Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Knut Valstads minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Knut Valstads minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 3 juni 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 520 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (47)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elias AndenæsAsker SkiklubbH 13-16N223678
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 50220077
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 21500222
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 15-16502143
Amalie BirkelundAsker SkiklubbN-åpen212070
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 15-16207566
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH 11-12191071
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 13-14190683
Nina BirkelundAsker SkiklubbD 40191119
Haakon DolvenAsker SkiklubbDirekte B228441
Karin Halsaa DolvenAsker SkiklubbD 13-16C212264
Olaf Halsaa DolvenAsker SkiklubbH 15-16503559
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 15-16205545
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 50209846
Felix FinsrudAsker SkiklubbH 15-16502244
Jon Arvid FossumAsker SkiklubbH 60500269
Torleif GaltelandAsker SkiklubbDirekte B212659
Anna Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 17-20500252
Gjermund GravirAsker SkiklubbH 50207595
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbD 13-14207497
Bjørn GunnerødAsker SkiklubbH 75501122
Vera HalsaaAsker SkiklubbDirekte B225308
Nora Christine HansenAsker SkiklubbD 13-14213005
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 13-14504032
Kaja Bråten LøvaldAsker SkiklubbD 17-A kort500274
Bjørn MartiniAsker SkiklubbDirekte A-lang203849
Ina MartiniAsker SkiklubbD 15-16502246
Sara MartiniAsker SkiklubbD 13-14168800
Gunhild MyhrAsker SkiklubbD 17-B207399
Jonas MyhrAsker SkiklubbH 15-16502417
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 55211089
Vilmer NybergAsker SkiklubbH 13-14225016
Arild NyhaugAsker SkiklubbH 45505200
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH 13-14204534
Aksel OlsenAsker SkiklubbH 40505300
Ann Katrin OlsenAsker SkiklubbD 55141691
Brage Fuglseth OlsenAsker SkiklubbH 11-12212550
Gaute Fuglseth OlsenAsker SkiklubbN-åpen228515
Hedda Sofie RiddervoldAsker SkiklubbD 13-16C225293
Unni RyeAsker SkiklubbD 5567617
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 21181953
Øyvind SteneAsker SkiklubbH 70188756
Tore VaajeAsker SkiklubbH 70400434
Ole Henrik WoxholthAsker SkiklubbH 15-16199999
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 15-16501113
Anders ØpstadAsker SkiklubbDirekte A-kort78376
Erlend Hellerud ØpstadAsker SkiklubbH -10225241

Bækkelagets SK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Runar BjørhovdeBækkelagets SKH 17-A kort160339
Aksel EideBækkelagets SKH 11-12204533
Olav EideBækkelagets SKH 45239048
Carl Godager KaasBækkelagets SKH 21170550
Anders StorbratenBækkelagets SKH 21483387
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKH 2161171

Bærums Skiklub (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir ArnesenBærums SkiklubH 70220673

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 15-16201888

Fossum IF (54)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndresenFossum IFH 50165904
Olaf Blom-HagenFossum IFH 11-12177485
Ragnhild Blom-HagenFossum IFD 13-14212325
Torbjørn Blom-hagenFossum IFH 45225174
Vebjørn Blom-HagenFossum IFH 15-16212353
Hanne BrendeFossum IFDirekte B165993
Mari BrendeFossum IFD 15-16505202
Erlend BørliFossum IFH 15-16504152
Håkon BørliFossum IFH 45191200
Lars Erik GjeinFossum IFH 45241722
Fredrik GrønsethFossum IFH -10225171
Hildegunn GrønsethFossum IFDirekte B225132
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 13-14504706
Sondre Zahl HagenFossum IFH 15-16504809
Stein H. HagenFossum IFH 50504815
Martin Borge HeirFossum IFH 17-20174826
Erling HjermstadFossum IFH 17-20190677
Signe HoloFossum IFD 13-14193896
Charlotte HopsnesFossum IFD -10216899
Isabelle HopsnesFossum IFN-åpen234324
Helene Bjørkvold JendalFossum IFD 15-16179910
Håkon JendalFossum IFH 50214746
Selma Tørudbakken JendalFossum IFD 15-16B221116
Magnus Flydal JenstadFossum IFH 11-12212370
Maja Flydal JenstadFossum IFN-åpen228454
Magnus Rørlien JevanordFossum IFH -10206509
Mikkel KatlaFossum IFH 15-16203103
Bent Sande KvermeFossum IFH 50179912
Sivert Sande KvermeFossum IFH 17-20179826
Tore MyhrvoldFossum IFH 5068491
Trygve MyhrvoldFossum IFN-åpen212992
Oliver NilsenFossum IFH 13-14213244
Bodil NordenströmFossum IFD 45191346
Atle PedersenFossum IFH 45204617
Philip Lehmann RomørenFossum IFH 13-14211812
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFD 13-14503394
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFH 11-12213257
Gustav Andresen SkotteFossum IFH 15-16191344
Silje Andresen SkotteFossum IFD -10225571
Erlend SommerheinFossum IFH 11-12204608
Pål SommerheinFossum IFH 45401132
Eirik Vie StrislandFossum IFH 13-14191201
Sindre Vie StrislandFossum IFH 13-14191343
Oskar StørmerFossum IFH 21209002
Ask Felland SætnanFossum IFH 11-12211804
Birk Felland SætnanFossum IFH 15-16213433
Knut Jostein SætnanFossum IFH 45193630
Gunde TumelionisFossum IFD 13-14228473
Henrik VatlandFossum IFH -10228537
Kristin VatlandFossum IFD 40182117
Paul WadeFossum IFH 55243848
Morten WettergreenFossum IFH 40504085
Sebastian WettergreenFossum IFH -10225329
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 60195814

