Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM langdistanse og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM langdistanse og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 25 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 250 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-224573
Reidar FossumAsker SkiklubbH 60-60917
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-195801
Edel Sofie NilsenAsker SkiklubbD 50-190665

Berger og Svelvik OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OLD 17-B88779
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OLH -10224741
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLH 40-188786
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OLH 17-AK195900
Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OLH -10224743

Eiker OL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OLD -10212493
Amanda AxelsonEiker OLD 13-14213690
Mathias AxelsonEiker OLH 13-14212792
Mina HobbelstadEiker OLD 11-12211989
Christine HoenEiker OLD 17-18192291
Jenny Hovdenak HolmesEiker OLN-åpen211859
Aud KjemperudEiker OLD 65-184662
Solveig Moen LetmolieEiker OLD 17-18211356
Silje MorlandstøEiker OLD 17-18211618
Heidi MyklemyrEiker OLD 50-173452
Vegard MyklemyrEiker OLH19-20192295
Martine RøkebergEiker OLN-åpen244009
Sebastian RøkebergEiker OLH 11-12N213583
Tomine Lysaker SandenEiker OLD 17-18185888
Per Ingvar TollehaugEiker OLH 15-16228408
Oda Isnes TyseEiker OLD 15-16192560

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IFN-åpen209786
Charles HalaasFossum IFH 40-209868

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKH 17-B181702

Hemsedal IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Neil MarstonHemsedal ILH 40-483542
Halvor RudningenHemsedal ILH 15-16186190
Vendula SramkovaHemsedal ILD 21165788
Endre UlsakerHemsedal ILH 17-AK243730
Erlend UlsakerHemsedal ILH 11-12206352
Sindre UlsakerHemsedal ILH 15-16228377

Kongsberg OL (68)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OLH 13-14502336
Erik BerganKongsberg OLN-åpen184532
Harald BerganKongsberg OLH 17-B502337
Ingrid Lundin BerganKongsberg OLD 17-B205547
Jan Olav BerganKongsberg OLH 11-12205394
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLD 17-18500244
Åshild BergstølKongsberg OLD 50-207015
Torgeir BrandalKongsberg OLH 50-192953
Anita Sørensen DrageKongsberg OLD 50-181574
Sølve DrageKongsberg OLH 17-18502238
Vetle DrageKongsberg OLH 15-16502338
Johan EgerKongsberg OLH 15-16500586
Marte EgerKongsberg OLD 11-12196871
Per Øivind EgerKongsberg OLH 40-196869
Ellen GustafssonKongsberg OLD 40-202996
Ingvild GustafssonKongsberg OLD 13-14501608
Jarand GustafssonKongsberg OLH 11-12196856
Per GustafssonKongsberg OLH 50-203004
Bjørn HaavengenKongsberg OLH21188468
Marlin HaavengenKongsberg OLD 17-18206386
Åsne HaavengenKongsberg OLD 15-16202045
Rolf Trygve HaugKongsberg OLH 15-16192397
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLD 50-207010
Leiv HopeKongsberg OLH 80-200585
Erik HøivoldKongsberg OLH 50-217636
Iselin HøivoldKongsberg OLD 11-12198838
Selma HøivoldKongsberg OLD 15-16503909
Knut KjemhusKongsberg OLH 80-501833
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 17-18192879
Arild LarsenKongsberg OLH 50-192531
Bjørn Victor LarsenKongsberg OLH 50-180836
Marte Karine LarsenKongsberg OLD 17-18229423
Olav Kristian LundKongsberg OLH 15-16228395
Halvor LøkenKongsberg OLH 13-14206488
Aurora MoholthKongsberg OLD 19-20229426
Konstanse MoholthKongsberg OLD 15-16184520
Beth NicolaysenKongsberg OLD 50-177546
Marianne OmdalKongsberg OLD 50-503977
Jane RødderKongsberg OLD 50-182060
Espen RøsteKongsberg OLH 40-204757
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OLH 11-12192421
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLD 13-14204756
Endre SandKongsberg OLH 13-14236449
Gro SandKongsberg OLD 17-C172220
Borgar SkjelbredKongsberg OLH 13-14215594
Øystein SkjelbredKongsberg OLH 40-182076
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OLD -10234142
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OLH 13-14217134
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OLD 40-63777
Ingjerd SommerstadKongsberg OLD 40-231180
Arild StorheimKongsberg OLH 50-500592
Hilde StorløkkenKongsberg OLD 50-216985
Jon StrandKongsberg OLH -10183843
Kari StrandKongsberg OLD 40-504502
Odd StrandKongsberg OLH 40-501473
Tale StrandKongsberg OLD 17-18504515
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLD 15-16193062
Svein-Erik SøgårdKongsberg OLH 50-507082
Adele TeigenKongsberg OLD 11-12204618
Karoline TorøKongsberg OLD 15-16183883
Roar TønnessenKongsberg OLH 50-198916
Roger Andre VaneboKongsberg OLH 50-208598
Atle WølloKongsberg OLH 50-177837
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH 15-16502815
Sarah WølloKongsberg OLD 17-18159005
Finn Åge ØsternKongsberg OLH 80-86980
Håkon ØverbyKongsberg OLH 11-12217391
Mari ØverbyKongsberg OLD 15-16217555

