859
Tom RådahlTyrving IL501131
Christian SchibstedRøyken OL188867
Per SlungaardTyrving IL502443
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

H 60- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Lars-Erik FiskumTyrving IL234972
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss504397
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Lars HjermstadFossum IF219123
Harald HoviSkien OK239501
Sören JonssonNydalens SK224523
Arnt-Idar JørstadKongsberg OL222693
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Frode LøsetRingerike OL192394
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Don SkantzeTyrving IL245626
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Finn BjørtuftKongsberg OL411050
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Per Chr. HagenBø OL227680
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Morten JohannessenRøyken OL229667
Olav NipenTyrving IL197973
Torbjørn NørbechRingerike OL248918
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Arne TiltnesTyrving IL182069
Per Ove TransethRøyken OL234917
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Per DalheimKonnerud IL188447
Eirik EriksenSturla, IF507668
Helge FossheimHedrum OL182064
Henning GaarderKonnerud IL210912
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kjell GrønhovdModum OL501141
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL239076
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Widar Taxth LølandHisøy OK69685
Hallvard MyrvollBø OL88672
Helge RevhaugRingerike OL214964
Atle SolheimBerger og Svelvik OL186305
Bjørn SteenBø OL80354
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215
Eystein WeltzienTyrving IL169037
Kjell WintherOppsal Orientering220984

H 75- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul BisethKongsberg OL507703
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Trond FeiringHamar OK202135
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Harald LundhaugOK Moss201916
Arild MoenKonnerud IL244741
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
John SchauKonnerud IL506836
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Tore VaajeAsker Skiklubb507022
Lasse VråleSturla, IF507070
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Direkte AL (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Hallvard BergTyrving IL203634
Arvid BergeKlubbløs
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Kine DirroMåren OK203777
Charles HalaasFossum IF209868
Michael Eckmann JensenNittedal OL212400
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Anders NordbergNydalens SK181232

Direkte AK (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK224261
Ole Kristian V BangåsBotne SK247929
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering234084
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Kenneth DybvikStokke IL224085
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Una Glende JansonKristiansand OK221240
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Anders Martin JørstadKongsberg OL502238
Katrine Finstad LandTyrving IL92132
Ola LestebergKongsberg OL211224
Pirjo LuchsingerKongsberg OL216661
Geir MelbyKlubbløs246562
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300
Thomas OlsenAsker Skiklubb246347
Celine RenardKongsberg OL505844
Inge RingheimLarvik OK205549
Maren Kaarby RodemNydalens SK79903
Kjell RønnebergRøyken OL207912
Vemund RønnebergRøyken OL215528
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501253
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191
Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501226
Morten Herman VogtKonnerud IL505847
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

Direkte B (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tanja AppenzellerFossum IF209952
Runar BergBerger og Svelvik OL88784
Harald BerganKongsberg OL502337
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn80434
Ida BredholtKongsberg OL224782
Eirill DalanRøyken OL506800
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Heidi EriksenLarvik OK211538
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Kirsten GjermstadKonnerud IL88779
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Magnus Myrvang HagenRøyken OL506801
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Tove Beate JelstadModum OL246455
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959
Ole Petter RuudOK Horten507054
Alfred SchauKonnerud IL507318
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Laila ThomassenModum OL207829
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

Direkte C (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AndenæsAsker Skiklubb215055
Trude Nielsen BergeRøyken OL225669
Vidar BredholtKongsberg OL234119
Inger-Helene CarlsenSturla, IF192127
Svend Kristian EidstenSturla, IF507972
Edle-Christine FlaterRøyken OL225772
Kristin GottfridssonRøyken OL225790
Geir HaugomRøyken OL225687
Sverre JohnsenRøyken OL225770
Hanne MongKlubbløs207403
Eivind OhrenRøyken OL225687
Sigrid SkjelbredKongsberg OL215172
Mathias SolhaugBerger og Svelvik OL188992
Vivi-Ann SolhaugBerger og Svelvik OL188887
Hanne StormRøyken OL225769
Marianne StrandseterRøyken OL225786
Marius StrandseterRøyken OL225679
Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering213565

Annonser

IOF Eventor