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn HeidenstrømFredrikstad SKH 65186286

Gimle IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Willy GrønstadGimle IFH 70192646

Gjø-Vard OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 15-16502699
Marie KravdalGjø-Vard OLD 13-14201972

Hadeland OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida GammelmoHadeland OLD 11-12180159
Simen GammelmoHadeland OLH 15-16180158
Tiril GammelmoHadeland OLN-åpen203444
Tor TrøanHadeland OLH 65501084

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thor PalmgrenHalden SKH 7098612

Hamar OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Liv FeiringHamar OKD 70182065
Trond FeiringHamar OKH 70202135
Terje MalmHamar OKH 70206901

Haugerud IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IFH 80502814
Unni DrageHaugerud IFD 75502419
Øystein MadsenHaugerud IFH 75239500
Peter NylundHaugerud IFDirekte B502485

Heming Orientering (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming OrienteringD 15-16216924
Lasse ArnesenHeming OrienteringH 50196876
Maya Jones ArnesenHeming OrienteringD 15-16501521
Petter Astrup ArnesenHeming OrienteringH 17-20211112
Signe Astrup ArnesenHeming OrienteringD 50196768
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 21226304
Ella BerstadHeming OrienteringD 15-16237773
Paula BerstadHeming OrienteringD 45480250
Bjørn EgnerHeming OrienteringH 80135348
Harald Eide-FredriksenHeming OrienteringH 50199331
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 15-16226066
Anders FlågenHeming OrienteringH 50154241
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD 15-16196903
Ferdinand FremmingHeming OrienteringH 15-16226030
Marit InngjerdingenHeming OrienteringD 45503659
Malene JebsenHeming OrienteringD 15-16506802
Helene Margarethe KristensenHeming OrienteringD 13-14212599
Dagrun MelkildHeming OrienteringD 55197758
Anders Næss-UlsethHeming OrienteringH 13-14192204
Annika Næss-UlsethHeming OrienteringN-åpen172350
Eirik Næss-UlsethHeming OrienteringH 60217164
Astrid ReuschHeming OrienteringD -10194470
Christian ReuschHeming OrienteringH 45194449
Fridtjof ReuschHeming OrienteringH 13-14194450
Henrik ReuschHeming OrienteringH 15-16504388
Marianne ReuschHeming OrienteringD 45194448
Anna Elisabeth RyghHeming OrienteringD 11-12225323
Emma Johanne RyghHeming OrienteringN-åpen225564
Karl Even RyghHeming OrienteringH 40502378
Karoline Marie RyghHeming OrienteringN-åpen225247
Julie Heyerdahl RødstenHeming OrienteringD 13-14213674
Bjørn SandelienHeming OrienteringH 70172294
Sidsel SandelienHeming OrienteringD 70504527
Karen SkaugeHeming OrienteringD 13-14187301
Thor VollsetHeming OrienteringH 17-B216665
August Syrdal ØenHeming OrienteringH 15-16501505
Hannah Syrdal ØenHeming OrienteringD 13-14213167
Knut Erling ØenHeming OrienteringH 50187010
Kristian ØstermannHeming OrienteringH 15-16187042
Øystein ØstermannHeming OrienteringH 50179812
Live ØstvoldHeming OrienteringD 15-16181518