Konnerud IL (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein AckenhausenKonnerud ILH 65-222213
Nora AkselsenKonnerud ILD 11-12224233
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILH 11-12228468
Jenny BaklidKonnerud ILD 17-18502696
Lars BaklidKonnerud ILH 50-220872
Oskar BaklidKonnerud ILH 13-14212561
Bjørn BendiktsenKonnerud ILH 50-99164
Emma Grete Feyling HaareKonnerud ILD 65-150384
Erik Feyling HaareKonnerud ILH21184369
Hans Lyder HaareKonnerud ILH 65-186999
Isa HeggedalKonnerud ILD 50-500011
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-18192570
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-181855
Bernt HellerudKonnerud ILH 40-504528
Nora Småge HilsenKonnerud ILD 15-16212632
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILH 11-12507392
Håvard HågårdKonnerud ILH 40-187048
Julie Økern HågårdKonnerud ILN-åpen226183
Birgit Økern JensenKonnerud ILD 40-203656
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud ILH 17-AK503556
André JægtvikKonnerud ILH 40-500282
Tiril KihleKonnerud ILD 15-16B212654
Hans Jørgen KrogstieKonnerud ILH 50-221162
Anette Larsen AkselsenKonnerud ILD 17-AK67708
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud ILD 11-12224287
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud ILH -10225046
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILN-åpen224707
Martine Gjermstad PettersenKonnerud ILD 13-14224300
Andrea RanvikKonnerud ILD 17-18504336
Annemarie RanvikKonnerud ILD 17-B500558
Anniken RanvikKonnerud ILD 17-18504337
August Hellerud SireKonnerud ILH 11-12234818
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 17-18502918
Kjell Petter SmågeKonnerud ILH 40-211542
Mone Småge-HilsenKonnerud ILD -10224341
Hanna SpangbergKonnerud ILD 11-12212139
Hedda SpangbergKonnerud ILD 15-16212664
Mette SpangbergKonnerud ILD 40-173215
Johanne StorhaugKonnerud ILD 11-12212446
Simen TorebraatenKonnerud ILH 11-12224688
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 15-16212335

Lierbygda OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OLD 60-500499
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OLH 60-200005

Modum OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar ByeModum OLH 50-193869
Lars EnerhaugenModum OLH 50-211550
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OLD 50-504387
Gunnar HopeModum OLH 50-212760
May Ingela HopeModum OLD 40-204724
Hilde HovdenakModum OLD 40-191353
Jens Kr KoplandModum OLH 50-504911
Sirpa LiljaModum OLD 60-198084
Johanna Sofie LongfjeldModum OLD 15-16212818
Jørn-Are LongfjeldModum OLH 40-212789
Marianne Solheim SandbergModum OLD 17-AK228432

Notodden OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OLH 65-480044
Sveinung RekaaNotodden OLH 65-505373

Nydalens SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sofie AarnesNydalens SKD 21506689
Halvor SaunesNydalens SKH21195811
Malin SørensenNydalens SKD 21204574

OK Skeidi (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellinor Haugen HvidebergOK SkeidiN-åpen64743
Maren Sofie SandOK SkeidiN-åpen91519

