Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Knut Valstads minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Knut Valstads minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 3 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Asker Skiklubb (47)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elias AndenæsAsker SkiklubbH 13-16N223678
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 50220077
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 21500222
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 15-16502143
Amalie BirkelundAsker SkiklubbN-åpen212070
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 15-16207566
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH 11-12191071
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 13-14190683
Nina BirkelundAsker SkiklubbD 40191119
Haakon DolvenAsker SkiklubbDirekte B228441
Karin Halsaa DolvenAsker SkiklubbD 13-16C212264
Olaf Halsaa DolvenAsker SkiklubbH 15-16503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 15-16205545
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 50209846
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 15-16502244
Jon Arvid FossumAsker SkiklubbH 60500269
Torleif GaltelandAsker SkiklubbDirekte B212659
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 17-20500252
Gjermund GravirAsker SkiklubbH 50207595
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 13-14207497
Bjørn GunnerødAsker SkiklubbH 75501122
Vera HalsaaAsker SkiklubbDirekte B225308
Nora Christine HansenAsker SkiklubbD 13-14213005
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 13-14504032
Kaja Bråten LøvaldAsker SkiklubbD 17-A kort500274
Bjørn MartiniAsker SkiklubbDirekte A-lang203849
Ina MartiniAsker SkiklubbD 15-16502246
Sara MartiniAsker SkiklubbD 13-14168800
Gunhild MyhrAsker SkiklubbD 17-B207399
Jonas MyhrAsker SkiklubbH 15-16502417
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 55211089
Vilmer NybergAsker SkiklubbH 13-14225016
Arild NyhaugAsker SkiklubbH 45505200
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH 13-14204534
Aksel OlsenAsker SkiklubbH 40505300
Ann Katrin OlsenAsker SkiklubbD 55141691
Brage Fuglseth OlsenAsker SkiklubbH 11-12212550
Gaute Fuglseth OlsenAsker SkiklubbN-åpen228515
Hedda Sofie RiddervoldAsker SkiklubbD 13-16C225293
Unni RyeAsker SkiklubbD 5567617
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 21181953
Øyvind SteneAsker SkiklubbH 70188756
Tore VaajeAsker SkiklubbH 70400434
Ole Henrik WoxholthAsker SkiklubbH 15-16199999
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 15-16501113
Anders ØpstadAsker SkiklubbDirekte A-kort78376
Erlend Hellerud ØpstadAsker SkiklubbH -10225241

Annonser

IOF Eventor