IFK Lidingö SOK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helena KarlssonIFK Lidingö SOKD 21182072

IFK Umeå (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lukas PetersonIFK UmeåH 21192648

IL GeoForm (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoFormH 65217390
Sharon BroadwellIL GeoFormD 55504446
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormH 75195723
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormH 60193685
Kåre KnudsenIL GeoFormH 75186891
Jon LahlumIL GeoFormH 55500337

IL Koll (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL KollH 13-14208999
Martin Christoffer BorgIL KollH 13-14212637
Kjell MarksetIL KollH 6066662

IL Tyrving (45)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mille Baastad BergIL TyrvingD 13-14211509
Hallvard BergIL TyrvingH 55203634
Kirsti Grundnes BergIL TyrvingD 55211335
Solveig Eline BergIL TyrvingD 17-20203507
Berit BergeIL TyrvingD 55200025
Hasse BergstrømIL TyrvingH 70505395
Eileen BjanesIL TyrvingD 13-14210911
Betty Ann BjerkreimIL TyrvingD 21183853
Vegard BroxIL TyrvingH 40206906
Bjørn EkebergIL TyrvingH 21500261
Hege FeiringIL TyrvingD 45186189
Gunnar A FiskumIL TyrvingH 21502467
Åshild FlatebakkenIL TyrvingD 50220908
Karl FremstadIL TyrvingH 21211281
Bjørn Henning GrandalIL TyrvingH 55502357
Christian GrotnesIL TyrvingH 50211267
Vida Helland-HansenIL TyrvingD 13-14217061
Lena HenrikssonIL TyrvingD 17-C221251
Lavrans HirschIL TyrvingH 11-12213521
Nils-Erik HirschIL TyrvingH 40189007
Stella HolmboeIL TyrvingD 15-16191265
Espen JakobsenIL TyrvingH 21504561
Are KristiansenIL TyrvingH 50502380
Håkon Juell LarsenIL TyrvingH -10211676
Kristian Juell LarsenIL TyrvingH 15-16213389
Marius Juell LarsenIL TyrvingH 11-12193705
Tellef Juell LarsenIL TyrvingDirekte B213585
Ivar LundanesIL TyrvingH 21200904
Julie MeinickeIL TyrvingD 15-16170926
Torkjel NesheimIL TyrvingH 50190573
Randi NilstadIL TyrvingD 60222047
Are NjåsteinIL TyrvingH 55206550
Marianne NjåsteinIL TyrvingD 50221144
Alf PettersenIL TyrvingH 60222468
Kjell Gorm RøkkeIL TyrvingH 70174746
Kjersti SkantzeIL TyrvingD 55186157
Ådne SkjærsteinIL TyrvingH 15-16502428
Per SlungaardIL TyrvingH 55502443
Silje SlungaardIL TyrvingD 15-16502441
Kjell StenstadvoldIL TyrvingH 70211181
Arne TiltnesIL TyrvingH 65182069
Kristoffer ØhlckersIL TyrvingH 13-16C191210
Milda ØhlckersIL TyrvingD 45211551
Per ØhlckersIL TyrvingH 65199326
Sofia ØhlckersIL TyrvingD 11-12212783

Indre Østfold OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OKH 17-20215056
Ina BlågestadIndre Østfold OKD 17-B214985
Rune BlågestadIndre Østfold OKH 45187067
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKH 45145134
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKD 15-16187069
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKD 13-14187218
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OKD 55207641
Sture OttesenIndre Østfold OKH 60500917
Trond RetteraasenIndre Østfold OKH 45199334
Una RetteraasenIndre Østfold OKD -10214986
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKD 15-16199148
Anne SørumIndre Østfold OKD 60500607
Øyvind ThømtIndre Østfold OKH 45501222

Kjelsås IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Britt NilsenKjelsås ILD 75211322

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein Bø FløystadKlubbløsDirekte A-lang178191

Kolbotn og Skimt OL (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OLH 60193943
Monica FeylingKolbotn og Skimt OLD 4597669
Selma FeylingKolbotn og Skimt OLN-åpen224241
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLH 55500051
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLD 17-20192116
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLD 15-16211707
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLDirekte B91343
Rolf HagmanKolbotn og Skimt OLH 70157170
Helene HarstadKolbotn og Skimt OLD -10212790
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OLH 11-12213191
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OLH 40221352
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OLD 70204594
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OLH 70204607
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLD 15-16211717
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLH 13-14212042
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OLD 70204601
Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OLH 7096531
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLH 50235208
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLD 15-16212810
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLD 15-16B197023
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLH 70186215
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OLD 65165646
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLD 15-16211801
John YtternesKolbotn og Skimt OLH 50221152