Ringerike OL (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OLH21236503
Line Skjevik ArnevikRingerike OLD 40-236810
Oskar ArnevikRingerike OLH 17-18220771
Ida Hope BarthRingerike OLD 21503318
Magnus Hope BarthRingerike OLH 17-AK172011
Lars BerglundRingerike OLH 40-504705
Mikkel BerglundRingerike OLH 15-16201736
Monica BerglundRingerike OLD 40-182073
Rasmus BerglundRingerike OLH 13-14201737
Even Amundsen BjørkliRingerike OLH 15-16217088
Morten DåsnesRingerike OLH 60-198537
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OLD 17-18220828
Torunn Økern JensenRingerike OLD 40-216396
Kristian KihleRingerike OLH 50-160321
Frode LøsetRingerike OLH 60-192394
Martin Nøkleby MellingRingerike OLH 13-14193917
Stig MellingRingerike OLH 40-215004
Anne Guro NøklebyRingerike OLD 40-87530
Helge RevhaugRingerike OLH 70-214964
Marte Sofie SkroveRingerike OLD 13-16C190679
Juha VienaRingerike OLH 50-61055

Røyken OL (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLD 75-197978
Eirik Holth JohannessenRøyken OLH21227556
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OLD 60-91002
Morten JohannessenRøyken OLH 65-229667
Askil MestadRøyken OLH 13-16N
Eirill MestadRøyken OLN-åpen
Daniel NystuenRøyken OLH 15-16211692
Hege Holth RekaaRøyken OLD 21221272
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLH21221348
Line Drange RuudRøyken OLD 21193703
Kjell RønnebergRøyken OLH 60-207912
Christian SchibstedRøyken OLH 50-188867
Linus Hognestad SennelsRøyken OLH 13-14212987
Tone SkramRøyken OLD 40-188879
Trym Alexander StorhaugRøyken OLH 13-16C192434
Torgeir StrandhagenRøyken OLH 60-483010
Bjørg SvanbergRøyken OLD 60-200601
Ida SvanbergRøyken OLD 17-AK207004
Kjell SvanbergRøyken OLH 65-200600
Bryhn TrygveRøyken OLH 50-77362

Sturla, IF (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IFH 75-206426
Aud Ellen BrevikSturla, IFD 40-188812
Inger-Helene CarlsenSturla, IFD 17-C192127
Peter CarlsenSturla, IFH 17-AK207695
Silje CarlsenSturla, IFD 17-AK212906
Anne Maren EidstenSturla, IFD 13-14211908
Svend Kristian EidstenSturla, IFH 17-C159616
Eirik EriksenSturla, IFH 70-191256
Egil FrydenlundSturla, IFH 17-18209839
Snorre FrydenlundSturla, IFH 50-505540
Elling FrøvollSturla, IFH 75-195892
Torunn Hege FrøvollSturla, IFD 75-195858
Marthe Graff-WiikSturla, IFD 13-14211867
Anders GustafssonSturla, IFH 40-189130
Geir Holm GundersenSturla, IFH 60-221187
Tormod HøimyrSturla, IFH 80-180919
Ine InstanesSturla, IFD 15-16199367
Malene InstanesSturla, IFD 15-16199366
Stig InstanesSturla, IFH 40-209843
Tanja InstanesSturla, IFD 40-226658
Mats JohnsenSturla, IFH 11-12212035
Mina Akiko JohnsenSturla, IFD 13-14212043
Henrik KaiserSturla, IFH 11-12203306
Kristian KaiserSturla, IFH -10229743
Martin KaiserSturla, IFH 13-14222549
Stine KaiserSturla, IFD 40-97533
Thomas KaiserSturla, IFH 50-97536
Lukas KlausenSturla, IFH 15-16213015
Ylva KlausenSturla, IFD 13-14212981
Filip KnudsenSturla, IFH 11-12228528
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IFD 50-192581
Ingeborg KvarmeSturla, IFD 17-1867403
Jon Erik KvarmeSturla, IFH 50-71508
Marie KvarmeSturla, IFD 13-14183830
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFH 75-500674
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFH 13-14212045
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFH 15-16211840
Grethe Lill RyengSturla, IFD 65-504462
Iselin SørensenSturla, IFD 15-1682105
Johan Kristian UndelandSturla, IFH 17-18236813
Karl Anton UndelandSturla, IFH 17-B159663
Merete UndelandSturla, IFD 50-159614
Jens WoldSturla, IFH 11-12211942
Julie WoldSturla, IFN-åpen213059

Tyrving IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind HoffTyrving ILH 50-221325
Kjetil MolundTyrving ILH 40-211366

Annonser

IOF Eventor