Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Knut Valstads minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Knut Valstads minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 3 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Nydalens SK (81)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-14210600
Mari AarsethNydalens SKD 13-14502770
Ingrid BakkehøiNydalens SKN-åpen244047
Tina BakkehøiNydalens SKN-åpen244041
Frida Bakken UlsethNydalens SKD 17-20186887
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 15-16200477
Marianne BakkenNydalens SKD 17-A kort84220
Atanaska BedelevaNydalens SKD 40
Rolf Andreas BergNydalens SKH 15-16192670
Gaute BerganNydalens SKH 15-16502486
Nils BerganNydalens SKH 50191246
Solveig BerganNydalens SKD 17-B180326
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKD 15-16219188
Anne DahlNydalens SKD 50192454
Per Ole DahlsrudNydalens SKDirekte A-kort506792
Henrik EijsinkNydalens SKH 21503558
Andreas ErichsenNydalens SKH 55503665
Kjetil EspedalNydalens SKH 50501369
Tiril Ebon EspedalNydalens SKD 13-14202993
Tobias EspedalNydalens SKH 15-16501469
Ole Jakob FrankrigNydalens SKH 15-16204306
Cathrine FrydenlundNydalens SKDirekte B503503
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-20502959
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKD 50502960
Vegard HaldenNydalens SKH 50502958
Bjørn HaugeNydalens SKH 45502450
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKD 17-B212866
Elise Wærp HaugeNydalens SKD 15-16194109
Hanne Wærp HaugeNydalens SKD 11-12213631
Jan Tore HenriksenNydalens SKH 50184297
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 15-16502697
Torstein HoleNydalens SKH 45197809
Alma Rygh HoltenNydalens SKD -10220803
Marie Rygh HoltenNydalens SKDirekte A-kort221115
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKH 21200010
Joakim Wilkens JernbergNydalens SKH 15-16180216
Tuva Wilkens JernbergNydalens SKD -10212077
Maria JonssonNydalens SKD 21224623
Sören JonssonNydalens SKH 60224523
Tore KjølsethNydalens SKH 55505672
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKH 15-16501270
Ea LunøeNydalens SKD 15-16502930
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SKD -12N224082
Anders NordbergNydalens SKH 21181232
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKN-åpen170602
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKD 45192594
Anders NorlingNydalens SKH 45213628
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SKH 13-14202158
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKH 11-12181932
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SKD 17-B168391
Kristian NæssNydalens SKDirekte B503951
Frode RystadNydalens SKH 17-A kort505575
Erik SagvoldenNydalens SKH 21239187
Sverre Turter SandvoldNydalens SKH 17-A kort89472
Fredrik SaugestadNydalens SKDirekte A-kort502706
Marie SaugestadNydalens SKD 13-14501013
Helene ScheeleNydalens SKD -10211807
Marie ScheeleNydalens SKD 13-14213757
Oda ScheeleNydalens SKD 15-16501067
Rune ScheeleNydalens SKH 17-A kort207658
Vera Skotheim ElfvingNydalens SKD -10224858
Frida SolsrudNydalens SKD 15-16187089
Per Noah SommerheinNydalens SKH 11-12203005
Peer StiansenNydalens SKH 5589333
Elias StubberudNydalens SKH 15-16500557
Siri StørmerNydalens SKD 45204745
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKH 13-14204746
Selma Størmer-AntonsenNydalens SKD 11-12213819
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKH 11-1280017
Jostein TandbergNydalens SKH 17-20502575
Elia ThorvikNydalens SKH 15-16181021
Ragnar TonjerNydalens SKH 21172051
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKD 45229470
Per Ola UlsethNydalens SKH 50170668
Lars Young VikNydalens SKH 17-20204299
Pia Young VikNydalens SKD 15-16502698
Ingrid WangNydalens SKDirekte B192510
Maja WangNydalens SKD 11-12224459
Emilie WestinNydalens SKD 17-20203458
Inga Skaarer WiklundNydalens SKD 13-14190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKD 13-14179877

Annonser

IOF Eventor