Kongsberg OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OLH 17-20502238
Vetle DrageKongsberg OLH 15-16502338
Øyvind DrageKongsberg OLH 55211394
Ann-Karin LestebergKongsberg OLD 17-C211454
Eirik LestebergKongsberg OLN-åpen242272
Ingrid LestebergKongsberg OLD 11-1295246
Magnus LestebergKongsberg OLN-åpen242271
Ola LestebergKongsberg OLH 17-A kort211224
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLH 75193014

Konnerud IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aslak HeimdalKonnerud ILH 17-20192570

Kvillebyns SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Faruga KarldénKvillebyns SKH 21194003

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 15-16217355

Lierbygda OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLH 50197500
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLD 50222089

Lillomarka OL (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OLH 40219117
Line Bar-NathanLillomarka OLD 40186275
Netta Bar-NathanLillomarka OLD 15-16186113
Nov Bar-NathanLillomarka OLH 11-12186106
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 15-16187075
Elin BrekkeLillomarka OLDirekte A-kort411680
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLH 13-14186273
Steinar EastwoodLillomarka OLH 45191287
Martin GranlyLillomarka OLH 55181270
Frøy GrøndahlLillomarka OLD 55502339
Toril HallanLillomarka OLD 55180923
Natalie KollerudLillomarka OLN-åpen187119
Stian LillegårdLillomarka OLH 17-N198793
Johan MattssonLillomarka OLH 55502335
Svein NygårdLillomarka OLH 40229680
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OLH 45504476
Dag WangLillomarka OLH 50197505
Hege WangLillomarka OLD 50503668
Bjørn WangensteenLillomarka OLDirekte A-kort66844
Boye WangensteenLillomarka OLH -10212131

Lommedalens IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per MeilandLommedalens ILH 80214982
Erling TidemannLommedalens ILH 75168119

Måren OK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BakkenMåren OKD 6592537
Grete BerntsenMåren OKDirekte B400598
Unni Dirro BøhlerengenMåren OKD 80503560
Carmen DirroMåren OKD 17-A kort203743
Kine DirroMåren OKDirekte A-lang203777
Morten DueMåren OKH 60400286
Lars Petter EndresenMåren OKDirekte A-kort502121
Aase Tove GoldenMåren OKD 75214963
Inger HalckMåren OKDirekte B206549
Kjersti Holt HanssenMåren OKD 50197958
Trond HolterMåren OKH 50504627
Knut Vidar JohansenMåren OKH 70172117
Morten KarlsenMåren OKH 55400006
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKDirekte C212023
Peter KlavenessMåren OKDirekte A-kort501154
Hermine OddenMåren OKN-åpen503393
Isolde OddenMåren OKN-åpen503253
Stein TurtumøygardMåren OKH 65502381
Linn Mei WaalerMåren OKD 17-20212721

Nittedal OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit B. EithunNittedal OLD 45192163
Gerd FossestølNittedal OLD 55219303
Lena GottfridssonNittedal OLD 55402029
John Thomas PetersenNittedal OLH 70184542
Frode SandersenNittedal OLH 65219223

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren Jansson HaverstadNTNUID 21504689

Nydalens SK (81)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-14210600
Mari AarsethNydalens SKD 13-14502770
Ingrid BakkehøiNydalens SKN-åpen244047
Tina BakkehøiNydalens SKN-åpen244041
Frida Bakken UlsethNydalens SKD 17-20186887
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 15-16200477
Marianne BakkenNydalens SKD 17-A kort84220
Atanaska BedelevaNydalens SKD 40
Rolf Andreas BergNydalens SKH 15-16192670
Gaute BerganNydalens SKH 15-16502486
Nils BerganNydalens SKH 50191246
Solveig BerganNydalens SKD 17-B180326
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKD 15-16219188
Anne DahlNydalens SKD 50192454
Per Ole DahlsrudNydalens SKDirekte A-kort506792
Henrik EijsinkNydalens SKH 21503558
Andreas ErichsenNydalens SKH 55503665
Kjetil EspedalNydalens SKH 50501369
Tiril Ebon EspedalNydalens SKD 13-14202993
Tobias EspedalNydalens SKH 15-16501469
Ole Jakob FrankrigNydalens SKH 15-16204306
Cathrine FrydenlundNydalens SKDirekte B503503
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-20502959
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKD 50502960
Vegard HaldenNydalens SKH 50502958
Bjørn HaugeNydalens SKH 45502450
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKD 17-B212866
Elise Wærp HaugeNydalens SKD 15-16194109
Hanne Wærp HaugeNydalens SKD 11-12213631
Jan Tore HenriksenNydalens SKH 50184297
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 15-16502697
Torstein HoleNydalens SKH 45197809
Alma Rygh HoltenNydalens SKD -10220803
Marie Rygh HoltenNydalens SKDirekte A-kort221115
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKH 21200010
Joakim Wilkens JernbergNydalens SKH 15-16180216
Tuva Wilkens JernbergNydalens SKD -10212077
Maria JonssonNydalens SKD 21224623
Sören JonssonNydalens SKH 60224523
Tore KjølsethNydalens SKH 55505672
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKH 15-16501270
Ea LunøeNydalens SKD 15-16502930
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SKD -12N224082
Anders NordbergNydalens SKH 21181232
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKN-åpen170602
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKD 45192594
Anders NorlingNydalens SKH 45213628
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SKH 13-14202158
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKH 11-12181932
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SKD 17-B168391
Kristian NæssNydalens SKDirekte B503951
Frode RystadNydalens SKH 17-A kort505575
Erik SagvoldenNydalens SKH 21239187
Sverre Turter SandvoldNydalens SKH 17-A kort89472
Fredrik SaugestadNydalens SKDirekte A-kort502706
Marie SaugestadNydalens SKD 13-14501013
Helene ScheeleNydalens SKD -10211807
Marie ScheeleNydalens SKD 13-14213757
Oda ScheeleNydalens SKD 15-16501067
Rune ScheeleNydalens SKH 17-A kort207658
Vera Skotheim ElfvingNydalens SKD -10224858
Frida SolsrudNydalens SKD 15-16187089
Per Noah SommerheinNydalens SKH 11-12203005
Peer StiansenNydalens SKH 5589333
Elias StubberudNydalens SKH 15-16500557
Siri StørmerNydalens SKD 45204745
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKH 13-14204746
Selma Størmer-AntonsenNydalens SKD 11-12213819
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKH 11-1280017
Jostein TandbergNydalens SKH 17-20502575
Elia ThorvikNydalens SKH 15-16181021
Ragnar TonjerNydalens SKH 21172051
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKD 45229470
Per Ola UlsethNydalens SKH 50170668
Lars Young VikNydalens SKH 17-20204299
Pia Young VikNydalens SKD 15-16502698
Ingrid WangNydalens SKDirekte B192510
Maja WangNydalens SKD 11-12224459
Emilie WestinNydalens SKD 17-20203458
Inga Skaarer WiklundNydalens SKD 13-14190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKD 13-14179877

OK Horten (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir SommerheinOK HortenH 50214914

OK Moss (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossN-åpen504585
Karoline BjørnerødOK MossD 17-20504584
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-20501008
Henning Bratland CarlsenOK MossH 45506222
Linda FredhOK MossD 40184147
Roy GjerdingOK MossH 60504397
Elisabeth Aune JakobsenOK MossD 17-C212685
Emma Aune JakobsenOK MossD 11-12198018
Erik Rytter JakobsenOK MossH 35208926
Jan JansenOK MossH 75195769
Hallvard KorenOK MossH 45504468
Christopher LadimOK MossH 15-16212141
Sondre LadimOK MossH 13-14503554
Morten Tangen FredhOK MossH 17-A kort208419
Ingrid Bratland TjernshaugenOK MossD 15-16197030
Erle Elise WoldOK MossD 11-12212076
Hanne WoldOK MossD 4096146
Julie Sophie WoldOK MossD 13-14213225

OL Toten-Troll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-TrollH 65204649

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil ÅsmulOL TrollelgH 45501092

OL Vallset/Stange (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut HaugOL Vallset/StangeDirekte A-kort146390
Mona Bugge HaugOL Vallset/StangeD 55217160

Oppsal Orientering (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal OrienteringD 15-16204267
Marius E. AamodtOppsal OrienteringH 13-14224316
Mira AlbumOppsal OrienteringN-åpen224689
Emma Mathilde BrunesOppsal OrienteringD -10224015
Bo Utseth BøhlerengenOppsal OrienteringH 15-16B216858
Synne Utseth BøhlerengenOppsal OrienteringD 11-12223941
Erika A. GjedeboOppsal OrienteringD 11-12217853
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH 13-14217720
Tuva Berger GjelstadOppsal OrienteringD 11-12217664
Eskil HobølOppsal OrienteringH -10221436
Sigurd HobølOppsal OrienteringH 11-12212542
Ane HustvedtOppsal OrienteringD 13-14212682
Ingrid Johansen-BarliOppsal OrienteringD 13-14224404
Mari KallesonOppsal OrienteringD 11-12223923
Tina KallesonOppsal OrienteringD 15-16206498
Eskil KolshusOppsal OrienteringH 13-14217701
Jonas KroghOppsal OrienteringH 13-14504807
Ask OlaussenOppsal OrienteringH 13-14231284
Eskil OlaussenOppsal OrienteringH -10231520
Sondre OlaussenOppsal OrienteringH 11-12225060
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal OrienteringN-åpen224826
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringH 15-16186907
Henning ReichenbachOppsal OrienteringH 13-16C504810
Sigurd RødnesOppsal OrienteringH 13-14183906
Bjørn Kalleson RøedOppsal OrienteringN-åpen222301
Linea Kalleson RøedOppsal OrienteringD 11-12212618
Maja Kalleson RøedOppsal OrienteringDirekte C212086
Simen SkeideOppsal OrienteringH 11-12224156
Gabriel SolemOppsal OrienteringH 11-12212110
Magnus Syversen GihleOppsal OrienteringN-åpen500568
Synne Syversen GihleOppsal OrienteringD 11-12224978
Birk ThorstensenOppsal OrienteringH 15-16B186912
Sofie Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 13-14209719
Katrine Bjordal VegganOppsal OrienteringD 13-14203807
Simen ÅnensenOppsal OrienteringN-åpen225108

Oslostudentenes IK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKH 65195715
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKH 85221114
Magne VollenOslostudentenes IKH 4591022

Porsgrunn OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell WestinPorsgrunn OLH 50480106
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OLD 21230092
Lenka WestinPorsgrunn OLD 4592307

Raumar Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Didrik BredesenRaumar OrienteringDirekte C189019
Gaute FosstveitRaumar OrienteringH 15-16180136
Odd GundersenRaumar OrienteringH 65500042
Hans LarsenRaumar OrienteringH 85487955
Tommy SkårbøRaumar OrienteringH 40217459
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 15-16189018
Stian Måseide SørlieRaumar OrienteringH 15-16213586

Ringerike OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OLH 15-16198554
Tuva Aas StræteRingerike OLD 17-20198543
Knut AasRingerike OLH 55220777
Lars-Inge ArnevikRingerike OLH 21236503
Kjersti StræteRingerike OLD 5079007

Røyken OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLD 75197978
Øyvind Roger HansenRøyken OLH 55500590
Ida SyversenRøyken OLD 50500585

Stabæk IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti ThoStabæk IFD 7087564

Tistedalen FL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond BjergeTistedalen FLH 45178201

Trøsken IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILD 11-12181789
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILH 13-14181790
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILH -10181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILD 11-12178483

Tynset IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torbjørn DalløkkenTynset IFH 17-B216873

Varegg Fleridrett (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Löfgren JohansenVaregg FleridrettD 21209821

Varteig OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 13-14185942
Dag BrenåsVarteig OLH 50221080
Julie BrenåsVarteig OLD 13-14222607

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synnøve BråtenVegårshei ILD 21179370

Vestre Akers SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod ØvergaardVestre Akers SKH 60204224

Viul Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir NilsenViul OrienteringsklubbH 21505199

Østmarka OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKH 17-20223605
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKD 15-16212463
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD 11-12224191
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-20503507
Hans Olav HygenØstmarka OKH 45186840
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 15-16501167
Kristin Stubban HygenØstmarka OKD 45209892
Siv Susanne JystadØstmarka OKDirekte A-kort212297
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 15-16203516
Mathias LinløkkenØstmarka OKH 11-12203469
Terje LinløkkenØstmarka OKH 50210922
Pernille Nor-WollØstmarka OKD 11-12212213
Erlend OtterleiØstmarka OKH 11-12203228
Espen Tinius SørensenØstmarka OKH -12N203470
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKD 15-16187192

Ås-NMBU Orientering (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU OrienteringH 40210826
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 55222337
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU OrienteringD 21206914
Håkon DanevadÅs-NMBU OrienteringH 50198012
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 5591575
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU OrienteringD 55506135
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 5589431
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 55505398
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21181542

Annonser

IOF Eventor